Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ultrasonda kese gözükmüyor başka yere yerleşiyor erken fark edilirse ilaçla düşürülüyor yada bazen de kendiliğinden düşende oluyo adetle bi belirti olarak tek taraflı ağrı ama bende olmadı karında şişlik erken haftada karnınız hemen şişmez buna dikkat edin benim ilk gebeliğim olduğu için bilmiyordum bazılarında kanama oluyo ben leke şeklinde kahverengi leke gördüm 1 gibi n leke şeklinde kanama gördüm o bazen olabiliyor yerleşmede olabilir düşükte olabilir hiç bi şey de olmayabilir dedi o gün acile gittim kadın doğum servisine gönderdiler şimdilik sıkıntı yok dedi 1 gün rapor yazdı iki gözüm iki Çeşme korktum diğer gün doktora gittim anlattım böyle böyle oldum bana gerizekalı duphaston verdi yerleşsin diye hcg de gayet güzel yükseldi 1 hafta sonra gel dedi doktor yok bende nasılsa kese kalp atışı duycaz heyecandan beklemedim asistan baktı kese yok alttan muayene etti tüplere yerleşmiş kalp atışı da vardı o gün yatış verdiler şanstan serviste doktorum vardı dış gebelik erken olsaydı ilaçla düşürecektim ama kesesi 16 mm olmuş sol tüpü almak zorundayız dedi başka çare yok mu dedim malesef dedi biraz daha beklersek seni kaybederiz dedi mecbur kaldım çok ağladım o kalp atışını gerizekalı asistan duyurdu beni onu da duydum malesef umarım hiç biriniz benim yaşadımı yaşamaz çok zor gerçekten çok şükür Kİ hamile kalmama engel değil ilk adetini olduktan sonra çocuk düşünebilirsin dedi duydum kadarı ile kimi 3 ay sonra hamile kalmış kimi 6ay sonra bakalım benim nasıl olacak
Yaaa çok çok geçmiş olsun, dilerim Rabbim bir daha böyle üzücü bir süreç yaşatmaz.. Hakkınızı helal ediniz hatırlatmış gibi oldum :KK43: Güzel haberleri tez zamanda alırsınız :KK16:

Negatif mi ☹ Kuzum belki tam olarak atamadığım için olmuş olabilir benimde daha önce olmuştu adetten önce yok gibiydi adetten sonra göğüs ağrım şiddetlendi bi dahaki regliye kadar hiç geçmemişti
ben de öyle düşündüm. Regl saçma sapan olduğu için ağrıyor sanırım. Geçsin artık hiç alışık değilim canım acıyor ya :KK43:

Ya az önce hastane ile görüştüm beta düşük ama progestron hormonun güzel. Erken dönem olduğu için henüz net konuşmak mümkün değil dediler tekrardan progestan yazdı 4 gün sonra tekrar kan vermemi söylediler. Kızlar dua edin nolur 3 yıl oldu hayırlısıyla güzel haber alayım bu kez çifte bayram olsun evimizde inşallah 🙏🙏
Mucizemmm16 Mucizemmm16 @Random3 G Gzmyts53 S sultansultan90 bitliKedi bitliKedi etiketlemeyi unuttuğum diğer arkadaşlarım 🌸
Canım dualarım seninle bence artacak ❤️🙏🏻

20220708_115034.jpg
merhaba arkadaşlar adetime 4 gün var ovülasyon testi böyle çıktı sizce gebelik var mı lütfen yardımcı olun

Kizlar gunaydin. İnsanlik dışı bi adetim vardi biliyosunuz yatak yorgan batardi😅🙄🫤 bu ay 3. Günüm sadece ilk gün biraz yogun gecirdim ve suan cok cok az geliyor. Normalde saat başı ped degistirmem gerekirdi dün cocuklara alisverise çıktım eve döndüm eyvah battim dedim gecmistir heryere çift külot giyiyorum bide. Eve bi geldim baktim normal bi sekilde olmusum cok yogun degil. Yani bekledigimden az🤷🏼‍♀️ Bide dün arveles ictim eve geldiğimde suan neredeyse 5. Gün gibi geliyor bitmeye yonelmis. Bana agri kesiciler genelde öyle bi etkide etmez. bitliKedi bitliKedi S sultansultan90 M MiuLego @Veziir @ad000 Mucizemmm16 Mucizemmm16 ve diger kizlar
Günaydın, bu geçen ay ilaç filan kullandinizmi?

Ya az önce hastane ile görüştüm beta düşük ama progestron hormonun güzel. Erken dönem olduğu için henüz net konuşmak mümkün değil dediler tekrardan progestan yazdı 4 gün sonra tekrar kan vermemi söylediler. Kızlar dua edin nolur 3 yıl oldu hayırlısıyla güzel haber alayım bu kez çifte bayram olsun evimizde inşallah 🙏🙏
Mucizemmm16 Mucizemmm16 @Random3 G Gzmyts53 S sultansultan90 bitliKedi bitliKedi etiketlemeyi unuttuğum diğer arkadaşlarım 🌸
Ayy çok güzel sevindim, inşaallah pozitifi görürsün Temmuz ayı ugur getirir 🤲🏻🤩

Progesteron hormonu kaç kuzum

Kizlar gunaydin. İnsanlik dışı bi adetim vardi biliyosunuz yatak yorgan batardi😅🙄🫤 bu ay 3. Günüm sadece ilk gün biraz yogun gecirdim ve suan cok cok az geliyor. Normalde saat başı ped degistirmem gerekirdi dün cocuklara alisverise çıktım eve döndüm eyvah battim dedim gecmistir heryere çift külot giyiyorum bide. Eve bi geldim baktim normal bi sekilde olmusum cok yogun degil. Yani bekledigimden az🤷🏼‍♀️ Bide dün arveles ictim eve geldiğimde suan neredeyse 5. Gün gibi geliyor bitmeye yonelmis. Bana agri kesiciler genelde öyle bi etkide etmez. bitliKedi bitliKedi S sultansultan90 M MiuLego @Veziir @ad000 Mucizemmm16 Mucizemmm16 ve diger kizlar
Kuzucum kullandığın ilaç etkisidir benim eskiden 5-6 gün sürerdi smdi 2 günden sonra bitiyor doktor o önemli değil diyodu

Canım bu bile ne kadar güzelmbir haber böyle ❤️ İnşallah tamamlanır mutluluğun güzel sonjçlar çıkar. İnşallah da bebeğin seninledir 🍀🧿

Tatlım Allah aşkına aylardır normal yaşadığımız bir şey söyle bize 😂

X