Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Eki Görüntüle 3095673 erken gebelik testi böyle çıkıyor tek çizgi ovülasyon testiyle öğrenenler olmuş o yüzden merak ettim belki vardır diye
Yoğun pik gibi cikarsa gebelik var deniliyor ama silik cikmis seninki, benim daha koyu cikiyordu adet oluyordum. Ust uste pik yaparsa gebelikten şüphelenmek gerekir. İnsallah gönlüne göre olsun🌸

Topikte 15 Temmuz görünce erkenden baya güzel sonuç gelmiş diyordum bende şimdi oldu :KK16:
Kendimi şartlamıştım bayram sonuna kadar adet olmazsam test yaparım diye. Kafamdaki en geç tarihti o 😄 adetlerim 60 günü bulabiliyor bazen. Adet sancıları başlayıp adet gelmeyince test yapayım dedim kıpkırmızı çıktı 😊

Valla bekleyemiyoruz🤣🤣 yapmyıcam kuzum boş yere gerilip üzülüyorum hem zaten hastalancam ya karnım falan çok ağrıyo regli gelicek muhtemelen öyle farklı bi ağrım yok ki ahada gebeyim diyip teste saldırsam 😅😅

Uzerine gorecek kadar az degil di adetim. Ama gecen aylardaki gibide degildi. İnsan gibi adet oldum 😂😂😂
Klomen de etkileyebilir bende de 5 6 gün süren regl 3 gün sürdüğü oluyordu ilaç kullanınca
Canım dualarım seninle bence artacak ❤️🙏🏻
Amin canım inşallah artar 🤲 ama çok umut bağlamak istemiyorum üzülmemek için
Ayy çok güzel sevindim, inşaallah pozitifi görürsün Temmuz ayı ugur getirir 🤲🏻🤩
Amiin inşallah kuzum ya hayırlısı ile olur inşallah 😍❣️
Progesteron hormonu kaç kuzum
15.48 çıktı aşılamanın 13.günü canım
Canım bu bile ne kadar güzelmbir haber böyle ❤️ İnşallah tamamlanır mutluluğun güzel sonjçlar çıkar. İnşallah da bebeğin seninledir 🍀🧿
Yaa gerçekten öyle hamile olabileceğim ihtimali bile beni sabahtır gülümsetiyor🥰 yani hamile olduğum zamanı düşünemiyorum 😍 inşallah rabbim hayırlısı ile nasip eder 🤲 Çok da umut bağlamak istemiyorum sonuç olarak şuan beta değerim negatif

Valla bekleyemiyoruz🤣🤣 yapmyıcam kuzum boş yere gerilip üzülüyorum hem zaten hastalancam ya karnım falan çok ağrıyo regli gelicek muhtemelen öyle farklı bi ağrım yok ki ahada gebeyim diyip teste saldırsam 😅😅
Bu ay zaten ilaç kullanıyorsun canım yani bebeği etkileyecek ilaçlar mı bilmiyorum ama rabbim sağlıklı hayırlı olanı nasip etsin inşallah. 🤲 boşver yapma regl geçsin öyle yaparız

Bu ay zaten ilaç kullanıyorsun canım yani bebeği etkileyecek ilaçlar mı bilmiyorum ama rabbim sağlıklı hayırlı olanı nasip etsin inşallah. 🤲 boşver yapma regl geçsin öyle yaparız
Valla bende çok bilmiyorum kuzum antibiyotik bide toz ilaç zaten çok dokundu ilaç bağırsaklarımı bozdu bide sağ tarafım acayip batıyo apandisit falan çıkmaz inşallah başıma ☹

Adet gecikmesinin 2. Gunundeyim battan 2 gün önce test negatif çıktığı için şuan pek test yapmaya hevesli değilim dayanabilirsem pazartesi sabaha kadar dayanmayi düşünüyorum. Tayinimiz çıktı şuan ev toparlıyorum yorulunca kasiklarima agri giriyor dinlenince geciyor adet ağrıları olsa dinlenince geçmemesi lazım sanki dimi 🤔

Klomen de etkileyebilir bende de 5 6 gün süren regl 3 gün sürdüğü oluyordu ilaç kullanınca

Yaa gerçekten öyle hamile olabileceğim ihtimali bile beni sabahtır gülümsetiyor🥰 yani hamile olduğum zamanı düşünemiyorum 😍 inşallah rabbim hayırlısı ile nasip eder 🤲 Çok da umut bağlamak istemiyorum sonuç olarak şuan beta değerim negatif
Geç döllenme olduğu için beta değerin negatif ola bilir ,progestan kullandigin için progesteron değerin de yüksek çıka bilir, inşaallah Rabbim hayirli, sağlıkli evlatlar nasip etsin 😍

Kuzum ama progesteron hormonu evet suanlık cok iyi bencede yükselme ihtimali var canım 🤭🤭

Kendimi şartlamıştım bayram sonuna kadar adet olmazsam test yaparım diye. Kafamdaki en geç tarihti o 😄 adetlerim 60 günü bulabiliyor bazen. Adet sancıları başlayıp adet gelmeyince test yapayım dedim kıpkırmızı çıktı 😊
Oo sizin baya geç oluyormuş 2 ayda 1, hadiii bakalım cinsiyetini de paylaşmak nasip olsun :)

X