Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bugün eltimin hamilelik haberini aldım coook sevindim ya kendisinden de pek haz etmem ama eşim ilk kez amca olacak 😍🙏🏻
Yaa ne güzel benim eltim de iki kez düşük yaptı üzüldük çok araştırıyorlar şimdi sebebini. Evleneli 1 yıl olucak onlarda biz gibi hemen çocuk olsun istiyorlardı inşallah hayırlısı ile her isteyene nasip eder inşallah

Çok geçmiş olsun canım.cevremde dış gebelik yaşayıp 4 ay sonra hamile kalan arkadaşım var. 5+1 hamileyim benimde kese gözükmedi diye ayrintili ultrasona gönderdi bugün doktorum ama gittiğim yer erken daha diye çekmek istemedi baya uğraştıktan sonra keseyi gördü.Ama hala ikna olmadı doktor ihtimal var ben görmedim kendim görmeden icim rahat etmez diyor.
Herkes öyle söylüyor ama bakalım nasip Benim 6 haftalıktı senin kaç haftalık Kİ bazen 6. 7 haftada gözükebilirmiş

Herkes öyle söylüyor ama bakalım nasip Benim 6 haftalıktı senin kaç haftalık Kİ bazen 6. 7 haftada gözükebilirmiş
4+6 da gözükmedi doktor mu çok acele etti bilmiyorum direk dış gebelik olabilir kese görünmüyor deyip detaylıya gönderdi.orda göründü kese kucukmus daha

Yaaa çok çok geçmiş olsun, dilerim Rabbim bir daha böyle üzücü bir süreç yaşatmaz.. Hakkınızı helal ediniz hatırlatmış gibi oldum :KK43: Güzel haberleri tez zamanda alırsınız :KK16:
Yok yok sıkıntı yok benim başıma gelenin başkasının başına gelmesini gerçekten hiç istemem asistanlar yüzünden böyleyim biraz doğmicak çocuğun kalp atışını duyurdular bana sormadılar bile duymak ister misin diye ben duymak istemezdim

4+6 da gözükmedi doktor mu çok acele etti bilmiyorum direk dış gebelik olabilir kese görünmüyor deyip detaylıya gönderdi.orda göründü kese kucukmus daha
En azından her şeyi ihtimal vermiş şanslısın benim 6. Haftada kese görünmeyince alttan baktı kese de kalp atışı da vardı

Yaa ne güzel benim eltim de iki kez düşük yaptı üzüldük çok araştırıyorlar şimdi sebebini. Evleneli 1 yıl olucak onlarda biz gibi hemen çocuk olsun istiyorlardı inşallah hayırlısı ile her isteyene nasip eder inşallah
Amin canım amiin. Benim eltim de evleneli 9 ay oluyor inşallah sağlıkla alırlar kucaklarına 🤲🏻

Ama canım ben progestan fitil kullanıyorum o yükseltmiş olamaz mı bu kadar ben her türlü tedbirli olmaya çalışıyorum inşallah hayırlısı neyse o olur
Evet aslina bakarsan bende öyle düşündüm,fitil sebebinden de arta bilir

Hayırlı olsun:) belirtilerinizi paylaşır mısınız
Teşekkür ederim canım 🙏🏻 Vücudum acayip sıcaktı ayaklarımın altından sanki alev çıkıyordu. Göğüslerim ağrıyordu bu adet öncesi de oluyor çok belirtiden saymamıştım, önceki gebeliğimde hiç hassasiyet olmamıştı mesela. Adet sancısı geliyordu 1-2 dakikalık, bu 1 hafta kadar devam etti sadece bir gece uykudan uyandırdı, ağrı belime vurdu o zaman şüphelendim. Bir de beyaz krem kıvamında akıntı. Uyku hali yorgunluk. Fark ettiklerim bunlar canım. Ama aman aman belirtiler değildi tabi adet olmayı bekliyordum.

Evet aslina bakarsan bende öyle düşündüm,fitil sebebinden de arta bilir
Aynen olabilir ama öyle olsa da hemşire bana değerin güzel demezdi diye düşünüyorum sonra. Fitil kullandığımı biliyor 4 gün daha devam et dedi benim fitilim yarın bitiyor diyince yeniden yazdı sağolsun

Çok geçmiş olsun canım.cevremde dış gebelik yaşayıp 4 ay sonra hamile kalan arkadaşım var. 5+1 hamileyim benimde kese gözükmedi diye ayrintili ultrasona gönderdi bugün doktorum ama gittiğim yer erken daha diye çekmek istemedi baya uğraştıktan sonra keseyi gördü.Ama hala ikna olmadı doktor ihtimal var ben görmedim kendim görmeden icim rahat etmez diyor.
Zaten 5. Haftada gozukmeyebilir kese bu normal aslinda

X