Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar kan verince kaç çıkması gerek 14.günde yaptırmıştım testi bilen varmı
5 üstü pozitif kabul ediliyor canım ama herkeste farklı artıyor değer misal birinin 14. Günde 200 ken diğerinin 30 falan olabiliyor (rakamları uydurdum 🤣)

Kuzu az önce kontrol ettim silince peçeteye gelen bişey yok ama fitil koyduktan sonra parmağıma bulaşan ilacta çok çok az vardı.ama dünküne kıyasla baya azdı. Belki kesilir de yeniden çiçek açar umutlar. 🌸🌸 regl olacak gibi ağrılarım oluyor ya korkuyorum ha geldi ha gelecek gibi sanki
Bende öyleyim ya dersin her an regl gelecek gece bir uyandi cok ağrım var dedim aha geldi. Üzüldüm baktim yok

Kizlar gunaydin. İnsanlik dışı bi adetim vardi biliyosunuz yatak yorgan batardi😅🙄🫤 bu ay 3. Günüm sadece ilk gün biraz yogun gecirdim ve suan cok cok az geliyor. Normalde saat başı ped degistirmem gerekirdi dün cocuklara alisverise çıktım eve döndüm eyvah battim dedim gecmistir heryere çift külot giyiyorum bide. Eve bi geldim baktim normal bi sekilde olmusum cok yogun degil. Yani bekledigimden az🤷🏼‍♀️ Bide dün arveles ictim eve geldiğimde suan neredeyse 5. Gün gibi geliyor bitmeye yonelmis. Bana agri kesiciler genelde öyle bi etkide etmez. bitliKedi bitliKedi S sultansultan90 M MiuLego Veziir Veziir A ad000 Mucizemmm16 Mucizemmm16 ve diger kizlar

Aynen senden ümit var bencede benim <100 du
Ya az önce hastane ile görüştüm beta düşük ama progestron hormonun güzel. Erken dönem olduğu için henüz net konuşmak mümkün değil dediler tekrardan progestan yazdı 4 gün sonra tekrar kan vermemi söylediler. Kızlar dua edin nolur 3 yıl oldu hayırlısıyla güzel haber alayım bu kez çifte bayram olsun evimizde inşallah 🙏🙏
Mucizemmm16 Mucizemmm16 R Random3 G Gzmyts53 S sultansultan90 bitliKedi bitliKedi etiketlemeyi unuttuğum diğer arkadaşlarım 🌸

Ya az önce hastane ile görüştüm beta düşük ama progestron hormonun güzel. Erken dönem olduğu için henüz net konuşmak mümkün değil dediler tekrardan progestan yazdı 4 gün sonra tekrar kan vermemi söylediler. Kızlar dua edin nolur 3 yıl oldu hayırlısıyla güzel haber alayım bu kez çifte bayram olsun evimizde inşallah 🙏🙏
Mucizemmm16 Mucizemmm16 R Random3 G Gzmyts53 S sultansultan90 bitliKedi bitliKedi etiketlemeyi unuttuğum diğer arkadaşlarım 🌸
M Mavimiresl

Yaaa çok sevindim hadi bakalım 🤲🏻🤲🏻💕💕💕 inşallah bebeğin seninledir kuzum yaaa valla 😍😍😍😍

Sen zaten söyleyince degeri benim icimde inceden bi kelebek ucusmaya baslamisti🥰 ama umudumuz bosa cikarsa diye bisey diyemedim. Rabbim insallah umudumuzu boşa cikarmaz gonlune gonlumuze göre nasip eder. Cok emek verdin İnsallah sonu guzel olacak❣️ Burada goruyorum okuyorum ne mucizeleri. Bide tekrar test yapsana anlariz yukseliyormu deger

Sanırım adet oldum 😓
Yumurtlamadan 14 gün geçti yerleşme kanaması olmaz diye düşünüyorum sağlık olsun inşallah bı daha ki ay

Sen zaten söyleyince degeri benim icimde inceden bi kelebek ucusmaya baslamisti🥰 ama umudumuz bosa cikarsa diye bisey diyemedim. Rabbim insallah umudumuzu boşa cikarmaz gonlune gonlumuze göre nasip eder. Cok emek verdin İnsallah sonu guzel olacak❣️ Burada goruyorum okuyorum ne mucizeleri. Bide tekrar test yapsana anlariz yukseliyormu deger
Regl olmazsam yarın sabah yapıcam inşallah 🙏 Ama yinede çok umut bağlamak istemiyorum sonrasındaki yıkım daha çok kötü oluyor. İnşallah rabbim hayırlı olanı versin 🙏🙏

Kizlar gunaydin. İnsanlik dışı bi adetim vardi biliyosunuz yatak yorgan batardi😅🙄🫤 bu ay 3. Günüm sadece ilk gün biraz yogun gecirdim ve suan cok cok az geliyor. Normalde saat başı ped degistirmem gerekirdi dün cocuklara alisverise çıktım eve döndüm eyvah battim dedim gecmistir heryere çift külot giyiyorum bide. Eve bi geldim baktim normal bi sekilde olmusum cok yogun degil. Yani bekledigimden az🤷🏼‍♀️ Bide dün arveles ictim eve geldiğimde suan neredeyse 5. Gün gibi geliyor bitmeye yonelmis. Bana agri kesiciler genelde öyle bi etkide etmez. bitliKedi bitliKedi S sultansultan90 M MiuLego Veziir Veziir A ad000 Mucizemmm16 Mucizemmm16 ve diger kizlar
İnşallah senden de bebek haberi alırız da sürpriz olur 😍😍🤭🤭🤲🏻🤲🏻 Aşko arvelesin prospektüsüne bi bak derim ben içtim bi kaç kez baş ağrım için kullandım i hafif regli ağrısı için nasılsa bişey olmaz diye ama yan etkileri kısmı beni korkuttu hala ağzıma sürmem adet düzensizliği yaparmış bide nette göremedim ama benim kullandığım ilacın prospektüsünde yan etkileri kısmında kısırlık yazıyodu anlık kalp krizi geçirdim okuyunca 🙄 bi daha da ağzıma sürmedim ağrıdan ölsem yine içmem diye

Kuzu az önce kontrol ettim silince peçeteye gelen bişey yok ama fitil koyduktan sonra parmağıma bulaşan ilacta çok çok az vardı.ama dünküne kıyasla baya azdı. Belki kesilir de yeniden çiçek açar umutlar. 🌸🌸 regl olacak gibi ağrılarım oluyor ya korkuyorum ha geldi ha gelecek gibi sanki
Aşko normal o ağrılar onları takılıp kendini strese sokma. Benim kızımda nasıl bir ağrım vardı anlatamam artık karnımla konuşuyodum geliceksen gel artık bak ağrıdan ölüyorum sorunun ne senin diye 🤣🤣

Canım kendi derdime düştüm senin mesajını görmemişim. Arveles gibi ağrı kesicilerin regl kestiğini duymuştum. Parol gibi dozu düşük ilaçlar öneriliyor regl dönemlerinde. Daha önce içipde böyle bir etki görmediysen acaba farklı şeyler mi oluyor😍

Amin canım. Ya inşallah boşa kürek çekmiyoruzdur. Bu beni daha çok üzer dünden beri hiç ağlayıp üzülmemiştim negatif diye şimdi tutamıyorum kendimi 🤦🏼‍♀️
Güzel haberler alıcaz inanıyorum ❤❤ Üzme kendini kuzum herşeyin zamanı var yoksa da vardır Rabbimin bir bildiği elden bişey gelmiyo ki. Sakin ol germe kendini strese sokma 🤗

Aşko normal o ağrılar onları takılıp kendini strese sokma. Benim kızımda nasıl bir ağrım vardı anlatamam artık karnımla konuşuyodum geliceksen gel artık bak ağrıdan ölüyorum sorunun ne senin diye 🤣🤣
Ağrılar işte regl gelecek diye beni korkutuyor. Bide ben normal de hiç regl ağrısı çekmem bekarken en fazla iki kez olmuştu. Evlendikten sonra bebek için ilaç kullanmaya başladım ondan sonra oldu böyle batmadır kasık ağrısıdır. Bide belim regl öncesi hiç ağrımaz bazen reglin ilk iki günü ağrırdı. İnşallah bunlar da benim belirtilerimdir.

İnsallah. Zorlastiriyosa guzellestiriyodur. Herseyin vakti zamani vardir bizlerde onu bekliyoruz🤷🏼‍♀️
Aynen kuzum Hayırlısı olsun hayırsizsa olmasın diye dua ediyorum. Rabbim o duyguyu tatmayı hakkını vererek annelik yapmayı nasip etsin inşallah dileyen herkese 🙏

X