Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İnşallah kuzum kardeşimin 6. Hafta nin sonuna kadar ağrısı olmuştu o ağrılar normal kuzum

İnşallah çok güzel haberler alırsın canım kaset test de yap bence arada takip et yani sürekli kan veremezsin ya

Güzel haberler alıcaz inanıyorum ❤❤ Üzme kendini kuzum herşeyin zamanı var yoksa da vardır Rabbimin bir bildiği elden bişey gelmiyo ki. Sakin ol germe kendini strese sokma
Yok ya stres değil de küçük bir umut bile ne kadar mutlu etti hamile olduğumu öğrensem ne olur acaba neyse dua etmeye devam edip sabırla bekliycez bakalım. Şimdi hemşire 4 gün sonra kan ver dedi de şimdi aklıma geliyor şimdi bu günden sonra mı 4 gün yoksa dünü 1 sayıp mı 4 gün off keşke gün olarak soraydım

İnşallah çok güzel haberler alırsın canım kaset test de yap bence arada takip et yani sürekli kan veremezsin ya
Yarın yapıcam ama aldığım test 20 değer üstünü gösteriyormuş dün 3.6 olan değer yarın en fazla 7 8 olabilir çıkmayabilir. 4 gün sonra regl olmazsam bi kez kan verip beklerim

Nolurdu 2 gün deseydi 4 çok değil mi nasıl durcaz bekliycez ayy keşke sorsaydın kuzum bugünle birlikte olsa salı günü ooff amaann cok var daha

Biz sabırsızlar adet geçmesini bekleyemiyoruz ki yapma yapma
Valla bekleyemiyoruz yapmyıcam kuzum boş yere gerilip üzülüyorum hem zaten hastalancam ya karnım falan çok ağrıyo regli gelicek muhtemelen öyle farklı bi ağrım yok ki ahada gebeyim diyip teste saldırsam

hsg etkisi olabilir canom. 1 tane arveles de bu kadar kesmez bence

Kusura bakma çalışınca anca dönüş sağlayabiliyorum , hadi inşAllah henüz olmadım adet iknayım artık :)

hsg etkisi olabilir canom. 1 tane arveles de bu kadar kesmez bence
Kuzu hsg den sonra yogun kanamali adet oldum bu 2. Adetim arveles icmeden oncede aşırı yogun degildi insan gibi adet oldum sanirim bu ay eşim bile diyoki sen adetlisin ama benim uzerime bisey gecmedi her ay onun uzerine bile geçiyordu düşün

hahahahahaha ya acaba mevsim değişikliği mi etkiliyor

Uzerine gorecek kadar az degil di adetim. Ama gecen aylardaki gibide degildi. İnsan gibi adet oldum

Negatif mi ☹ Kuzum belki tam olarak atamadığım için olmuş olabilir benimde daha önce olmuştu adetten önce yok gibiydi adetten sonra göğüs ağrım şiddetlendi bi dahaki regliye kadar hiç geçmemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…