Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

G Gzmyts53 Bat tarihi 17 temmuz

Belki yükselir kuzum durumlar nasıl inşallah kesilmiştir lekelenmen bakamadım gündüz çok fazla

Kızlar bu gece itibariyle 1 gün gecikti adetim. Bu yumurtlama döneminde gelen yumurta akı uzayan sivi geliyor 2-3 gündür az miktarda tam seffaf değil Bi tık beyaza yakın renkte koku kaşıntı vs yok neden olur bilen var mı, hamile değilsem bile adetim gecikecek eminim çünkü adetten önce şiddetli göğüs ağrısı çekerim 1 günlük gecikme var ve goguslerimde herhangi bir gelişme yok kafalar karışık

Umarım temmuzdan 2021 den beri deneyen benimle denemelere başlayan tüm dostlar çoktan gebe kalmıştır.nisandan beri çocuk denemelerini bıraktım derslerde sıkılaşınca bebek işini askıya astık ..da kısmet artık ve zaten halen bebek yok beklemelere devam bu ayki katılımcılara başarılar dilerim

Canım sen kan testi yaptırmadın mı hala? Sonucuna göre tedavini ol süreci uzatma Allah korusun daha da ilerler bu sefer
İçiyorum ilaçları kuzum salı yaptırdım negatif bata 6 gün kala ama içim rahat etmedi ne biliyim erken yaptırdım ya zihnim ikna olmuyo 2 gündür de cok hareket ettim karnım bugün cok ağrıyo erken olcam sanırım ya

Belki yükselir kuzum durumlar nasıl inşallah kesilmiştir lekelenmen bakamadım gündüz çok fazla
Akşambiraz azaldı gibi bilmiyorum ki ya nasip bakalım dua ediyorum rabbim hayırlısını versin inşallah ya inşallah yükselir ilkkez 2 nin üzerinde bi değer çıktı umut fakirin ekmeği işte 3.6 değerine ümit bağladık belki yükselir diye

Bence idrar yolu enfeksiyonunda ilaclari ihmal etmemelisin helede antibiyotik tedavisini. Senin regline daha vsr benim hatırladığım kadariyla yumurtlamayi yeni gectin bebek daha olusmamistir bile zarar versin
Kuzum içiyorum ilaçları ya mecbur içicem zaten olcam gibi yordum kendimi erken olcam sanırım
Yaa yerimmm inşallah bebiştir kalbim seninle kuzum aşko sen yine zenginsin benim değerim 0.2 ben daha fakirim

Kuzum içiyorum ilaçları ya mecbur içicem zaten olcam gibi yordum kendimi erken olcam sanırım

Yaa yerimmm inşallah bebiştir kalbim seninle kuzum aşko sen yine zenginsin benim değerim 0.2 ben daha fakirim
Oo ben baya iyiyim o zaman Kanka ne olacak bu halimiz ya bizim dalgaya vurmasak delircez hepten

Oo ben baya iyiyim o zaman Kanka ne olacak bu halimiz ya bizim dalgaya vurmasak delircez hepten
Ne biliyim kanka bakırköylük olmadan halletsek şu işi Sorma valla kuzum yaa valla 2 gündür kendimi işe verdim acayip şekilde yoksa test yapcam habire negatif olduğunu bile bile kendimi ikna edemiyorum ya olmadığına delircem

Aşko bu ay olsun sal kendini ilaçlarını kullan sağlığına kavuş sonra bebe düşün. Ay yoksa çekilmez bu çile

İçiyorum kuzum ilaçları ya mecbur içicem içmezsem ağrıdan duramam saldım zati aşko çünkü salmazsam delirebilirim
Çok illet bişey o ya çocukken olmuştum annem bir ilaç verdi büyükler için olduğu için minik bir ilacı kırıp yarısını vermişti. o da hemen kesmişti Allahtan.

Çok illet bişey o ya çocukken olmuştum annem bir ilaç verdi büyükler için olduğu için minik bir ilacı kırıp yarısını vermişti. o da hemen kesmişti Allahtan.
Ayy iyi bari kuzum geçmiş hemen. Ya benim sürekli tekrarlıyo idrarda kan da aynı şekilde idrarda kan bazen kendi kendine geçiyo sonra yine geliyo falan o çok can yakıyo işiyon işiyon hala çişin varmış gibi bide ağrı yapıyo kalkamıyo insan yerinden

Sağol kuzum teşekkür ederim inşallah bebişin seninledir ya kan testi yaptı zaten negatif çıktı ama ne biliyim erken yaptırdım falan diye içim rahat etmedi ilaçları içiyorum kuzum bırakmıycam

Ay evet tuvaletten gelemiyorsun. Bide ben daha genç kız olmamıştım anneme kan geldipini söyleyince regl oldum sanmıştı.

Aranızda Gynopol şaşe kullanan varmı kızlar adetlerim düzenliydi ama ne olduysa bir ay kullandım olamadım sancım da var ters etkimi yaptı bana naptı

Ahh kıyamam ne bilsin kadın enfeksiyon olduğunu ben olsam bende öyle sanarım leke ne alemde kuzum
Kuzu az önce kontrol ettim silince peçeteye gelen bişey yok ama fitil koyduktan sonra parmağıma bulaşan ilacta çok çok az vardı.ama dünküne kıyasla baya azdı. Belki kesilir de yeniden çiçek açar umutlar. regl olacak gibi ağrılarım oluyor ya korkuyorum ha geldi ha gelecek gibi sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…