Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Dur bakalım nerden belli negatif olduğu belki yükselir kuzum 3.6 diyosun çok yakın 5 ve üstü pozitif sayılıyo zaten
Nasip kuzum yükselir inşallah ama 5in altı negatif sayılıyor ya ondan dedim. Benim hep 2.32 yada 0 çıkardı ilk defa 3.6 çıktı belkiçok düşük ihtimal yükselir. Ama sanmıyorum canım hayırlısı böyleymiş nasibimizde

Valla bizimde bu sene yaz tatili biraz karnı burnunda geçecek nasıl olacak bilmiyorum. Seni de bu kervana davet ediyorum :)) ben senin için hep motiveyim merak etme sen
Olsun kuzum daha ortalardasın, yaz ayları son iki ayında geçirenler için çok zormuş.. o kervana beni de alın noooluur

Yok kuzum uygulama 10 temmuz gösteriyor uygulamaya göre geçmedi. ama bu gün iğnenin 14 aşılamanın 13. Günü. Yakın yani reglin gelme günü
Benimde reglim geldi gelecek ağrılarım var. Ama emin olamıyorum reglim ne zaman güya kafaya takmayi biraktim diye günde saymiyordum. Gelmediği her an mutluyum umutluyum

Adetime 5 gün kala az önce yaptım test ama negatif sanırım bu ay da yok

Eklentiler

• IMG_20220707_182904.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 68
Canım kanama devam ederken beta aldı 280 çıktı düşmeye başlamıştı yani. Gidince yine bakar inşallah çok küçülmüştür değer biter gider. Maşallah size inşallah hep

böyle sakince geçer ve sağlıkla sıkıntısız kucaklarsınız

Seni o kadar iyi anlıyorum Kİ ama ben içtim bugün çünkü önce tedavi olmak gerekir eğer bebek yoksa bir sonraki ay için yine sıkıntı olucak enfeksiyonun geçmesini beklicez ama ben gebelik şüphesi olduğunu belirtmiştim ilaçları ona göre verdi seninkilerde gebeler için uygundur belki kullan sen bebek varsa da Allah’ın izniyle bir şey olmaz inşallah

Kızlarım hayırlı akşamlar herkese bat 1 Temmuz idi hala adet olmadım çok ağrım var salı gündü kanda da baktırdım negatif geç döllenme olmuş olabilir mi veya adet başlamadan böyle sancı çekmemin nedeni ne olabilir

Çok geçmiş olsun canım.cevremde dış gebelik yaşayıp 4 ay sonra hamile kalan arkadaşım var. 5+1 hamileyim benimde kese gözükmedi diye ayrintili ultrasona gönderdi bugün doktorum ama gittiğim yer erken daha diye çekmek istemedi baya uğraştıktan sonra keseyi gördü.Ama hala ikna olmadı doktor ihtimal var ben görmedim kendim görmeden icim rahat etmez diyor.

Predictor aldım ben yarın sabah yapacağım bakalım her şeyin hayırlısı hepimiz için isteyen herkese nasip etsin Allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…