Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

bitliKedi bitliKedi @Fang @dceke kızçelerim nasılsınız? Bayram öncesi ofiste işlerim çok yoğun girip okuyamadım yazdıklarınızı. Son durumlarınız nedir bir öğreneyim istedim. Venevv canım inşallah bir işleme gerek kalmadan sonlanmıştır. Diğer kızçeler sizden de hayırlı haberler bekliyorum inşallah.
Canım ben gezmelerdeyim şehirler arası gidip geliyorum. Bayram sonrası kontrolüm var inşallah temizlenmiştir içerisi. Sonrasında İzmir’e geçip kendimi denizlere atmak istiyorum. Sen nasılsın kuzumuz nasıl?

Dikkat et enfeksiyon için bi şey verdiler mi inşallah bi adet olsam başlıcam çalışmalara ben dış gebelik geçirdim genelde 40 gün sonra adet olunuyormuş en azından o duyguyu tattım 1,5 yıl sonra folik asit iç çok önemli ben şuan bile içiyorum hatta ameliyatta kanım düştü bi kan ilacı verdi içinde folik asitte var
Öncelikle geçmiş olsun ve hayırlısı olsun, Dış gebelik nasıl oluyor bu konuda pek bilgim yok ?

Bende akıntı yok canım, adet olacağım zaman sarı yapışkan akıntı gelirdi şimdi gene gelmiş eyvahh dedim adet olacağım :KK43: bugün günü. Markasına hiç bakmadım 5 tlye aldım 2-3 tane onları denedim.. Adete kaç gün kala çıkmıştı ? Ve şu an ne kadarlık??
Adete 2 gün kala 67 ile öğrendim yarın tekrar kan verecem 4+2 şuan bende hergun test yapıyordum bitti testim kanla takip yapıyorum zaten son testim buydu bunda 192 çıkmıştı. Kan ver için rahat etsin en iyisi telaş yapma katlanarak artmıştır 😊 sagsalim kucagimiza alalım inşallah 🤲

Eklentiler

• IMG_20220706_080838.jpg
    IMG_20220706_080838.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 67
Bakıyorum da elle tutulur bişey görmedim hastaneyi aradım yerleşme de olabilir adet de olabilirmiş kan ver bu gün dediler. Yola çıktık bakalım kan vericem belli olur ne olduğu
Ayy hadi güzel haberlerle kuzum 😍😍 etiketle muhakkak bende baktım ama bulamadım bişey 😐

Öyle geziyordum sessiz sesiz evin içinde

Kızlar şuan çok tuhaf bişey oldu progestan kullanırken kahverengi lekelenme oldu. Normal mi ki bu @Random3 S sultansultan90 diğer kızlar aklıma gelmiyor şuan bilen varsa yazsanıza
Kuzum yerleşme de olabilir regl de geliyor olabilir kist de olabilir ins bebiştir 😣😣 test yap hemen bize at bakalım yada kan ver kuzum

Kuzum yerleşme de olabilir regl de geliyor olabilir kist de olabilir ins bebiştir 😣😣 test yap hemen bize at bakalım yada kan ver kuzum
Yoldayım kuzum randevum vardı bu gün bakalım kan verip muayne olucam. Evet regl de olabilirmiş hastaneyi aradım ama inşallah bebektir ya dua edin nolur

X