Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bugün burayı takip edemedim. İdrarımda kan gördüğüm için ve böbreklerim ağrıdığı için acile gittim idrar tahlili yaptılar gebelik şüphem olduğunu söyledim kum döküyormuşum ve enfeksiyon oluşmuş ilaç verdi doktor ama öncesinde gebelik testi yapmamı istedi ben de erken olduğu için testte çıkmayabileceğini yine de ilaçları içeyim mi diye sordum zararlı ilaçlar değil kullan dedi ben test aldım ama yapıp yapmamak arasında çok kararsız kaldım madem ilaçlar zararsız neden test yapmamı istedi ve neden orda gebelik için kan almadı o da ayrı sorun 🙄

Kızlar pazartesi beta yi takip için kan verdim bir türlü müsait olup almaya gidemedim iki günde bir bakılması lazım diyorlarya artış için benmki üç gün olcak sorun olurmu

Ne diyorsun, benim.12 gün gecikmeli, sonraki ayda bi hafta erken olmuştum.
Senin ne kadar gecikmişti?
12 gün gecikmemiii🫤 kız benim o kadar gecikse alev atar heralde vucudum🙄 4 gün gecikti benim normalde hic gecikmem ama klomen kullandm ilk defa bu kadar geciktim. 2/3 gun erken olurum bazen ama gecikmem en fazla 1 gün olurdu.

Yaa takip edemedim ne güzel 7 tane hamişimiz olmuş tebrikederim umarım sayısı artar her geçen gün amin🤲
❌ Olanlarda inşallah ağustosda güzel haber verirler amin 🤲
🤣

Bugün burayı takip edemedim. İdrarımda kan gördüğüm için ve böbreklerim ağrıdığı için acile gittim idrar tahlili yaptılar gebelik şüphem olduğunu söyledim kum döküyormuşum ve enfeksiyon oluşmuş ilaç verdi doktor ama öncesinde gebelik testi yapmamı istedi ben de erken olduğu için testte çıkmayabileceğini yine de ilaçları içeyim mi diye sordum zararlı ilaçlar değil kullan dedi ben test aldım ama yapıp yapmamak arasında çok kararsız kaldım madem ilaçlar zararsız neden test yapmamı istedi ve neden orda gebelik için kan almadı o da ayrı sorun 🙄
Kızlar sizce testi yapayım mı

Geç düşmüştür jetonu ondan 🙄 kuzum çok geçmiş olsun aynı durumdayız bende öyleyim yaptırdım kanda gebelik ama negatif ve zaten 6 gün vardı 3 gün geciktim dedim de öyle yaptı cıkmaz ama yapalım dedi kaç gün var bata

Geç düşmüştür jetonu ondan 🙄 kuzum çok geçmiş olsun aynı durumdayız bende öyleyim yaptırdım kanda gebelik ama negatif ve zaten 6 gün vardı 3 gün geciktim dedim de öyle yaptı cıkmaz ama yapalım dedi kaç gün var bata
12 gün var ben de çıkmaz diye yapmak istemedim. Teşekkür ederim sana da çok geçmiş olsun gerçekten çok zor böbreklerim ağrıyor 😣

X