Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ayy üçüz olsa ne güzeldir ya allahim duy sesimizi ,😍😍 ben artık hiçbir seyden şüphelenemiyorum ki 😂
Üçüz güzel ama bir o kadar da zordur hamilelik süreci doğum süreci bakım süreci biz ilk duyduğumuzda şok geçirmiştik 😂 ama nasip olmadı 😔

Milyon kez aradım açmıyo kimse sağlık ocağında gittim bizde öyle bişey yok malesef dedi kayıt numarası vermedi e nabıza muayene düşmüş ama sonuçlar gözükmiycek muhtemelen işlemler olarak girilmiş tetkikler olarak değil kuzum seninde öyle mi
Canım ne zaman verdin kanı bende dün verdim diğer sonuçlar düştü ama beta hcg saat 22.40 gibi flan düştü sanırım bayaa geç düştü en sondu

Roll gebelik testini kullanan var mı kızlar ilk kez duydum öyle bi marka offf istediğim hic bi markayı bulamıyorum adam akıllı

Milyon kez aradım açmıyo kimse sağlık ocağında gittim bizde öyle bişey yok malesef dedi kayıt numarası vermedi e nabıza muayene düşmüş ama sonuçlar gözükmiycek muhtemelen işlemler olarak girilmiş tetkikler olarak değil kuzum seninde öyle mi
E nabiza dusmedi bnim ordaki çalışan soylemisti düşmez diye. Nasil bakacagimi not kagidina yazdi kayit no var yani o olmadan nasil bakacaklar onu anladim. Başından atmıs olabilir mi

E nabiza dusmedi bnim ordaki çalışan soylemisti düşmez diye. Nasil bakacagimi not kagidina yazdi kayit no var yani o olmadan nasil bakacaklar onu anladim. Başından atmıs olabilir mi
Benim düştü e nabıza sağlık ocağından verdiğim gebelik tahlili

Benim düştü e nabıza sağlık ocağından verdiğim gebelik tahlili
Bn 9 da isbasi yapiyorum evde calisiyorum 8 de ordaydim bekledim calisan geldi bekledigimi gorunce sordu bnde dedim idrarda pozitif cikti kan vermem lazim 9 da dr gelir dedi durumu anlattim. Sagolsun dr gelmeden kendisi giriş yapti o yuzden e nabiza dusmez dedi. Melis saglik diye bi site var ordan kayit no verdi burdan bakarsin diye. Dun snnle ayni gun vermisiz ayni anda cikmis bnimde 22.45 de cikmis sonuc

Yarin sabah tekrar gidicem bu defa dr un gormesi gerekir dedi sonucla birlikte e nabiza duser heralde o

Evet sinirlerim cok bozuk 14 aydan sonra patlak verdi artık cok agliyorum sinirlerim cok bozuldu. Bı pozitif bir negatif ilerliyo bıktım artık 😥 olmuyorsa neyi zorluyorum ki .. Allah evladıma sağlıklı uzun ömürler versin zorlamicam artık.

Canım ne zaman verdin kanı bende dün verdim diğer sonuçlar düştü ama beta hcg saat 22.40 gibi flan düştü sanırım bayaa geç düştü en sondu
Bu sabah verdim kuzum ama sanırım düşmiycek çünkü idrar maksimum iki üç saatte cikiyo normalde senin e nabıza mı düştü kuzum

Kızlar selam. Adetim bittiğinden beri bebek çalışmaları yapıyoruz (13 gündür) Sanıyorum ki yumurtlamam da 4-5 gün önce falan gerçekleşti. Bata 11 gün var. Dün durduk yere uçuğum çıktı. Bugün çenemde 2 tane 1 tane de yanağımda sivilce çıktı. Normalde ergenlikte bile böyle sivilcem çıkmazdı aynı anda. Bugün kasıklarımda hafif ağrı hissediyorum. Akıntım oluyor bayağı. İki gündür elimi kaldırmaya bile üşenir haldeyim. Oturduğum yerden kalkasın gelmiyor yorgunluktan. Sağ kasığıma 2 kez bi şey saplanır gibi ağrı girdi. Erken gebelik belirtisi olabilir mi? Bu şekilde beklenmedik sivilcelenme uçuk ve kasığa saplanan ağrının erken gebelik belirtisi olduğunu söyleyenler de var. Bu şekilde yaşayan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Teşekkür ederim 😊
Ben varım canm yumurtlama 4 5 gün sonrasında yorgunluk hissi halsizlik oldu arada hafif bel kasik ağrısı vardı akıntıda çok fazla değildi 12 günü pozitifi gördüm şükür şuanda da akıntı sıfır mesela inşallah gebelik oluşmuştur hakkında hayırlısı olsun 🙏

Evet sinirlerim cok bozuk 14 aydan sonra patlak verdi artık cok agliyorum sinirlerim cok bozuldu. Bı pozitif bir negatif ilerliyo bıktım artık 😥 olmuyorsa neyi zorluyorum ki .. Allah evladıma sağlıklı uzun ömürler versin zorlamicam artık.
Bu testlerin bizimle zoru var hee 😡 üzülme kuzum evlatlarımız sağlıklı olsun napalim

X