Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Testin bi öyle bi böyle çıkması çok ilginç sadece. En garantisi kan onu da sürekli vermen zor tabi. Bence biz çok kafaya takıyoruz. Düşünebiliyor musun bazıları adeti bikaç hafta geçince falan hamile olduğunu farkediyor. Ya da istemediği halde hamile kalıyor korunurken. Kimileri ilk geceden hamile kalıyor. Yani çoğu düşünmezken kolaylıkla hamile kalıyor. Bizde hangi vitamin ilacını kullansak hangi gün hangi pozisyonu uygulasak falan. Bizim işimiz zor böyle ben sana söylim.
Aynen öyle katılıyorum. Benim bi arkadaşım 6+5'te hamileligini fark etmiş adeti falan geçmiş haberi yok. Bebekte istiyorlardı. Nasıl bu kadar umursamaz olunuyor bilmiyorum ama ben olamıyorum:KK43:

Haklısın canım ne kolay ki artık 30 binde gerçekten az buz değil biranda ortaya konulacak bir miktar değil Allah büyük yinede inşallah gerek kalmaz. ben çikolata kistinin tedavisi var mı nasıl bilmiyorum ama acaba küçülmesi için en azından ilaçla tedavisi falan yok mudur
Dogum kontrol hapi veriliyormus genelde oyle duydum. Hormon tedavisi felan onlarida gebelik düşünenlere onermiyorlarmis. Ameliyatta yumurtaliga baya zarar verebilirmis ne kadar iyi hir doktor olsada zarar gelirmis. O yuzden yumurtalar toplanip kistlerin alinmadi lazim ve tup bebek :KK43: dogal yolla olmaz demiyorlar ama olmasida zormus malesef

Bn 9 da isbasi yapiyorum evde calisiyorum 8 de ordaydim bekledim calisan geldi bekledigimi gorunce sordu bnde dedim idrarda pozitif cikti kan vermem lazim 9 da dr gelir dedi durumu anlattim. Sagolsun dr gelmeden kendisi giriş yapti o yuzden e nabiza dusmez dedi. Melis saglik diye bi site var ordan kayit no verdi burdan bakarsin diye. Dun snnle ayni gun vermisiz ayni anda cikmis bnimde 22.45 de cikmis sonuc
Değerim kaç çıktı canım

Dogum kontrol hapi veriliyormus genelde oyle duydum. Hormon tedavisi felan onlarida gebelik düşünenlere onermiyorlarmis. Ameliyatta yumurtaliga baya zarar verebilirmis ne kadar iyi hir doktor olsada zarar gelirmis. O yuzden yumurtalar toplanip kistlerin alinmadi lazim ve tup bebek :KK43: dogal yolla olmaz demiyorlar ama olmasida zormus malesef
Anladım canım sen üzme yinede kendini daha yolun basindasin en azından erken farkedildi bu durum öyle düşün daha geç farkedilse belki daha da büyümüş olacaktı kistin imkansız değil en azından. Sen bı başka doktora da git hic üzme kendini moral çok önemli zaten herşeyi etkiliyor.

7 Temmuz diyordu evet ama 13 gün oldu artık çıkardı olsaydı 14 aydır uğraşıyorum yok olmuyor zorlamicam artık
Henüz degerin çok yüksek olmadığı için sabah ilk idrarla yapılan pozitif cikiyor gün içinde yapılan negatif cikiyor olabilir mi?
Bildigim kadariyla testlerde de yazıyor sabah ilk idrarla yapın diye. Gün içinde su tükettiğimiz için idrara değer gecmiyordur muhtemelen

Henüz degerin çok yüksek olmadığı için sabah ilk idrarla yapılan pozitif cikiyor gün içinde yapılan negatif cikiyor olabilir mi?
Bildigim kadariyla testlerde de yazıyor sabah ilk idrarla yapın diye. Gün içinde su tükettiğimiz için idrara değer gecmiyordur muhtemelen
Yarın sabah tekrarlarım ama sanmıyorum 🤷🏻‍♀️

Anladım canım sen üzme yinede kendini daha yolun basindasin en azından erken farkedildi bu durum öyle düşün daha geç farkedilse belki daha da büyümüş olacaktı kistin imkansız değil en azından. Sen bı başka doktora da git hic üzme kendini moral çok önemli zaten herşeyi etkiliyor.
Zaten ben bu teshis ile gitmistim. Bana olur diye umit verdi bussuru test tahlil yaptirdik yine basa dondum geldigim noktadayim ister istemez modum dustu moralim bozuldu 10 gun bile olmadi kistler sorun degil dimi dogal yolla deneriz olabilir mi diye tabiki derken ne oldu da simdi tup bebek olayina geri döndük anlamıyorum

Zaten ben bu teshis ile gitmistim. Bana olur diye umit verdi bussuru test tahlil yaptirdik yine basa dondum geldigim noktadayim ister istemez modum dustu moralim bozuldu 10 gun bile olmadi kistler sorun degil dimi dogal yolla deneriz olabilir mi diye tabiki derken ne oldu da simdi tup bebek olayina geri döndük anlamıyorum
Tabi böyle diyince akla acaba özel olaya para gözüyle mi bakıyor ihtimali geliyor ister istemez

X