Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ben dayanamadim dun test aldim ignenin 12. Gunu diye 😂 ignenin etkisi gitmedi buyuk ihtimal dünde bugunde silik 🤷‍♀️ gecen ayda 14. Güne kadar silik çıkmıştı hic belirtim falanda yok sadece akinti var o da genelde oluyo zaten adet gunume yakin bakalim nasip 🤷‍♀️ sende durum ne belirti devam mi hadiii yap test bakalim 😁😍
Bende şimdi yaptım negatif 😏

Bu arada hsg sonrası regl ile ilgili okudum burada bir şeyler ama kim yazdı hatırlayamadım etiketleyemiyorum o yüzden. Benim regl normal zamanda geldi ama hayatımda ilk kez böyle geldi. 1.5 gün az az koyu kahve geldi. Ama içinde böyle saçtaki kepekler gibi incecik kabuksu şeyler vardı. Rahim içinin tahriş olan kısmı diye düşünüyorum. Her ay regl sancım çok olur benim ama bu kez öyle bir ağrı yaşadım ki korkunçtu. Nefesim kesildi ağrı acısından hıçkıra hıçkıra ağladım. Onca ağrı kesiciye (arveles) rağmen. 1.5 gün sonra kormızıya döndü ama bir yudum geliyor. Daha gün boyu 1 pedi doldurmadı hiç. İlginç bir regl dönemi geçiriyorum bakalım nolcak sonu : (
Canım benim de aynı anlattığın gibi olmuştu. Bu iyi bir şey.. yıllardır böyle pıhtı ve kan revan görmemiştim 🤣🤣 ve 3.gün tamamen kesildi ki benim 5 gün sürer.. demek ki hsg etkisi

Hala şansımız var, birkaç gün daha bekleyelim❤️
Öyle tabi zaten bu ay çok umut bağlamadım
Ahh kuzum beee 😔 test zamanı gelmiş miydi? Kaç gün geçti?
Aşılamanın 12. Günündeyim canım
daha zaman var pozitife dönme ihtimali var
Perşembe kan vericem zaten hastaneye sonuç bildirmem gerekiyor

Kızlar yaptığım test 25 değerin üzerini ölçüyor yani hamile olsaydım 25 değerin üzerinde olması gerekirdi zaten diye düşünüyorum ama nasip ya

Kuzum adet olmadigimiz surece umut var 😍 ben düşük yaptigimda cumartesi yaptigim test negatifti pazartesi yaptigim pozitifti yani 1 gun bile fark eder ❤🤲
Nasip kuzum hayırlısını istedim hep hayırlıysa pozitif olur inşallah değilsede duamızda ısrarcıyız. 🤲
Bi kız yazmıştı bu gün bizden bir gün önce aşılama olmuş 18 küsür değerle bu gün öğrenmiş.
Benim yaptığım test 25 değer üstünü ölçüyor. Şimdi o kızla kıyaslarsam onun 13. Günü değeri 18
Belki bir umut benimde değerim düşüktür de çıkmamıştır.

Kızlar ben de test aldım bugün 2 tane. yarın yapacağım olmadı birini de adet gecikince denerim. Simdiye kadar hep korkarak test yaptım yoksa hamilemiyim diye oglumu da tesadüf kanda öğrendim. Yarın ilk defa hamilelik heyecanıyla yapacagim dua edin 🥰

Canım benim de aynı anlattığın gibi olmuştu. Bu iyi bir şey.. yıllardır böyle pıhtı ve kan revan görmemiştim 🤣🤣 ve 3.gün tamamen kesildi ki benim 5 gün sürer.. demek ki hsg etkisi
iyi mi diyorsun. galiba benim de kesilecek. ama senin çok kanama oldu sanırım, bende hiç gelmiyor az az geliyor. o kafamı kurcalıyor

Canim belirtin var miydi senjn
Yumurtlamadan bir hafta sonra leke geldi iki kere pembe şekilde, göğüslerim çok fena ve kasık ağrılarım var dün ve bugün kasığıma bıçak saplanır gibi ağrı oldu çok kötüydü 4-5 sn sürdü geçti

Bu arada hsg sonrası regl ile ilgili okudum burada bir şeyler ama kim yazdı hatırlayamadım etiketleyemiyorum o yüzden. Benim regl normal zamanda geldi ama hayatımda ilk kez böyle geldi. 1.5 gün az az koyu kahve geldi. Ama içinde böyle saçtaki kepekler gibi incecik kabuksu şeyler vardı. Rahim içinin tahriş olan kısmı diye düşünüyorum. Her ay regl sancım çok olur benim ama bu kez öyle bir ağrı yaşadım ki korkunçtu. Nefesim kesildi ağrı acısından hıçkıra hıçkıra ağladım. Onca ağrı kesiciye (arveles) rağmen. 1.5 gün sonra kormızıya döndü ama bir yudum geliyor. Daha gün boyu 1 pedi doldurmadı hiç. İlginç bir regl dönemi geçiriyorum bakalım nolcak sonu : (
Ben sormuştum canım teşekkür ederim herkeste farklı etki yapıyor galiba

Perşembe kan vericem zaten hastaneye sonuç bildirmem gerekiyor

Kızlar yaptığım test 25 değerin üzerini ölçüyor yani hamile olsaydım 25 değerin üzerinde olması gerekirdi zaten diye düşünüyorum ama nasip ya
Ben de hep böyle düşünürüm. Hatta 6 gün öncesinde falan net çıkar derim varsa. ama işte ersi örnek de çok ne bileyim

X