Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ahh kuzum ya eeken falan yapmadın dimi bata kaç gün var peki
Bat 10 temmuz gözüküyor ama benim aşılama gününü saymazsam bu gün 11. Günüm. 15. Gün kan testi yap sonucu bize bildir demişlerdi. Bende perşembe günü vericem kan. Arefe yada bayramda uğraşmak istemedim

Muhtemelen kistten dolayı o zaman amh ye bakmislardir canım. Kaç kişiye sorduysam amh hep ileriki aşamalarda bakılmış bana da daha da bakilmadi mesela. Şimdi iki doktorda tüp bebek dedi istersen üçüncü bir doktora da git eğer oda aynı şeyi derse hiç gecikme derim ben canım
Evet bir doktora daha devlet hastanesine gitmek istiyorum bu sefer ozeller beni nedense ikna edemiyor tup bebek kolay degil zam gelmis 30 bin tl ye kadar fiyat cikabiliyormus. Hersey gayet iyiken sadece çikolata kisti hemen tup bebekmi tek cozumu bilemiyorum suan 😭

Bu arada hsg sonrası regl ile ilgili okudum burada bir şeyler ama kim yazdı hatırlayamadım etiketleyemiyorum o yüzden. Benim regl normal zamanda geldi ama hayatımda ilk kez böyle geldi. 1.5 gün az az koyu kahve geldi. Ama içinde böyle saçtaki kepekler gibi incecik kabuksu şeyler vardı. Rahim içinin tahriş olan kısmı diye düşünüyorum. Her ay regl sancım çok olur benim ama bu kez öyle bir ağrı yaşadım ki korkunçtu. Nefesim kesildi ağrı acısından hıçkıra hıçkıra ağladım. Onca ağrı kesiciye (arveles) rağmen. 1.5 gün sonra kormızıya döndü ama bir yudum geliyor. Daha gün boyu 1 pedi doldurmadı hiç. İlginç bir regl dönemi geçiriyorum bakalım nolcak sonu : (
Benimde tamamen agrisiz ama yatakta yatiracak kadar yoğun bir kanamaydi ilk hsg sonrasi adetim bide erken olmustum

Bat 10 temmuz gözüküyor ama benim aşılama gününü saymazsam bu gün 11. Günüm. 15. Gün kan testi yap sonucu bize bildir demişlerdi. Bende perşembe günü vericem kan. Arefe yada bayramda uğraşmak istemedim
Hala umut var canım ya 11. Gün erken ztn dur bakalım ins pozitife döner

Yumurtlamadan bir hafta sonra leke geldi iki kere pembe şekilde, göğüslerim çok fena ve kasık ağrılarım var dün ve bugün kasığıma bıçak saplanır gibi ağrı oldu çok kötüydü 4-5 sn sürdü geçti
Benim kasık ağrım var sadece. Meme hassasiyeti hic yok normalde adete birkaç gün kala mutlaka olurdu. Bilmiyorum neler olacak iki günüm kaldi

Benim kasık ağrım var sadece. Meme hassasiyeti hic yok normalde adete birkaç gün kala mutlaka olurdu. Bilmiyorum neler olacak iki günüm kaldi
Ben ogluma hamile kaldığımda da göğüslerim de sıfır hassasiyet vardı ordan suphelenmistim adete yakın olurdu. Ama üçüzlerde öyle olmadı göğüs ağrısından mahfolmustum resmen elimde tasiyordum onları 😂😂😂

Evet bir doktora daha devlet hastanesine gitmek istiyorum bu sefer ozeller beni nedense ikna edemiyor tup bebek kolay degil zam gelmis 30 bin tl ye kadar fiyat cikabiliyormus. Hersey gayet iyiken sadece çikolata kisti hemen tup bebekmi tek cozumu bilemiyorum suan 😭
Haklısın canım ne kolay ki artık 30 binde gerçekten az buz değil biranda ortaya konulacak bir miktar değil Allah büyük yinede inşallah gerek kalmaz. ben çikolata kistinin tedavisi var mı nasıl bilmiyorum ama acaba küçülmesi için en azından ilaçla tedavisi falan yok mudur

Aşılamaya 6.500 istedi bendende 🤷🏼‍♀️ 2 sefer tutmasa 13 bin

Gidebilecek musaitligin varsa daha iyi o zaman insallah guzel sonuc alirsin canim bnim 🤲🤍
Milyon kez aradım açmıyo kimse sağlık ocağında gittim bizde öyle bişey yok malesef dedi kayıt numarası vermedi e nabıza muayene düşmüş ama sonuçlar gözükmiycek muhtemelen işlemler olarak girilmiş tetkikler olarak değil kuzum seninde öyle mi

Ben ogluma hamile kaldığımda da göğüslerim de sıfır hassasiyet vardı ordan suphelenmistim adete yakın olurdu. Ama üçüzlerde öyle olmadı göğüs ağrısından mahfolmustum resmen elimde tasiyordum onları 😂😂😂
Ayy üçüz olsa ne güzeldir ya allahim duy sesimizi ,😍😍 ben artık hiçbir seyden şüphelenemiyorum ki 😂

X