Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bilmiyorum ki. Dün sabah yaptim basbaya belliydi, gün içinde tekrar yaptım negatif çıktı ama sonradan kopkoyu ikinci çizgi çıkmış. Bu sabah yaptim yine negatif ama bi kac saat icinde pozitife döner. Bir kere de yaptığım test pozitifse pozitif, negatifse negatif kalsın ne diye sonradan çizgi çıkar. Bilmiyorum kafam çok karışık gerçekten. Hiç ağırmadığı kadar göğüslerim ağrıyor, kasık sancılarım vardı dün çok, çok akıntım var. Adete yakın kururum normalde. Bilmiyorum artık yoruldum 🥺 ayrıca o gelen lekelerde neydi onun icin de bir doktora gidicem yerleşme kanaması değil madem
Biliyosun daha önce 2 ay boyunca başıma geldi bu olay. Kirmizi renk silik oluyordu ama adet oluyordum🤷🏼‍♀️

Allah Allah kız bune acaba tam döllenme üzereyken kimyasal mi oluyor acaba 🤔 hiç test yapma kuzum sen adetin bir iki gün geçtikçe öyle yap moralinide bozma daha gününe var
Canım bende anlamıyorum ne olduğunu, bari adet olsamda rahatlasam bi. Bugün adet olmam lazım normalde

Geçmiş olsun kuzum ne ilacı merak etme olucaksa zaten ilaç falan yanında vız kalıyo her türlü oluyo Rabbim istedikten sonra
Kuzum farenjit geçiriyorum boğazım felaket ilk gün doktor parol, augmentin antibiyotik falan verdi ikisini akşam sabah olacak şekilde kullandım ama içime bir kurt düştü jinekoloğuma sordum ihtimal varsa ilaçları bırak dedi. Ben de bıraktım bakalım zar zor iyileşmeye çalışıyorum kulak burun boğaza kontrole gidicem bugün enfeksiyona dönerse mecbur kullancaz dedi o da geçen gün bugün bakacak ne durumda bademcikler diye

Canim bir arkadasim hamile oldugunu bilmeden estetik ameliyat oldu narkoz aldi ustune ilaclar kullandi ama bebek su an cok saglikli. Gercekten olucagi varsa oluyor sakin ilac kullandim sagliksiz olucak gibi dusuncelere kapilma. Hatta benim annem de hamile oldugunu bilmeden agir grip sebebiyle cok agir antibiyotikler kullanmis doktor aldir engelli dogar demis annem istememis ve gayet saglikli dogdum. Sende olumlu dusun lutfen
Ben sabah akşam olacak şekilde 2 tane antibiyotik ve 2 tane parol kullanmış oldum. Olacağı varsa her halükarda olur bu konuda haklısınız ama benimki de korku işte ya bebek varsa ya etkilendiyse diye üzülüyorum ☹

Merhaba hanımlar mayıs grubundan beri takipteyim geçen ay çok üzüldüm ara verdim elimde kalan testleri bitireyim diye ovulasyon testlerini yaptım.
20220704_095247.jpg

Geçen ay ovülasyon testi yaptim 13. Gün sabahı pik oldu akşamı siliklesti. Kalan testleri de bu ay yapiyim dedim 11. Günden itibaren yaptim ama ne akinti ne kasikta batma oldu. Geçen ay 13. Günüydü pik bu ay 13 silik olunca kacirdim dedim. Ve 14. Gün test yapmadım.
14. Ve 15. Gün kasiklarimda normalde olmayan batmalar oldu 14. Gun akıntı gelince 15. Gün sabah ovulasyon testi yaptim koyu oldu bugün 16. Gun yine yaptım koyu.
13. Gun pik olur diye 13. Günden beri iliski oluyor bugünde mi yapmamız gerekir yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar biraz spesifik bir soru soracağım ama umarım cevap veren olur. Jinekolojik muayenede polikistik görünüm olmasına rağmen hiçbir polikistik over belirtisi yaşamayan var mı? (Yani kıllanma, adet düzensizliği vs olmayan.)

Doktorum polikistik görünüm olduğunu ama belirti taşımıyorsam buna sendrom denilmeyeceğini. Gebe kalmaya herhangi bir engel teşkil etmeyeceğini söyledi. Benzer durum yaşayan var mıdır?

Merhaba hanımlar mayıs grubundan beri takipteyim geçen ay çok üzüldüm ara verdim elimde kalan testleri bitireyim diye ovulasyon testlerini yaptım.Eki Görüntüle 3093774
Geçen ay ovülasyon testi yaptim 13. Gün sabahı pik oldu akşamı siliklesti. Kalan testleri de bu ay yapiyim dedim 11. Günden itibaren yaptim ama ne akinti ne kasikta batma oldu. Geçen ay 13. Günüydü pik bu ay 13 silik olunca kacirdim dedim. Ve 14. Gün test yapmadım.
14. Ve 15. Gün kasiklarimda normalde olmayan batmalar oldu 14. Gun akıntı gelince 15. Gün sabah ovulasyon testi yaptim koyu oldu bugün 16. Gun yine yaptım koyu.
13. Gun pik olur diye 13. Günden beri iliski oluyor bugünde mi yapmamız gerekir yardımcı olur musunuz?
Yap canim değerlendir bugünü yarını da.

Arkadaşlar biraz spesifik bir soru soracağım ama umarım cevap veren olur. Jinekolojik muayenede polikistik görünüm olmasına rağmen hiçbir polikistik over belirtisi yaşamayan var mı? (Yani kıllanma, adet düzensizliği vs olmayan.)

Doktorum polikistik görünüm olduğunu ama belirti taşımıyorsam buna sendrom denilmeyeceğini. Gebe kalmaya herhangi bir engel teşkil etmeyeceğini söyledi. Benzer durum yaşayan var mıdır?
Bende pco görünümü yok ama sivilcelenme tüylenme ne ararsan var
10 doktordan biri hafif pco görünümü var dedi diğerlerine ısrarla sordum yok dediler ama bende belirtileri var
Reglim düzenliydi son 6 aydır hep gecikiyor 25 günde olan reglim 30 güne çıktı bende anlamadım karışık işler 🤷‍♀️

X