Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Testi çok tez yapmişsiniz,daha 7 gün varmış))evet ola da bilir olmaya da bilir,adetle gebeliği seçmek bazen çok zor,siz iyi düşünün inşaallah ki gebelik olur

Benim gibi sabırsızsın bende bi umut nöbetçidir bizim eczane diye gittim kapalıymış kuzum test için daha erken olabilir tabiki neden olmasın ❤

Testi çok tez yapmişsiniz,daha 7 gün varmış))evet ola da bilir olmaya da bilir,adetle gebeliği seçmek bazen çok zor,siz iyi düşünün inşaallah ki gebelik olur
2 gün erken yumurtladım galiba ona güvenerek yapmıştım. İnşallah iyi düşünelim iyi olsun

Benim gibi sabırsızsın bende bi umut nöbetçidir bizim eczane diye gittim kapalıymış kuzum test için daha erken olabilir tabiki neden olmasın ❤
Aslında erken olduğunu biliyordum da iki gün erken yumurtlama oldu sanırım ona güvenerek yapmıştım biraz merak işte

Sag yumurtalığını hissettigin yerde mi? Benimde var sancı girip çıkıyor

kuzum daha cok erken suanlık cok belirtileri dinleme belirti belirtiyi doguruyo cnku her ay hamileyiz belirtilere göre :) en güzeli bat gününü beklemek ins bebiştir canım

Kuzum yarın kan ver bence olabilir neden olmasın inşallah sağlıkla bir bebiş vardır ama bata 6 gün kala falan varsa çıktığını duydum kanda

Sag yumurtalığını hissettigin yerde mi? Benimde var sancı girip çıkıyor
Yok daha aşağıda ay olduğu yeri tarif etmek çok zor dur görsel koyacağım bak bu işaret koyduğum yerde böyle yuvarlak bir bölge büyüyüp küçülüyor sonra bir süre yok oluyor yine geliyor. Kasıl ağrım da vardı o geçti

Kuzum yarın kan ver bence olabilir neden olmasın inşallah sağlıkla bir bebiş vardır ama bata 6 gün kala falan varsa çıktığını duydum kanda
Kimyasal geçirdiğim ay 7 gün kala çıkmıştı idrarda. İnşallah ya inşallah belirtidir. Sınav stresi işsizlik hissi falan derken artık güzel habere ihtiyacım var gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…