Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhaba arkadaşlar ya benim çatlama üzerinden 8 gun geçti goguslerim inanılmaz ağrıyor halsizlik çok fazla birde yazın ortasında grip oldum sizce gebelik olabilir mi acaba var mı diye ilaçta kullanmak istemiyorum bu kadar erken gebelik belirtisi yaşayan var mı aranızda

Beninde iğnenin dördüncü günü göğüslerim çok acıyor birde dolgun birde ara ara kasıklarıma sancı vuruyor bende bu sabah kalktım grip oldum ama bence iğnenin etkisidir

Ne zaman yaşadınız acaba bu belirtileri ? Yorgunluk , baş ağrısı, sinirlilik hissi , göğüslerde şişlik acı dolgunluk hepsi var ama bi akıntı yok Bat 7 Temmuz.. Size de hayırlı olsun Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip eylesin

Maşallah kuzum ❤❤ sana bişey sormak istiyorum kasık batmaların nasıldı yumurtlamadan ne kadar süre sonra başladı acaba hatırlıyo musun
Yumurtlamadan 5,6 gün sonra vajina bölgemde batmalar başlamıştı ben idrar yolu enfeksiyonu diye yorumlamıştım çünkü çok sık yaşıyordum hafta ilerledikçe kasıklarımda batmalar başladı hala sol kasığımda doluluk ve batma devam ediyo belime vuruyo arada hafif hafif

Canım benim de ilk önce bu şekilde çok zor görülüyordu ben ve sen yarın da yapmaya devam et ya da kan ver direk için rahat eder

Hayırlısı olsun inşallah kucağınıza almak nasip olsun

Kızlar lütfen bana akıl verin kafayı yememe RAM kaldı bugün iğnenin dördüncü günü neden bu kadar göğüslerim acıyor
Benim geçen ay iğne bile yapmamıştım ama yumurtlama günümden 3 gün sonra direk gohuslerim şişti dokunulmayacak kadar oldu bu ay dokturuma sordum hormonlardan dedi çünkü hamilelik belirtisi okadar erken belli olmaz dedi

Yapınca bana da söyle bugün 14 gün benimde bende olmadim ama afedersin böyle alttan baskı hisediyorum ve göğüslerim dokunulmuyacak kadar sisler iğneden dolayıdır bence
Olabılır kuzu bende bugun hiç bişi yok vallla test yapmam sanıırm hiç yapmaya niyetim yok yani sen istiyorsan yap ama cunku sanmam adet olurum sonuçta adet gecıkmedi 4 hazıran da oldjm en son

merhaba Benim bat 18 temmuz soğan kürü kullanıyorum bir yandan acaba yumurtlama gününde bıraksam mı cok kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…