Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Benim geçen ay iğne bile yapmamıştım ama yumurtlama günümden 3 gün sonra direk gohuslerim şişti dokunulmayacak kadar oldu bu ay dokturuma sordum hormonlardan dedi çünkü hamilelik belirtisi okadar erken belli olmaz dedi
Benim her ay oluyor ama bu ay da çokk oldu acaba hangi hormon dur böle yapan

Kızlar selam saçma geliyor ama reglime 13 gün var daha yumurtlama günümü değerlendirdim bugün sabahtan beri baş ağrısı bel ağrısı birde dizlerim ağrıyor sık idrarda var gebelik belirtisi bu kadar erken olmaz diyorum mevsimsel mi acaba sizce

Kızlar selam saçma geliyor ama reglime 13 gün var daha yumurtlama günümü değerlendirdim bugün sabahtan beri baş ağrısı bel ağrısı birde dizlerim ağrıyor sık idrarda var gebelik belirtisi bu kadar erken olmaz diyorum mevsimsel mi acaba sizce
Canim bunu geçen ay bende yaşadım. Çok şık idrara çıktım. Bacaklarim sızladı, baş ağrısına dayanadim 2 kez parol içtim.
Ama malesef gebe değilmişim.
Psikolojik bunları hissediyoruz sanırım😔
Ama tabi hamile de olabirsin.insallah hamilesindir

Canım açıkçası kafama takmıyorum evden çalışıyordum ofise geçtim koşturmacam epey çok pek dinleyemiyorum kendimi yoksa her ay ayrı bi senaryom vardı evdeyken kesin dediğim 😀 bakalım hayırlısı olsun bnde içeyim mi acaba parol korktum içmedim

Ne zaman yaşadınız acaba bu belirtileri ? Yorgunluk , baş ağrısı, sinirlilik hissi , göğüslerde şişlik acı dolgunluk hepsi var ama bi akıntı yok :KK43: Bat 7 Temmuz.. Size de hayırlı olsun Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip eylesin :KK68:
Cok teşekkür ederim Allah razı olsun sizinde gönlünüze gore versin🤲
Yumurtlamadan 1 hafta sonra başlamış akinti yorgunluk. Sinirlilik 2 gundur var hep adete 1 hafta kala olurdu.

Teşekkür ederim canim🥰 pazartesi veririm diye düşündüm. Bn mfk advictor kullandim ilk ay hemde ya 2 3 2 3 arayla iliski ye uyduk hep ayaklari havaya diktim ne kadar dogru degil deseler de. Agustosta aşılama olucakti. Allahimm.kasiklarim a sanci girdi sık sık yorgunluk uyku bi de bi kac gundur aşırı sinirliyim adet olucam heralde dedim. Beyaz akinti her gun azar azar. Allah size de hayirlisiyla nasip etsin inşallah. Tek istegim saglikla hamile oldugumun kesinleşmesi kucagima almak büyütmek off duygusallastim ya
Amin canım benim benimde ikinci eş paketim bende bu ay advictor eklemiştim ins artık olur ya saglıkla tutunsun kuzum benim

Mevsimsel olmasa bile psikolojik olarak vucutta belirti var mı yok mu diye düşünülüyor ve kaçınılmaz olarak belirti hissediliyor 🤣 bikaç gündür kasık ağrılarım vardı test yaptım negatif çıktı ve kasık ağrılarım geçti yani insallah hamişizdir tabi ama psikoloji çooook etkili

X