Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Teşekkür ederim tebrik aldigima inanamiyorum ya baska boyuttayim suan sanki. 11 gunde bnim testte fotoda gorunmeyen bi cizgi vardi. 20 haziran da yumurtladim sanirim. Insallah snnde vardir Allah kimseyi bununla sinamasin cok zor

Belli canım çizgiler hayırlı olsun kan testi vermeye git bence belirtileriniz neydi peki süreciniz vs bilgilendirebilir misin bizide
Teşekkür ederim canim pazartesi veririm diye düşündüm. Bn mfk advictor kullandim ilk ay hemde ya 2 3 2 3 arayla iliski ye uyduk hep ayaklari havaya diktim ne kadar dogru degil deseler de. Agustosta aşılama olucakti. Allahimm.kasiklarim a sanci girdi sık sık yorgunluk uyku bi de bi kac gundur aşırı sinirliyim adet olucam heralde dedim. Beyaz akinti her gun azar azar. Allah size de hayirlisiyla nasip etsin inşallah. Tek istegim saglikla hamile oldugumun kesinleşmesi kucagima almak büyütmek off duygusallastim ya

Sadece advictor mu kullandın

Teşekkür ederim tebrik aldigima inanamiyorum ya baska boyuttayim suan sanki. 11 gunde bnim testte fotoda gorunmeyen bi cizgi vardi. 20 haziran da yumurtladim sanirim. Insallah snnde vardir Allah kimseyi bununla sinamasin cok zor
Benimde 22 Haziran yumurtlamam inşallah bende pozitifi görebilirim

Ayy evet varr ovulasyon takibi yaptınız mı yumurtlamadan sonra kaçıncı gün bu sonucu gördünüz?
Ben pcos hastasıyım ilk kez korunmayı bıraktık ilk aydan bu sonucu aldım çok şaşırdım hiç beklemiyodum o yüzden öyle ayarlanmış bişey de değildi reglim 10 gün gecikti iki test yaptım ikisi de bu şekilde

O zaman hayırlı olsun

Kızlar adetten 4 gün önce beta 0.12 idi ondan sınra hiç test yapmadım kanda vermedim değişir mi yoksa adet mi olacam bugün günüm henüz bsey yok

Valla bebiş gibi tebrikler
Bat ne kadar var listede ekli değilsiniz merak ettim sırada bekleyince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…