Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ay bu ne hız aşko maşallah ❤ bende kızın odasının camını sildim odayı toparlıycam dolabını düzeltcem yatak odasına geçiçiğim
Dün ben dolap iclerini halletmistim. Ama mutfak dolaplarinda işim cok bitek salon camlarim kaldi supur sil sonrasi. Sular yoktu ya bi dunya camasir var kurutmadan cikan utulenecek katlanip yerlesck biyandan yikiyorum hala. Cokta sicak basti yaa

Bende mutfaktan çok korkuyorum ya bide onları halletsem duvarları elden geçirip silsem açık renk hep parmak izi olmuş sonrası kolay olcak kalanı zaten ütü benimde yapmam lazım çok birikmeden hareket ediyoruz ya daha sıcak basıyo

Suan bunu sorduğuma inanamiyorum bu soruyu sorabilecekmiydim yaa. Yumurtlamanin 8.11.ve13.günü yani bugün test yaptim. 8ve11 de bisi çıkmadı ama bugün çok net ikinci cizgi cıktı inanamadim 2.test yaptim o da öyle. Sanırım soktayim 3 yıldır bu çizgiyi görmemiştim. Adetime 3-4gün falan vardir heraldw ort.35 gun adet dongum var. Bu doğrudur dimi yani onceki testler negatif çıkıp sonrakiler baska gun pozitif cikabilir bozuk degildir. Ayni marka gorselde eklicem sirasiyla

Eklentiler

• 20220627_094038.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 90
  • 20220630_082510.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 83
  • 20220702_082427.jpg
    106,7 KB · Görüntüleme: 93
Havlu kağıt üstündeki bariz belli hayırlı olsun kan verin hemen :)

Belirtiler mevcut mu:)

Canım evet var hayırlı olsun bana da o kadar umut oldunki benimde yumurtlamamin 10. Günü bugün erken gebelikte birşey çıkmadı ama kaset testte aşırı silik bir çizgi var. Demekki bende erkenn yapmışım. Yumurtlaman hangi gündü tam olarak

Canim belli bu cizgiler hayirli olsun

Belli canım çizgiler hayırlı olsun kan testi vermeye git bence belirtileriniz neydi peki süreciniz vs bilgilendirebilir misin bizide

Evet baya belli hayırlı olsun

Kızlar birşey sorucam size 24 haziran yumurtlama günüm bat 9 temmuz dün ve bugün mide bulantısı var ve hatta bugün afedersiniz kustum bile onun haricinde akıntı lekelenme falan yok bu Bi belirti olabilir mi sanmıyorum ama psikolojik mi yoksa bilemedim

Gözün aydın canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Belirti olabilir erken gebelik testi yapabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…