Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Hiç anlamadım burada biraz araştırdım gün aşırı denilmiş genelde☺️10 gün sonra zaten regl olurum hemen hemen🤦🏻‍♀️Ama geçen ay regle 3-4 gün kala ovülasyon pozitif çıktı acaba bu ovü testleri regl yakın pozitif mi gösteriyor🤷🏻‍♀️
Evet bazen o şekilde gösterebiliyor ovülasyonlar sen gün aşırı devam et 10 gün çok uzun bir süre

Peki az daha bekleyelim bari dur hemen umutsuzluğa kapılma bu işler belli olmaz ❤❤ yaktı bizi erken gebelik😑😕
Aslında biraz sabredebilsem üzülmicemde. Çok sabırsızım😂 oğlumda ne güzel adetim iki gün gecikti test yaptım öğrendim planlı falanda değildi 🤷🏻‍♀️

10 u bat olanlar, ne alemdesiniz?
Pazartesiyi bekliyorum son 6 olsun test yapayım diye 🤣göğüs hassasiyetim geçmedi yürürken bile açıyor bir iki gündür de sol kaşıkta batma oluyordu bugün yine yumurta akı gibi akıntı gördüm acaba ilişkiden kaynaklı mıdır yoksa ikinci kez yumurtlamamı olsu bu ay onu bilemiyorum

Kızlar merhaba ben bu ay tedavi oldum ganol f kullandım 4 gündür çatlatma iğnesi oldum ama benim hiç akıntım yokk iki tane yumurtam vardı lütfen cevap verirseniz sevinirim

X