Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ya umarım benimkiler gibi değildir ama yaşadığım şeyi anlatayım benim 2 düşüğüm oldu. Beta hep kontrol altındaydı ve başta 9binlere ( ki olması gerekenden de fazla bir hızla) çıktı ve sonra 9bin-11bin-13bin-15bin şeklinde ilerledi. Betanın bir anda aşırı artması sanırım sıkıntı olduğunun göstergesi olabiliyor
Peki gebeliğin sonu ne oldu boş gebelik miydi dış gebelik miydi? Nasıl sonlandı? Çok geçmiş olsun.

Peki gebeliğin sonu ne oldu boş gebelik miydi dış gebelik miydi? Nasıl sonlandı? Çok geçmiş olsun.
Teşekkür ederimm. İlk gebeliğimde kalbi durduğu için kürtaj oldum. 2. gebeliğimde de en başından kese etrafında kanama alanı tespit edildi. 1 hafta sürdü kanama alanı, sonra durdu ama içindeki embriyo maalesef parçalanmış zarar görmüş. İkisi de ne boş gebelik ne de dış gebelikti. Başta bana çoğul gebelik olabilir denmişti hatta bu kadar yüksek değerlere ama değilmiş sağlıksız olduğu için beta o kdr hızlı yükselmiş en başta

Kızlar kızlar çıktım doktordan güzel haberlerim var. Pazartesiden beri kanamam vardı ya doktor alttan bakınca keseyi büyük ölçüde atmışsın çok küçük bir parça kalmış onu da atarsın dedi. Muayene esnasında bayağı bi pıhtı ve kan geldi. Çok mutlu oldum inşallah kalanı da atarsam operasyona gerek kalmayacak. Tedbiren kan da baktı tekrar ve haftaya kontrole çağırdı. Rabbim hiç birimize yaşatmasın bu süreci. M Mavimiresl M MiuLego R Random3 hepsonradan hepsonradan Q qwertyuop M Mrs Electrical Engineer I ipti Mucizemmm16 Mucizemmm16 Ihlamurseven Ihlamurseven etiketleyemediğim yol arkadaşlarım ❤️

Kızlar kızlar çıktım doktordan güzel haberlerim var. Pazartesiden beri kanamam vardı ya doktor alttan bakınca keseyi büyük ölçüde atmışsın çok küçük bir parça kalmış onu da atarsın dedi. Muayene esnasında bayağı bi pıhtı ve kan geldi. Çok mutlu oldum inşallah kalanı da atarsam operasyona gerek kalmayacak. Tedbiren kan da baktı tekrar ve haftaya kontrole çağırdı. Rabbim hiç birimize yaşatmasın bu süreci. M Mavimiresl M MiuLego R Random3 hepsonradan hepsonradan Q qwertyuop M Mrs Electrical Engineer I ipti Mucizemmm16 Mucizemmm16 Ihlamurseven Ihlamurseven etiketleyemediğim yol arkadaşlarım ❤️
İcimi rahatlattin canim ya cok sevindimmm. İnsallah bu sekilde kurtulacaksin bu süreçten

Bende 34..Hiç cocuğun yokmu senin?Aynen öyle..ama oluyorki artık pes ediyorum..Ben çok içime atıyorum..
Ben zaten 31 yaşında evlendim. Çocuğum yok. Pek denemedik. 1 yıldır korunuyoruz son 2 aydır çalışmaya başladık. Kardeşim doğum yapınca ben de anne olayım artık dedim içten içe. Yeğenimi bile severken cildiriyorum kendi çocuğum olsa kafaları yerim herhalde.

Kuzum çok sevindim inşallah sağlıkla atlat kalan süreci de❤🤲🏻 amin canım sende iyi ol inşallah bize hep güzel haberler ver bundan sonra inşallah biraz kendini dinle keyfine bak şu süreçten sonra zor zamanlar biliyorum 😕 bundan sonrası kolay ve güzel olsun inşallah❤🤲🏻

Bende 36.5 kızlar
Hamile kalayım demeye 37 olacak sanırım.
Dogurayim demeye de 38
Rabbim sağlıklı bebekler, hamilelik nasip etsin.
Benim yengem 17 yıl sonra tüp bebek ile gebe kalmıştı. Şu an kızı 12 yaşında. Çok mutlular. Umutsuzluğa kapilinca aklıma onlar geliyor. Olması gereken zaman en iyi zamandır diyorum. Moral yumurta kalitesi için bile çok önemliymiş. Mutsuz ve umutsuz olmayalım. Her şey zamanında çok güzel olacak öyle inaniyorum ben

Ben zaten 31 yaşında evlendim. Çocuğum yok. Pek denemedik. 1 yıldır korunuyoruz son 2 aydır çalışmaya başladık. Kardeşim doğum yapınca ben de anne olayım artık dedim içten içe. Yeğenimi bile severken cildiriyorum kendi çocuğum olsa kafaları yerim herhalde.
1.5 bende oldu..evlendiğim günden biz düşünüyoruz..2 ay çok erken canım..İn şa Allah kalırsın..Benim kız kardeşimin 2 çocuğu var..kızlar büyumüş artık .kızlar bile diyor halanın ne zaman çocuğu olucak

Sen ne durumdasın aşko😊 geldi mi sular nolur geldi de
Gelmedi kuzum sabah bi ara geldi yarim saat sonra yine gitti 😏 dün kv deme gectik duş icin cocuklarida sagolsun yikadi o. Simdi alisverise ciktim bende cemiyetimiz var bayram sonrası eltimin sunnet cemiyeti. alinacaklari aldim.ama asiri bi sicak var bugün. Eşim itfaiye ile konusmus su depolarina su doldurtcak sitenin, eger bir kac gune gelmezse gecici olarak bi otele falan gecmeyi düşünüyorum acikcasi yakin cevre su olan yerlerden.

Gelmedi kuzum sabah bi ara geldi yarim saat sonra yine gitti 😏 dün kv deme gectik duş icin cocuklarida sagolsun yikadi o. Simdi alisverise ciktim bende cemiyetimiz var bayram sonrası eltimin sunnet cemiyeti. alinacaklari aldim.ama asiri bi sicak var bugün. Eşim itfaiye ile konusmus su depolarina su doldurtcak sitenin, eger bir kac gune gelmezse gecici olarak bi otele falan gecmeyi düşünüyorum acikcasi yakin cevre su olan yerlerden.
Bu ara birkac kisiden daha su sikintisi duydum farkli farkli illerde hayra alamet olur insaalah :KK43:

Yardıma yetistimm. Arkadaşımızın gonderdigi gebelik testini ne zaman yapmalıyız internet sitesini sizler için Türkçe ye çeviriyorum.

Fırat day of period= son reglin ilk gününü yazıyoruz

I know when I ovulated= yumurtlama günümüzü net biliyorsak döngünün kaçıncı günü olduysak o günü yazıyoruz

I'm not sure when I ovulated= Eğer ne zaman yumurtlaldığımızı bilmiyorsak gemek gecer 14 günü sabit bırakıyoruz.

Calculate'e tıklıyoruz ve çıkan sayfada tık olan kısımlarda gebelik testini yapabileceğimizi söylüyor.

Arkadaşım hakkını helal et mesajı bulamadım seni etiketleyemedim.

Teşekkürler tekrar.

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
M MiuLego 1 Temmuz
@Helenk1 Temmuz:anneadayı:💕
@tugce21101 Temmuz:anneadayı: 💕
@YesiilZeytin1 Temmuz
@Brs16911 Temmuz
@lokum82 Temmuz
M Mavimiresl 2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
@Ceren35102 Temmuz:anneadayı:💕
@ucge3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
@Aycoregi13 Temmuz
@filozofia3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@iyilikperisi924 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
@littlelazydaisy4 Temmuz
@Feslegeen4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@sss355 Temmuz:anneadayı:💕
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@Marget-harry6 Temmuz
@Bebisee6 Temmuz
@Freeangel096 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Edyy967 Temmuz
@tsgmze7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
M MellyMel_ 8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz
@Premses09 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
@Veziir10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
Q qwertyuop 10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz
@mucizeyimben10 Temmuz
@mydreams9310 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Minik2311 Temmuz
Mucizemmm16 Mucizemmm16 12 Temmuz
@mucizegibisin13 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
@ozguss15 Temmuz
@Damlafzt15 Temmuz
@lckystr15 Temmuz
@midnattsol15 Temmuz
Ihlamurseven Ihlamurseven 16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@simcook16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@bengisuuu17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@angel000318 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@yase0919 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
R Random3 20 Temmuz
@mnekse20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@ASENK21 Temmuz
@sonsuzaskk21 Temmuz
@Kumrlmmm21 Temmuz
@tubacikom22 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@sadecemayn23 Temmuz
@Lale9523 Temmuz
@Bluepinkkk23 Temmuz
@Chheesecake23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
B bilemegec 24 Temmuz
@Seheerr12524 Temmuz
@merve441626 Temmuz
@Nare19627 Temmuz
@000umutlu00027 Temmuz
@1fafeyla27 Temmuz
@Lavinya5829 Temmuz
7 temmuz BAT benide ekleyebilirsin inşallah hepimiz hayırlı haberlerle geliriz 🤲🏽🤲🏽🤲🏽

Amin canım. Hamile kalamiyorsak da sağlıkla regl olmak en güzeli
İnşallah sorunsuz biter gider bu süreç

Gözün aydın kuzum rabbim gönlüne göre versin inşallah. Çok mutlu oldum senin adına ❤️

Kaç gündür misafirim vardı giremedim sayfaya.
Şimdi gittiler hemen konuya bakayım dedim. En erken senindi diye hatırladım bat tarihi, direk sana baktım 😊
Hayırlı haberlerini bekliyoruz
4 tane hamişimiz var bile 🙈🙈 inşallah bende güzel haberler verebilieim canım

X