Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bat tarihini kaç yazayım canım?

Ayy ne güzel bak..kafan karışıyor.Bende kafam karışsın diye..gün içinde ne yemek ediyorum..nereye gidiyorum..instaqramda paylaşıyorum

Ayy ne güzel bak..kafan karışıyor.Bende kafam karışsın diye..gün içinde ne yemek ediyorum..nereye gidiyorum..instaqramda paylaşıyorum
Aynen kuzum kafa dağıtmazsak olacak gibi değil bunca zaman hayatımı sadece bebeğe odaklanarak geçirdim ve çok yoruldum artık akışına bıraktım.

Seni dua topiğinden hatırlıyorum ve içimden yazmak geldi ..
Şayet Yalovaya gelirsen mutlaka Osman Develioğlu hocamla görüşmeni şiddetle tavsiye ederim Bursa'da tüp bebek Prof içinde en iyisidir
Burdan da belli olduğu gibi hakkında konular olumlu ve sonuçlar pozitif ...
Yinede nasip kısmet işi ben görünce yazmak istedimm..
Hakkında hayırlısı olsun tez zamanda pozitifleri almak nasip etsin Rabbim inşallah

Evet kızlar bata son 10 günden bildiriyorum göğüs hassasiyeti yumurtlamadan sonra geçmek bir yana dursun giderek artıyor. İnşallah güzel bir habercidir

Kızlar herkese günaydın.Hatırlarsanız 2,39 değer ile gebeliğimi çok başında öğrenmiştim 2 gün de bir kan vererek artışı gördüm çok şükür önce 17,65 daha sonra da 58 oldu beta.
Doktorum artışın gayet iyi olduğunu artık kan vermeme gerek olmadığını söyledi .13,14 Temmuz gibi de ultrasonda görebiliriz dedi.Yine de çok başındayız dua istiyorum sizlerden de Bekleyen kim var ise Allahım hepinize nasip etsin .

Ayy maşallah çok sevindim canım sağlıkla ilerlesin inşallah maşallah topigimizin 4. Bebişi bu :)) ovulasyonla mı takip etmiştin canım ilişkiden kaç gün sonra pozitif sonucu aldın?

Maşallah canım çok sevindim inşallah sorunsuz ilerler hamileliğin belirtin varmıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…