Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız iyisinizdir inşallah 🙏
@iyilikperisi92 kuzum sonradan çıkan çizgiler beni çok çok yanılttı o yüzden ben ilk 10 dk içinde çizgi görmediysem sonradan çıksa bile negatif diyorum yani. Keşke kan vermek için biraz daha bekleseydin. Ama vermişsin artık en azından öğrenirsin var mı yok mu

@venevv kuzu ne çektin böyle ya gerçekten inşallah kurtulursun bir an evvel bu durumdan. Çok yıpratıcı bir süreçtir diye tahmin ediyorum Rabbim sabır versin inşallah.

@sultansultan90 @Random3 @Fang ve diğer kızlar siz nasılsınız nasıl gidiyor süreçler
Beklemekteyim ben..ama sanmıyorum gebelik olsun..bu ay aşırı çok ağrı kesici kullandım..hepside gebeliye zararlı..mecbur dişimin ağrısı kesmiyordu..sonrada 3 diş çektim..antibiyotik hala kullanıyorum..bu ay boşa gitdi

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz
@Helenk1 Temmuz:anneadayı:💕
@tugce21101 Temmuz:anneadayı: 💕
@YesiilZeytin1 Temmuz
@Brs16911 Temmuz
@lokum82 Temmuz
@miresl2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
C Ceren3510 2 Temmuz:anneadayı:💕
@ucge3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
@Aycoregi13 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@iyilikperisi924 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
@littlelazydaisy4 Temmuz
@Feslegeen4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@sss355 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@Marget-harry6 Temmuz
@Bebisee6 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Edyy967 Temmuz
@tsgmze7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz
@Premses09 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
Veziir Veziir 10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
@qwertyuop10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz
@mucizeyimben10 Temmuz
@mydreams9310 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Minik2311 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
@ozguss15 Temmuz
@Damlafzt15 Temmuz
@lckystr15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@simcook16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@bengisuuu17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@angel000318 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
@Random320 Temmuz
@mnekse20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@ASENK21 Temmuz
@tubacikom22 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@sadecemayn23 Temmuz
@Lale9523 Temmuz
@Bluepinkkk23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
@Seheerr12524 Temmuz
@Nare19627 Temmuz
_Umutlu_Pozitif_ _Umutlu_Pozitif_ 27 Temmuz
Merhaba 21 temmuz bat benide eklermisiniz
Her ay eklenmekten artk hevesimde yokta hayirlisi insaallah :KK43: herkesden dua bekliyorum

Kızlar aklıma takıldı ya sormak istedim. İdrar yolu enfeksiyonu yaşayan arkadaşlar damla şeklinde kanama oluyor mu acaba ? Leke görmeden 1 önce yeşile yakın akıntı gelmişti ama bende yanma kaşıntı Yok. Yeşile yakın dediğim akıntı 1 kere geldi başka gelmedi. Ertesi gün 1 damla leke gördüm çamaşırımda. Yerleşme kanaması sandım ama şimdi okuyunca karın ve bel ağrısı idrar yolu enfeksiyonu olabilir yazıyor ama benim öyle şideetli ağrılarım yok akıntım şuan az ve şeffaf bazen beyaz geliyor.
Bende oluyordu idrar enfeksiyonu..yanma oluyor..bazı zamanlarda kaşınma..ve sanki sıkışmış haldesin..gitsin gelmesin

İnşallah canımm 🐣
Canim merhabalar beni de etiketler misin😊 ben de 14 haziranda catlatma ignesi oldum ama 14. Gunu kan testim negatif🥲 adet olmayi bekliyorum ki hemen temmuz calismalarina baslayabileyim😇 isteyen herkese allahim nasip eder bu ay insallah hayirli ve saglikli evlatlar🥰

Beklemekteyim ben..ama sanmıyorum gebelik olsun..bu ay aşırı çok ağrı kesici kullandım..hepside gebeliye zararlı..mecbur dişimin ağrısı kesmiyordu..sonrada 3 diş çektim..antibiyotik hala kullanıyorum..bu ay boşa gitdi
Olsun canım senin sağlığın önceliğin olmalı ki bebişe daha iyi bir ortam olsun.
Bende aşılama oldum cuma günü bekliyorum öyle. Hiç heveslenmiyorum bu sefer ilkinde çok heyecanla bekledim aşılamaya çok umut bağlamıştım bu sefer daha temkinliyim. Rabbim hayırlısını versin hepimize inşallah

Yaptım canm şoklar dayım ❤️🤰😍😇🥳alllahiimmmm çok şükür bin şükür pozitif çıktı canm rabbim bu topikteki tuumm arkadaşlarıma nasip etsin cookkk aminn🤲🤲🤲
Ayyyy çok sevindim..Allahım kızlardan güzel haberler görünce çok mutlu oluyorum..hemen umutum artıyor

Olsun canım senin sağlığın önceliğin olmalı ki bebişe daha iyi bir ortam olsun.
Bende aşılama oldum cuma günü bekliyorum öyle. Hiç heveslenmiyorum bu sefer ilkinde çok heyecanla bekledim aşılamaya çok umut bağlamıştım bu sefer daha temkinliyim. Rabbim hayırlısını versin hepimize inşallah
Aynen sağlıklı olması önemli..Ben mfk ürünlerin ikinci siparişimi etdim..umutum gelen aya..Ay İn şa Allah güzel haberler verersin bizlere..bu sefer tutsun

Listeye beni de alır mısınız kızlar :)
Bat 23 temmuz.
5 aydır deniyorum 3 aydır da bu sitedeyim. Bu ay Da gol olmazsa girmicem siteye. Regl uygulamasını da silicem usandım da 🤣

Aynen sağlıklı olması önemli..Ben mfk ürünlerin ikinci siparişimi etdim..umutum gelen aya..Ay İn şa Allah güzel haberler verersin bizlere..bu sefer tutsun
Amin kuzum inşallah. Ama ben kendimi Rabbime bıraktım artık kafam rahat. Bunun bir imtihan olduğunu sürekli hatırlatıyorum kendime. Yani herkes de anne olacak diye bişey yok deyip başka şeyler ile uğraşıyorum. Tayin oluyoruz taşınmaydı mobilya seçimi beyaz eşya araştırması derken bu ara bayağı kafam dağılıyor çok şükür birde kpss sınavına hazırlanıyorum. Bebek düşünme fırsatım kalmıyor 🤣

Kizlar hormon testi sonuclarim geldi. İnternetten baktım ama beynim sulandı. Tecrübeliler yardım edebilir mi? Doktor ile yarın görüşeceğim ama içim rahat değil.

E2: 19.2. (20/534 olmalıymis)
FSH: 11 (ref.1.8/114)
LH: 6.06 (ref.1.2/103)
Prolaktin: 10.01. (ref.3.34/26.72
TSH: 4.5 (ref. 0.38/5.33) hasimato var zaten buna şaşırmadım 🙃

E2 düşük olursa hamile kalma şansım düşük mü oluyor? Aglicam.
Doktor ne zaman ne için istedi sizden bu tahlili yardımcı olur musunuz ??

X