Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Benimle ayni yumurtlama bende 17 si pik gördüm ama benim umudum kalmadi daha erken gebelik testim negatif olsaydi cikardi bata 2-3 gün var. İnsallah sizde vardir

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim hamilenin duası tutar duanı bekleriz

Sanırım hasta oluyorum hafif ateşim var ve boğazım acıyor, başımda da hafif bir ağrı var antibiyotik de alamıyorum bu ay korunmasız ilişki oldu ne olur ne olmaz diye çok sinirim bozuldu ☹

Sanırım hasta oluyorum hafif ateşim var ve boğazım acıyor, başımda da hafif bir ağrı var antibiyotik de alamıyorum bu ay korunmasız ilişki oldu ne olur ne olmaz diye çok sinirim bozuldu ☹
En gıcık olduğum şey ya belirsizlikler yine Dr dayan bence . Antibiyotik falan alma en azından adet olana kadar

Acaba ben olsam ne yapardım diye düşündüm ? ( Ben olsam hemen sakın kalamazdım , keske kalabilsem ama yapamazdım . Cocuk oyuncağı degil duygular sonuçta. )Ne konuda hazır hissetmiyor ki ? Maddi olarak mı çekindi acaba ? İyice düşünmeni tavsiye ederim . Çocuk yek taraflı sorumluluğu zor olan bir imtihan bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…