Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Beklemekteyim ben..ama sanmıyorum gebelik olsun..bu ay aşırı çok ağrı kesici kullandım..hepside gebeliye zararlı..mecbur dişimin ağrısı kesmiyordu..sonrada 3 diş çektim..antibiyotik hala kullanıyorum..bu ay boşa gitdi

Merhaba 21 temmuz bat benide eklermisiniz
Her ay eklenmekten artk hevesimde yokta hayirlisi insaallah herkesden dua bekliyorum

Bende oluyordu idrar enfeksiyonu..yanma oluyor..bazı zamanlarda kaşınma..ve sanki sıkışmış haldesin..gitsin gelmesin

İnşallah canımm
Canim merhabalar beni de etiketler misin ben de 14 haziranda catlatma ignesi oldum ama 14. Gunu kan testim negatif adet olmayi bekliyorum ki hemen temmuz calismalarina baslayabileyim isteyen herkese allahim nasip eder bu ay insallah hayirli ve saglikli evlatlar

Olsun canım senin sağlığın önceliğin olmalı ki bebişe daha iyi bir ortam olsun.
Bende aşılama oldum cuma günü bekliyorum öyle. Hiç heveslenmiyorum bu sefer ilkinde çok heyecanla bekledim aşılamaya çok umut bağlamıştım bu sefer daha temkinliyim. Rabbim hayırlısını versin hepimize inşallah

Yaptım canm şoklar dayım alllahiimmmm çok şükür bin şükür pozitif çıktı canm rabbim bu topikteki tuumm arkadaşlarıma nasip etsin cookkk aminn
Ayyyy çok sevindim..Allahım kızlardan güzel haberler görünce çok mutlu oluyorum..hemen umutum artıyor

Aynen sağlıklı olması önemli..Ben mfk ürünlerin ikinci siparişimi etdim..umutum gelen aya..Ay İn şa Allah güzel haberler verersin bizlere..bu sefer tutsun

Listeye beni de alır mısınız kızlar :)
Bat 23 temmuz.
5 aydır deniyorum 3 aydır da bu sitedeyim. Bu ay Da gol olmazsa girmicem siteye. Regl uygulamasını da silicem usandım da

Aynen sağlıklı olması önemli..Ben mfk ürünlerin ikinci siparişimi etdim..umutum gelen aya..Ay İn şa Allah güzel haberler verersin bizlere..bu sefer tutsun
Amin kuzum inşallah. Ama ben kendimi Rabbime bıraktım artık kafam rahat. Bunun bir imtihan olduğunu sürekli hatırlatıyorum kendime. Yani herkes de anne olacak diye bişey yok deyip başka şeyler ile uğraşıyorum. Tayin oluyoruz taşınmaydı mobilya seçimi beyaz eşya araştırması derken bu ara bayağı kafam dağılıyor çok şükür birde kpss sınavına hazırlanıyorum. Bebek düşünme fırsatım kalmıyor

Doktor ne zaman ne için istedi sizden bu tahlili yardımcı olur musunuz ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…