Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlarrrrr günaydınnnn
Adet olursam eşimle karar verdik hemen beklemeden ecomar Şişli cevat bey ona denk gelmezsem de ekibine gidicem
Hsg kesın cektırmem lazım
O kadar güzel destekler verdiniz ki bana burda herkes korkma dedi
Hsg den sonra ara vercez 1 2 ay agustos da zaten kocamla tatile gidicez sonrası da asılama için direk randevu alacağım rabbım gönlümüze göre versin 😍 umutluyum ama dün kan testi verdim ama üzülmedim emin olun hersey de bi hayır var
Hersey gğzel olacak
Günaydın kuzum 😍 kan testini tekrar etmeyi de dene bence ama planınız çok güzel enerjin çok güzel inşallah hepimizin hayırlı sağlıklı bebişleri olur

Ya bu gebelik hem çok kolay hem çok zor 😅 Bazen de bir şeyi bilmeyeceksin bilmeyince haybeye oluyor 🤣 ama işte nasip vakti gelmeyince bir engel çıkıyor ya da olacaksa her koşulda oluyor.
önceki günleri hep değerlendirdik hatta erken yumurtladığımı düşünüyorum bu ay test yapmak istemedim adetlerim düzenlidir hem strese gerek yok hem de param cebime kaldı. 😅
Vallahi ya ben hiç yaşamadığım için yabancıyım gebeliğe biraz :KK70: Bu iğne yüzünden adetim 12 gün ileri attı yumurta çatlamadı

Günaydın kızlaarrr:KK54:
Var mı durumunda değişme olan
Ben artık beklemeye geçtim geliyor test perileri bakalım bat geçene kadar dayanabilecek miyim 🤣

Kızlarrrrr günaydınnnn
Adet olursam eşimle karar verdik hemen beklemeden ecomar Şişli cevat bey ona denk gelmezsem de ekibine gidicem
Hsg kesın cektırmem lazım
O kadar güzel destekler verdiniz ki bana burda herkes korkma dedi
Hsg den sonra ara vercez 1 2 ay agustos da zaten kocamla tatile gidicez sonrası da asılama için direk randevu alacağım rabbım gönlümüze göre versin 😍 umutluyum ama dün kan testi verdim ama üzülmedim emin olun hersey de bi hayır var
Hersey gğzel olacak
Kan sonucun ne çıktı canım

Kuzu ilgilenmediğm hiç bişey kalmadı
Kuzum bende oleydim hala da bakarım sürekli sebebsiz olmuyo yani bende sürekli araştırıyorum ediyorum her ay agladım sonra noldu biliyomusun kafamda saç kalmadı dökülüyor kökten panik atak geçirdim acillik oldum tüm vucudum uyustu kalp krizi geçiriyorum sandım o yüzden baktım herşeye üzülüyorum bu bana artık zarar vermeye basladı o yüzden rahat bırak tmm bak et gene hep buralardayız ztn görüyosun ama stres yapma o kadar kendine olucak merak etme hepimizin güzel haberleri gelicek

M Mavimiresl şöyle ki e2 değerini adet dönemi süreçlerine göre ayırmış sizin lab. kısaca söylemek gerekirse adetin 1.gününden yumurtlayana kadar geçen ilk 14 günlük dilim foliküler faz, yumurtladıktan sonra gebelik olmazsa kalan süreç luteal faz. sanırım yumurtlaman olmuştu, o yüzden şu an luteal fazda değerlendiriliyorsun ve en yüksek 312 demişler estradiole , o yüzden yüksek.
bunun gebe kalmanda ne derece ve nasıl engeli var o kısım artık uzmanlığa giriyor. hayırlısı olsun bu işler belli olmuyor yediğine içtiğine de bakıyor bence. ağzıma burnuma avokado sokup 2.5 mm daha büyütmüşüm yumurtayı 2 günde 😅

dkh kullanmayı da eğer ki gebelik olmazsa bir sonraki kan değerlerine göre ya da başka bir doktor görüşüyle değerlendirebilirsin. eğer yine hormon düzeninde sorun varsa dkh onu düzenlemek için kısa süreli veriyorlar çoğunlukla.

inşallah gerek kalmaz tabii gönül istiyor ki hepimiz şurada sevinçlerimizi sular seller gibi paylaşalım , temmuz topiği rekor bebe yapsın 💚💚💚
Avokado nasil yiyosun 🫠🫢 bi benmi sevemedim onu😅 canim valla dkh kullanmayi düşünmüyorum 2 ay kullanicaksin falan adet gunlerini duzenliycez dedi. Ama iste benim zaten takvim gibi adetim var😂 ve 3 aydir surekli kan veriyorum 7 aydir gebelik icin her ay doktora gidiyorum hsg cektirdim kan tahlillerime bakildi ve hic bir sorun cikmadi. Kendi doktorum dan memnunum ama o gün baska doktora gitmistim. Sanirim o doktorla ilgili bi durum cunku israrla adetini duzenliycez dediler ki benim zaten adetlerim düzenli

Saka mı buuuuuuuuuuu bana çabuk bakın işten eve geldim
Yine çizgi cıkmıs
Güncelliyorum
2 ci çatlatma iğnesi tedavisi
Bugun 11 ci gün hatta 12 ye dogru gıdıyorum
Sabah test yaptım çıkmamıştı yine çizgi bariz cıkmıssasss biri benı skaınlestirsin bişi desin
Kuzum bu bariz kuruma cizgisi

Avokado nasil yiyosun 🫠🫢 bi benmi sevemedim onu😅 canim valla dkh kullanmayi düşünmüyorum 2 ay kullanicaksin falan adet gunlerini duzenliycez dedi. Ama iste benim zaten takvim gibi adetim var😂 ve 3 aydir surekli kan veriyorum 7 aydir gebelik icin her ay doktora gidiyorum hsg cektirdim kan tahlillerime bakildi ve hic bir sorun cikmadi. Kendi doktorum dan memnunum ama o gün baska doktora gitmistim. Sanirim o doktorla ilgili bi durum cunku israrla adetini duzenliycez dediler ki benim zaten adetlerim düzenli
kendi doktoruna göre yol belirle bence de ve bu ayda olmazsa sanırım sana dinlenme süreci iyi gelecek gibi bu adımların üstüne 🥰 ipleri salınca olan bebeklerden biri gelecektir belki 🍀 Allah sendeki takvim gibi adeti bir gün bana da yaşatır inşallah 😁😁🧿🧿

avokado nasıl yiyorum bir ben bir Allah biliyor 🥹 ekmeğe sürüp üstüne bal ve ceviz koyuyorum kaymak yiyormuşum gibi düşünmeye çalışıyorum 😂😂 ya da limon sıkıp nane pul biber karıştırıp peynirle yiyorum. ama ne yemek! tadını almadan yutmaya çalışıyorum 😂😂😂

IMG_20220629_100737.jpg

Günaydın kızlaarrr:KK54:
Var mı durumunda değişme olan
Ben artık beklemeye geçtim geliyor test perileri bakalım bat geçene kadar dayanabilecek miyim 🤣
Günaydın beybii 🌸
Değerlendirme zamanlarındayım testle ve takvimle gideyim dedim erken yumurtladım galiba takvime göre. Kafasına göre takılıyor bu beni deli etti bir boş bir dolu yapıyorduk o planı da şaşırttı biraz ne bileyim hayırlı ve sağlıklısı olsun hakkımızda 🤣 testi ne zamana düşünüyorsun

Kuzum avakodya hafif limon sık yeşil soğan seviyosan eger cok minik yeşil soganla peynirle karıstır ekmegine sür omlet yap tavada o omletide ekmegin üzerine sosun üzerine koy efsane oluyor veya bazen hindi füme avakado krem peynir de güzel oluyo

X