Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Belirtiler sadece bir kere leke gördüm bide kasık ve karın ağrısı başkada yok 😄bu ay çok rahattım ama hiç kafaya takmadım zaten eylüle kadar sartlamistim kendimi olmazsa birakcaktim artık yumurtlama günlerini tek değerlendirdim okadar demek kafa rahat olunca oluyormuş
Yerleşme lekesiydi demekki, kan verince sonucu da paylaş bizimle muhakkak 🙏🏻💕

Kızlar sabahtan beri adet ağrısı gibi ağrım var alt karnımda girip girip çıkıyor. Yumurtlama gününü sayarsam bugun 8 gün oldu. Afedersiniz az önce akıntıyla karışık icinde pembe sümüksü leke fark ettim mercimekten biraz daha büyük. Acabaaaa mıı 😍

Tamam canm paylaşırım tabiki kizimdada öyle bir leke görmüştüm ama nasip olmadı inşallah bu sağlıkla doğar bı sorun çıkmaz
Bende üçüzlerimde görmüştüm oğlumda görmemiştim. Bugun yine bi leke daha geldi mercimekten biraz daha büyük akintinin içinde ümitlendim bi 🙈

Kızlar sabahtan beri adet ağrısı gibi ağrım var alt karnımda girip girip çıkıyor. Yumurtlama gününü sayarsam bugun 8 gün oldu. Afedersiniz az önce akıntıyla karışık icinde pembe sümüksü leke fark ettim mercimekten biraz daha büyük. Acabaaaa mıı 😍
Acabaaaa nedne olmasın kiiiii 😍😍

İnsan gerckten bazen taktığı zaman takiyor bu bebek konusuna. Verdigi emeklerin karsiligini almak istiyor ( aşılama ilac yumurta takibi vs) bende bu ay yatıyorum gebelik düşünüyorum acaba oldumu, kalkiyorum ayni şey uyku arasinda gözümü açıyorum ayni şey. Baktımki kendimi yormaya baslamisim psikoloji olarak bi karar aldim bundan sonra 2 ay kadar kendimi dinlendirmeyi düşünüyorum. Zaten 2 cocugum var yaz mevsimi ve gezmeyi düşünüyorum aklima bisey takmadan 2-3 ay daha olmazsa direk gidip aşılama düşünüyorum çünkü doktor aşılamada gebelik sansin daha yuksek dedi. Nasip yani ama 2 gündür bu düşüncelere girdim simdiden bile daha rahatim. Testleri kaldirdim dolabin üzerine. Regl belirtilerimde var. Bat3 🤭
Canim ergenligimden bu yana duzenli adet goruyorum dogumlarimdan önce 40 gün dü döngü günüm bekarken regl olurdum birinci gunden sayardim 40. Gün regl olurdum. Sonrasi 32 güne düştü, senelerdirde 28-30 gun arasi yani +2 -2 gibi bir iki gun oynuyor arada 🧿
İlk defa bu ay klomen kullandim o dengemi bozarmi bilmiyorum
ay maşallah ne güzel 🧿sanmam klomen düzenini bozsun. klomen femara bunlar uyarıcı etki ediyor sonra diğer hormonlar gibi sonraki aya kadar etkisi gidiyor.
dediğin gibi ben de gece uyanıyorum bi iki tur hormon düzeni yok tedavi adımları okuyorum sabah akşam boşta kalınca falan ama ben de frenlemeye karar verdim artık eşim bi sakin ol dedi. ilk denemeden adını deliye yazdıracak bi ben varım herhalde 😅 ovülasyon testini de yapmıyorum doktor değerlendirmeye başlayın dedi diye. Allah ne verdiyse artık 😂 benim bat da 14 temmuz görünüyor bakacağız artık 🌸

X