Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ya yok be ne heyecanı 🤣 ilk aşılama gibi öyle büyük beklentilere falan girmiyorum.Nasip diyip bekliyorum bakalım. Gün falan saymıyorum test için ben şuan tayine ev bulma mobilya seçme beyaz eşya araştırmasına falan odaklandım birde bunun üzerine kpss çalışıyorum hiç aşılamayı düşünecek vaktim kalmıyor. Güzel de oluyor valla 🤣🤣
Ohh kafa dağıtacak bir sürü sebebin var ne güzel.. en iyisini yapıyorsun tatlım 🥰
Sen yine bu ay değerlendir kız ne olu ne olmaz aşılamaya gerek kalmaz belki inşallah 🤲
Biz her ay değerlendiriyoruz zaten bebeğim ama tedavisiz mucize gibi...

Kızlar aklıma takıldı ya sormak istedim. İdrar yolu enfeksiyonu yaşayan arkadaşlar damla şeklinde kanama oluyor mu acaba ? Leke görmeden 1 önce yeşile yakın akıntı gelmişti ama bende yanma kaşıntı Yok. Yeşile yakın dediğim akıntı 1 kere geldi başka gelmedi. Ertesi gün 1 damla leke gördüm çamaşırımda. Yerleşme kanaması sandım ama şimdi okuyunca karın ve bel ağrısı idrar yolu enfeksiyonu olabilir yazıyor ama benim öyle şideetli ağrılarım yok akıntım şuan az ve şeffaf bazen beyaz geliyor.
Ben peceteye silince ve 1 kere lavaboda damladı sanırım o şekilde oldu bugün gittim tahlil verdim en kesin çözüm idrar tahlili maalesef 6 gün var regle gebelik de görünmüyor dedi doktor

canim gerckten bilmiyorum neye göre bu şekilde dedi 🤷🏼‍♀️ Belkide sonuçlarıma bakarken 2 olgun yumurtam oldugunu unuttu anlamis degilim. Bat 4 bakalim bekliyorum guzel bi haber. Bana bu degerlerle asla hamile kalamazsin dedi bide, sinir bozucu bi gündü yani o gün 😕 degerlerimi attim sana

M Mavimiresl şöyle ki e2 değerini adet dönemi süreçlerine göre ayırmış sizin lab. kısaca söylemek gerekirse adetin 1.gününden yumurtlayana kadar geçen ilk 14 günlük dilim foliküler faz, yumurtladıktan sonra gebelik olmazsa kalan süreç luteal faz. sanırım yumurtlaman olmuştu, o yüzden şu an luteal fazda değerlendiriliyorsun ve en yüksek 312 demişler estradiole , o yüzden yüksek.
bunun gebe kalmanda ne derece ve nasıl engeli var o kısım artık uzmanlığa giriyor. hayırlısı olsun bu işler belli olmuyor yediğine içtiğine de bakıyor bence. ağzıma burnuma avokado sokup 2.5 mm daha büyütmüşüm yumurtayı 2 günde 😅

dkh kullanmayı da eğer ki gebelik olmazsa bir sonraki kan değerlerine göre ya da başka bir doktor görüşüyle değerlendirebilirsin. eğer yine hormon düzeninde sorun varsa dkh onu düzenlemek için kısa süreli veriyorlar çoğunlukla.

inşallah gerek kalmaz tabii gönül istiyor ki hepimiz şurada sevinçlerimizi sular seller gibi paylaşalım , temmuz topiği rekor bebe yapsın 💚💚💚

Ben peceteye silince ve 1 kere lavaboda damladı sanırım o şekilde oldu bugün gittim tahlil verdim en kesin çözüm idrar tahlili maalesef 6 gün var regle gebelik de görünmüyor dedi doktor
Üzüldüm 😞 neden oldu acaba hiçte başıma gelmemişti şimdiye kadar bende yerleşmedir diye umutlanmıştım 😞

Şuan normal adet kanaması modunda gidiyor canım
Canm bende iki sene önce kürtaj oldum 6 + 4 te kalmıştı kese vardı bebek görünmüyordu 12. Haftaya kadar bekletti Dr sadece lekelenme oldu kendi düşsün diye bekledik olmadı kürtaj olmak zorunda kaldım kürtaj olsan bile korkma zor değil 10 dklik bı işlem kürtajdan sonrada öyle aman aman bir ağrım olmadı yatağa bile girip uzanmadim hem senin kanaman var inşallah dahada yogunlasip rahim kendi atar çok geçmiş olsun en kısa zamanda vaktinde sağlıklı bebislerin olur inşallah 🤲🌺

Saka mı buuuuuuuuuuu bana çabuk bakın işten eve geldim
Yine çizgi cıkmıs
Güncelliyorum
2 ci çatlatma iğnesi tedavisi
Bugun 11 ci gün hatta 12 ye dogru gıdıyorum
Sabah test yaptım çıkmamıştı yine çizgi bariz cıkmıssasss biri benı skaınlestirsin bişi desin
Canm sabah yapıp beledin mi? Su damlatıyorlar galiba üstüne kuruma çizgisi mi değil mi anlamak için isterse onu yap bi

Kızlarrrrr günaydınnnn
Adet olursam eşimle karar verdik hemen beklemeden ecomar Şişli cevat bey ona denk gelmezsem de ekibine gidicem
Hsg kesın cektırmem lazım
O kadar güzel destekler verdiniz ki bana burda herkes korkma dedi
Hsg den sonra ara vercez 1 2 ay agustos da zaten kocamla tatile gidicez sonrası da asılama için direk randevu alacağım rabbım gönlümüze göre versin 😍 umutluyum ama dün kan testi verdim ama üzülmedim emin olun hersey de bi hayır var
Hersey gğzel olacak

Mgk hakkında Bnde bilgi alabilirmiyim?
Mfk gebeliğe yardımcı olan ürünler canım eş paketi var genelde o veriliyor eşinle birlikte kullanıyorsun birde bal olanları var karısımlar kapsül zor geliyorsa mfk man ve mfk women plus var ek olarak eşinde sperm sorunu varsa azosperm ekleniyor sende kilo varsa adalis kist pcos insülin direnci yüksek olanlar da advictor ekleyebilir

Kızlarrrrr günaydınnnn
Adet olursam eşimle karar verdik hemen beklemeden ecomar Şişli cevat bey ona denk gelmezsem de ekibine gidicem
Hsg den sonra ara vercez 1 2 ay agustos da zaten kocamla tatile gidicez sonrası da asılama için direk randevu alacağım rabbım gönlümüze göre versin 😍 umutluyum ama dün kan testi verdim ama üzülmedim emin olun hersey de bi hayır var
Hersey gğzel olacak
Günaydın kuzum çektir tabikide sonra kafanı bosalt tatilini yap

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz
Helenk Helenk 1 Temmuz
@tugce21101 Temmuz:anneadayı: 💕
@YesiilZeytin1 Temmuz
@Brs16911 Temmuz
@lokum82 Temmuz
M Mavimiresl 2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
@Ceren35102 Temmuz
@ucge3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
@Aycoregi13 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
iyilikperisi92 iyilikperisi92 4 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
@littlelazydaisy4 Temmuz
Feslegeen Feslegeen 4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@sss355 Temmuz
Petunya508 Petunya508 6 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@Marget-harry6 Temmuz
@Bebisee6 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Edyy967 Temmuz
@tsgmze7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz
@Premses09 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
@Veziir10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
@qwertyuop10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz
M mucizeOldu 10 Temmuz
@mydreams9310 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Minik2311 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
@ozguss15 Temmuz
D Damlafzt 15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@simcook16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@bengisuuu17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@angel000318 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
R Random3 20 Temmuz
@mnekse20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@ASENK21 Temmuz
@tubacikom22 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@sadecemayn23 Temmuz
Lale95 Lale95 23 Temmuz
@Bluepinkkk23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
@Seheerr12524 Temmuz
@Nare19627 Temmuz
@000umutlu00027 Temmuz
Benide alın inşallah hamile kalırım ve yazarım 😢

Günaydin kizlar. Bata 6 gün kala testim.

Eklentiler

• IMG_20220629_082242.jpg
    IMG_20220629_082242.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20220629_082117.jpg
    IMG_20220629_082117.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 48
Kızlarrrrr günaydınnnn
Hersey gğzel olacak
Aynen canm hsgni çektir tatile de git bı kafanı dahit kafan rahat olunca kendinden gelir bebişin hakkında hayırlısı olsun inşallah 🌼

Kese boş canım sen bana bol dua et de sıyrılayım şu işten
Dualarım seninle kuzum rabbim hakkında en hayırlısı ne ise onu nasip etsin en kısa zamanda inşallah. Kürtajada gerek kalmasın. Ama kendini üzüp yıpratma sakın. Bak benim durumumu da biliyorsun. Benim de kürtajdan sonra ki gebeliğim sağlıksız olmuştu. Bak bunda her şey yolunda çok şükür. Rabbim hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin inşallah.

X