Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

O zaman kesinlikle psikolojik bir sorun bu.Arkadaism da aynisi yasandi doktor hicbir sikinti yok dedigi halde o kadar saplanip kaldi ki bebege tup bebekle anca oldurabildi.Sonra bebegi 7 aylikken kendi kendine 2. Ye hamile kaldi cunku rahatlamisti artik.Isterseniz meditasyon gibi aktivitelere yonelin beyninizi biraz bosaltmis biraz durgunlastirmis olursunuz iyi gelir

İyi bitanem yumurtlamam bitti bekleme modundayız artık döngünün 20. Günündeyim en sevdigim bölümdeyim kafam rahat sen nasılsın

Haklısın bende farkındayım psikolojik olduğunun. Sürekli aklimda bebekle ilgili şeyler. Teşekkür ederim önerilerin için

Bugün bende doktora gittim idrar yanması vs için test de verdim şüphem var diye erken daha 6 gün var ama 0.1 çıktı sonuç yok yani direk başlattı antibiyotik tedavisine bu ay elendim ben

Merhaba bazen geç yumurtlama bazen 2. kez yumurtlama olabiliyor. Benimde oldu böyle adetim 7 gün gecikince anlamıştım geriye saydığımda tam 21.güne denk gelmişti yumurtlama

Bat ne zaman kuzum
24 haziran cuma günü saat 11 de aşılama oldum kuzum 15 gün sonra kan ver dediler. Ben şimdi şöyle sayıyorum cuma saat 11 den cumartesi saat 11 e kadar 1 gün oluyor. Şimdi sayarsam 8 temmuz saat 11 den sonra 15. Güne giriyorum o gün eşim çalışıyor sonrası da bayram hastane falan uğraşmayın dedim biraz da sabırsızlık var tabi 7 temmuza randevu aldım kadın doğumdan. kan vericem direk inşallah

vallaha çıkmadık candan ümit kesilmezmiş benimde bat 22 temmuz daha çoook var

Biz bu ay da es geçtik tatlım, önümüzdeki ay bi engel çıkmazsa aşılama yapıcaz. Bu ay sadece sizleri takipteyim yani asıl sen nasılsın? Kaç gün geçti, heyecan dorukta mı dın dınn dın dınnn

G Gzmyts53 15 temmuz

Ya yok be ne heyecanı ilk aşılama gibi öyle büyük beklentilere falan girmiyorum.Nasip diyip bekliyorum bakalım. Gün falan saymıyorum test için ben şuan tayine ev bulma mobilya seçme beyaz eşya araştırmasına falan odaklandım birde bunun üzerine kpss çalışıyorum hiç aşılamayı düşünecek vaktim kalmıyor. Güzel de oluyor valla

Sen yine bu ay değerlendir kız ne olu ne olmaz aşılamaya gerek kalmaz belki inşallah

Kızlar aklıma takıldı ya sormak istedim. İdrar yolu enfeksiyonu yaşayan arkadaşlar damla şeklinde kanama oluyor mu acaba ? Leke görmeden 1 önce yeşile yakın akıntı gelmişti ama bende yanma kaşıntı Yok. Yeşile yakın dediğim akıntı 1 kere geldi başka gelmedi. Ertesi gün 1 damla leke gördüm çamaşırımda. Yerleşme kanaması sandım ama şimdi okuyunca karın ve bel ağrısı idrar yolu enfeksiyonu olabilir yazıyor ama benim öyle şideetli ağrılarım yok akıntım şuan az ve şeffaf bazen beyaz geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…