Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canim benim bence biraz uzaklas bu konudan hicbir sikinti yok diyorsun kesinlikle psikolojik bu olay…Bir seyi cok istiyosan onu gozunde canlandirip,hissiyatini kendine yasatip sonra birakicaksin evrene :) kendiliginden gerceklesicek.Sen cok takildigin icin istedigin seyin sana gelmesini engelliyorsun

Vallla ben ilk tedavim de baktım 7 ci 11 12 13 de yapmısım hiç böyle olmasını yok yapmıcam test zaten yokkı kız :)
İğne hangi gün yapılıyor onu bilmiyorum hesap edemedim bata kaç gün var ona göre hesap edelim olma ihtimalini olumsuz düşünme olacak inşallah regl olmadan umut hep var

İğne hangi gün yapılıyor onu bilmiyorum hesap edemedim bata kaç gün var ona göre hesap edelim olma ihtimalini olumsuz düşünme olacak inşallah regl olmadan umut hep var
Kuzu vallla 17 hazıran aksma 7 de iğne oldjm
En son adet tarihi. De 4 hazıran da oldum iştr en son

Hadi inşallah pozitif çıkar ama bak negatif bile çıkarsa sakın kendini üzme çünkü bence varsa da çok çok yeni 8-12 gün de döllenme olduğunu düşünürsek kanda bile çıkmayabilir
Tammam cano gidşyprum şimdi indik arabanda kaç çıkması laızm ki

Tammam cano gidşyprum şimdi indik arabanda kaç çıkması laızm ki
Ay bilmiyorum ki varsa 20 yi geçmez galiba değer kız heyecanlandım etiket yap sonuç çıkınca hızlı test falan olsa ya hani kan gurubu iÇin parmaktan örmek alıp hemen kan grubunu söylüyorlardı ya o kadar hızlı öğrensek şu sonuçları

Dur bakalım ne olacak ya

Hepsini yapıyorum yapmadığım sey kalmadi aylardır ama bir türlü cikaramadim aklimdan

Ağır kardiyo yaptim gebeliği kafamdan attım öyle kaldim diyen cok var ya bende mi kardiyo ya baslasam

Hepsini yapıyorum yapmadığım sey kalmadi aylardır ama bir türlü cikaramadim aklimdan
Ozaman sen bu ay ara ver canım dene ama öylesine denemiş ol yazın tadını çıkar bu ay hem biraz rahatlarsın bende öyle yapıcam değerlendircem ama daha çok kendimi tatile adayacağım bu ay önceliklimizi değiştirelim bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…