Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ohh kafa dağıtacak bir sürü sebebin var ne güzel.. en iyisini yapıyorsun tatlım
Sen yine bu ay değerlendir kız ne olu ne olmaz aşılamaya gerek kalmaz belki inşallah
Biz her ay değerlendiriyoruz zaten bebeğim ama tedavisiz mucize gibi...

Ben peceteye silince ve 1 kere lavaboda damladı sanırım o şekilde oldu bugün gittim tahlil verdim en kesin çözüm idrar tahlili maalesef 6 gün var regle gebelik de görünmüyor dedi doktor

M Mavimiresl şöyle ki e2 değerini adet dönemi süreçlerine göre ayırmış sizin lab. kısaca söylemek gerekirse adetin 1.gününden yumurtlayana kadar geçen ilk 14 günlük dilim foliküler faz, yumurtladıktan sonra gebelik olmazsa kalan süreç luteal faz. sanırım yumurtlaman olmuştu, o yüzden şu an luteal fazda değerlendiriliyorsun ve en yüksek 312 demişler estradiole , o yüzden yüksek.
bunun gebe kalmanda ne derece ve nasıl engeli var o kısım artık uzmanlığa giriyor. hayırlısı olsun bu işler belli olmuyor yediğine içtiğine de bakıyor bence. ağzıma burnuma avokado sokup 2.5 mm daha büyütmüşüm yumurtayı 2 günde

dkh kullanmayı da eğer ki gebelik olmazsa bir sonraki kan değerlerine göre ya da başka bir doktor görüşüyle değerlendirebilirsin. eğer yine hormon düzeninde sorun varsa dkh onu düzenlemek için kısa süreli veriyorlar çoğunlukla.

inşallah gerek kalmaz tabii gönül istiyor ki hepimiz şurada sevinçlerimizi sular seller gibi paylaşalım , temmuz topiği rekor bebe yapsın

Ben peceteye silince ve 1 kere lavaboda damladı sanırım o şekilde oldu bugün gittim tahlil verdim en kesin çözüm idrar tahlili maalesef 6 gün var regle gebelik de görünmüyor dedi doktor
Üzüldüm neden oldu acaba hiçte başıma gelmemişti şimdiye kadar bende yerleşmedir diye umutlanmıştım

Şuan normal adet kanaması modunda gidiyor canım
Canm bende iki sene önce kürtaj oldum 6 + 4 te kalmıştı kese vardı bebek görünmüyordu 12. Haftaya kadar bekletti Dr sadece lekelenme oldu kendi düşsün diye bekledik olmadı kürtaj olmak zorunda kaldım kürtaj olsan bile korkma zor değil 10 dklik bı işlem kürtajdan sonrada öyle aman aman bir ağrım olmadı yatağa bile girip uzanmadim hem senin kanaman var inşallah dahada yogunlasip rahim kendi atar çok geçmiş olsun en kısa zamanda vaktinde sağlıklı bebislerin olur inşallah

Canm sabah yapıp beledin mi? Su damlatıyorlar galiba üstüne kuruma çizgisi mi değil mi anlamak için isterse onu yap bi

Kızlarrrrr günaydınnnn
Adet olursam eşimle karar verdik hemen beklemeden ecomar Şişli cevat bey ona denk gelmezsem de ekibine gidicem
Hsg kesın cektırmem lazım
O kadar güzel destekler verdiniz ki bana burda herkes korkma dedi
Hsg den sonra ara vercez 1 2 ay agustos da zaten kocamla tatile gidicez sonrası da asılama için direk randevu alacağım rabbım gönlümüze göre versin umutluyum ama dün kan testi verdim ama üzülmedim emin olun hersey de bi hayır var
Hersey gğzel olacak

Mgk hakkında Bnde bilgi alabilirmiyim?
Mfk gebeliğe yardımcı olan ürünler canım eş paketi var genelde o veriliyor eşinle birlikte kullanıyorsun birde bal olanları var karısımlar kapsül zor geliyorsa mfk man ve mfk women plus var ek olarak eşinde sperm sorunu varsa azosperm ekleniyor sende kilo varsa adalis kist pcos insülin direnci yüksek olanlar da advictor ekleyebilir

Günaydın kuzum çektir tabikide sonra kafanı bosalt tatilini yap

Benide alın inşallah hamile kalırım ve yazarım

Günaydin kizlar. Bata 6 gün kala testim.

Eklentiler

• IMG_20220629_082242.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20220629_082117.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 48
Aynen canm hsgni çektir tatile de git bı kafanı dahit kafan rahat olunca kendinden gelir bebişin hakkında hayırlısı olsun inşallah

Kese boş canım sen bana bol dua et de sıyrılayım şu işten
Dualarım seninle kuzum rabbim hakkında en hayırlısı ne ise onu nasip etsin en kısa zamanda inşallah. Kürtajada gerek kalmasın. Ama kendini üzüp yıpratma sakın. Bak benim durumumu da biliyorsun. Benim de kürtajdan sonra ki gebeliğim sağlıksız olmuştu. Bak bunda her şey yolunda çok şükür. Rabbim hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…