Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Herkese merhaba bende yeni üye oldum denememin 4. Ayındayım. Ovulasyon testinde döngünün 12. Günü 18 haziranda pik gördüm bir gün sonra silikleşti. Pik görmeden bir gün önce aşırı şekilde akıntı yaşandım çok yoğundu. Akıntıyı görünce ogün değerlendirdim ertesi günde test pik yapnca yine değerlendirdim sonrasında devam ettim yani 17-18-19-20 haziranı değerlendirdik. Dün bir damla lekelenmem olmuş kırmızı değildi ama kahverengi de değildi çok az olduğu için anlaşılmıyordu. Yerleşme kanaması olabilir mi acaba yaşayan var mı.? Bat 5 temmuz. Arasıra karın, kasık ve bel ağrım var. Test yapmak için birkaç gün daha bekleyeyim diyorum ama yapsam çıkar mı acaba aşırı meraktayım

Kızlar bu testte bisey var mı? Normalde gözükmüyor ama ışığa tutunca böyle gördüm, içini açınca bi şey yok bata tahmini 3 gün kadar var cvp verirseniz sevinirim acaba testin kendi çizgisi mi o

Hoşgeldin canım bilmiyorum ama 4 gün kala falan bak bence bir hafta var çıkmayabilir

merhaba sevgili arkadaşlar bi güncelleme yapmak istiyorum. cumartesi günü 13 mm olmuş yumurta e2 :89 progesteron : 0,2 çıkmış. çatlatma iğnesi vermemişti. salı günü ( bugün) gittim 15 ve 15,5 mm iki yumurta var dedi hala büyümeye devam ediyor demek ki diyip yine kan istedi. bugün e2 : 201 progesteron hala 0,2 çıkmış. doktorum henüz dönüş yapmadı. gıdım gıdım da olsa büyüyor yumurtalarım şükür de bunu nereye kadar bekleyeceğiz aceba
böyle bir yumurta büyütme süreci geçiren oldu mu ?

Döngülerimiz birbirine çok yakın Bat 7 temmuz, bende değerlendirdim her günü fakat herhangi bir lekelenme olmadı akıntı desen o da yok

Kizlar ben bu ay ovulasyon takip etmiştim 10. Günde yumurtlama 12. Günde catlamisti. Bugün catlamanin üzerinden 16 gün geçmiş oldu bende test yaptim ama negatif cikti. Bu ay da maalesef olmadi (

Eklentiler

• 20220628_110544.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 43
Kizlarr Bnde geçen hafta rahim flmi çekildim 5 senelik evliyim.ilk gebeliğim kendiliğinden oldu ama kalp atımı durdu kürtaj oldum üzerinden 2 sene geçti aşılama yaptik ilki tutmadi 2.dış gebelik oldu başka bir dr. Başladım oda bütün tahlil değerleri baştan yaptı ve rahim filmi çekti 3 4 ay olma ihtimali çok yüksek dedi iki tane takviye verdi onları kullaniyorum ama bu ay ilişki olmadığı için inşallah önümüzdeki ay olur isteyen herkese allhim nasip etsin kucağını sağlıkla doldurdunn

Oyy teyzesinin kuzucuğu önden de gidermiş merak etme annesi hiç bişey olmayacak endişelerini at kenara, keyfini çıkar canım. İnşallah çok kolay geçer tüm hamileliğin ardın sıra biz de geliriz inşalllaaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…