Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Valla ben iyiyim kuzum biraz buralara ara vermek iyi geldi bugün kontrole gittim kısmetse perşembe günü ikinci çatlatma iğnemi vurucam kendime sen nasılsın.

Merhabalar sizleri yeni keşfettim , beni de yazın Haziran ayından ümidi kestim..
Bat 7 Temmuz

Ayyyy yavruuummm çokk sevindim hayırlı haberler ile gel bende perşembe vurucam kendi kendime yaa. Biraz herşeyden soyutlanmak inan çok iyi geldi valla toplanıp güçlenip geldim
Kız sen kendıne nasıl vuruyorsun yA iyi yaptın cok iyi olmus oh missss

Valla ben iyiyim kuzum biraz buralara ara vermek iyi geldi bugün kontrole gittim kısmetse perşembe günü ikinci çatlatma iğnemi vurucam kendime sen nasılsın.
Hadi inşallah pozitif sonuçların olsun
Ben de pek takılamıylrum bu aralar girsem de şöyle göz atıp kaçıyorum çalışmaları tamamladık adetin 17. Günündeyim maalesef 16 yı değerlendiremedik bundan sonra beklemedeyiz.

Kızlar size bu konudan bağımsız bir şey soracağım geçen ayın topiğine katılanlar hatırlar Mavilibiri vardı onunla özelde iletişimi olan var mı

İstanbul kartal çevresi tavsiy
Olabilir bende ilişkiden sonra 13. Gün toz pembe lekelenmem olmuştu bir kere ertesi gün pozitifti testim :)
İnşallah canm ya geceden beri hiç gelmedi bide adet olsa gelirdi diye düşünüyorum bı test yapsakmi acaba kaset testte cikarmi ki

Hadi ya Kuzum temmuza geldin aramıza inşallah bu son olucak gidicekmisin tekrar doktora peki
Yok canım ben buradan da uzak kalmayı planlıyorum
Herhangi bir şey yapmayacağım biraz keyif yapacağım hormonlardan da bi 3-4 kg aldım onu veririm bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…