Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yarın sabah yaparım tamam
Asıl senin nasıl geçiyor.. anlatsana biraz Hazırlıklar yapıyor musun, heyecan var mı? İsim düşünüyor musun?
Hazırlıklara başlamak için bi 20 haftalık olsun diyoruz kuzum. Biliyorsun ilk iki gebeliğimde sorun oldu ister istemez korkuyoruz. Çok şükür herşey yolunda. Perşembe doktor kontrolümüz vardı herşey yolunda çıktı çok şükür. 29mm olmuşuz teyzesi. 4 gün ileri çıktık. Benim ufaklık artık arkadaşlarımda gelsin diyor güzel haberlerinizi bekliyoruz birlikte.

Kızlar adetin 9. Günü sabah idrarıyla ovülasyon testi yaptım ikinci çizgi neredeyse pik gibiydi. Akşam bir daha denedim pik oldu mu acaba diye silikleşmiş baya. Ne oldu nasıl oldu anlamadım çoktan yumurtlamış da olamam herhalde benim döngüm 30-31 gün falan oluyordu doğum kontrol hapından önce. Sabah idrarı hatalı sonuç varmış olabilir mi? Ovülasyon testlerinden anlayan birileri beni aydınlatabilir mi? ☹

Erken yumurtlama olmuş olabilir mutlaka değerlendir bence. Ben takip etmedim ama benimde senin gibi olmuş sanırım. Çünkü adetime 5 gün kala 130 ile öğrenmiştim gebe olduğumu. Döngün 30 gün olsa da yumurtlaman 14. gün olacak diye bir durum söz konusu değil.

Kızlar merhaba bugün 20. günüm normalde sol kasığım hiç agrimazdı hep sağ taraf ağrırdı iki gündür sol kasığım ağrıyor ve ağrısı resmen bacağıma da vuruyor birde ara ara akıntı var daha da çalışmalara devam etsem mi acaba

O zaman karıştı benim ya 7. Gün ve 9. Gün gece(3) gibi olmuştu ilişki sonra sabah 7.30 gibi test yaptım koyulaşma vardı akşam silikleşti zaten test bugün 10. Gün Sabah yaptım yine silik denk getirmiş miyizdir

Canım sabah idrariyla yapilmaz yanlış sonuç verir. Birde testi aldığım kişiye sormuştum aynı gün çatlama olamaz demişti. Sen yine de her ihtimale karşı değerlendir ama

Canım sabah idrariyla yapilmaz yanlış sonuç verir. Birde testi aldığım kişiye sormuştum aynı gün çatlama olamaz demişti. Sen yine de her ihtimale karşı değerlendir ama
Ben testleri yapmaya devam edeyim o zaman hiç yumurtlama belirtim de olmadı Sag ol canım

Valla ben geçen ay direkten dönmüşüm biliyor musun Çatlatma iğnesinden sonra 3 gün ilişki önerdi doktor değerlendirdik çatlama 4. gün olmuş 4-5-6 değerlendiremedik ağrım çoktu yani delirdim duyunca yaa vardır Allahın bir hikmeti muhakkak. İğneden sonra ovulasyon testleri doğru sonuç vermediği için doktor onuda önermedi

Büyük ihtimalle denk gelmiştir çünkü silikleşmeden önceki gün ilişki olmuş zaten. Hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…