Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhaba hanımlar sizce yumurtlamamı bu ? 3 günlük takip bu sabah akşam yapıldı.

Eklentiler

• IMG_20220628_162816.jpg
    IMG_20220628_162816.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 37
Herkese merhaba 🌸 bende yeni üye oldum 🙂 denememin 4. Ayındayım. Ovulasyon testinde döngünün 12. Günü 18 haziranda pik gördüm bir gün sonra silikleşti. Pik görmeden bir gün önce aşırı şekilde akıntı yaşandım çok yoğundu. Akıntıyı görünce ogün değerlendirdim ertesi günde test pik yapnca yine değerlendirdim sonrasında devam ettim yani 17-18-19-20 haziranı değerlendirdik. Dün bir damla lekelenmem olmuş kırmızı değildi ama kahverengi de değildi çok az olduğu için anlaşılmıyordu. Yerleşme kanaması olabilir mi acaba yaşayan var mı.? Bat 5 temmuz. Arasıra karın, kasık ve bel ağrım var. Test yapmak için birkaç gün daha bekleyeyim diyorum ama yapsam çıkar mı acaba aşırı meraktayım 😊
Merhaba canm hoşgeldin 🥳 bence birkaç gün daha bekle net bir sonuç için benmde bat 1 temmuz aynı lekeyi dün gece gördüm hafif pembe bı lekeydi dahada gelmedi aynı belirtileri yaşıyoruz çok heyecanlı yarın test yapmayı düşünmüyorum

Bu ay dinlen istersen sürekli olumsuz sonuç almak yıpratıcı olabiliyor aslında yapabilsek akışına bırakabilsek biraz daha rahat olsak bizim psikolojimiz için çok daha iyi olacak bende okadar dolmuşum ki bu gün oturdum ağladım isyan etmiyorum asla ama yoruluyor insan sürekli bi ikilem içindeyiz yumurtlamaydı çatladı çatlıcak değerlendirme derken sonra bişeylere umutlanıyoruz varmı yok mu bekliyoruz derken yıpranıyoruz haklısın bende bu ay olmazsa kendimi dinlenmeye çekicem yazın denizin kumun güneşin tadını çıkarıp kafamı dinlemek stresimi atmak istiyorum açıkçası sonraki ay bakarız artık çünkü böyle insan hiç bişeyden tat alamaz zevkini çıkaramaz oluyoruz yazın tadını çıkarıp bi kafamı dinlemek iyi gelir inanıyorum.
Evet kesinlikle öyle ya Bir yıldır hastalanıyorum belki de gebeyimdir diye doğru düzgün ilaç bile kullanamıyorum ya gerçekten çok yoruldum bıktım dediğin gibi hiçbir şeyden tat alamıyorum misafirliğe gidiyorum gebelikle ilgili şeylere bakıyorum evde yalnız kalıyorum gebelikle ilgili şeyleri bakıyorum sürekli kürler bitkisel şeyler sağlıklı beslenme diye değil gerçekten kafayı yedim artık gerçekten çok yoruldum artık çocuk falan istemiyorum

Selamün aleyküm. Öncelikle kendimden örnek vereyim . Ekim 2021 den tut nisan 2022e kadar ovulasyon, kaset testler , her ay doktor, sürekli takvim kontrolleri falan yaptım. Bir zaman sonra ne doktorların ne de başkasının umurunda değildi senin çocuğun varmış yokmuş. Çok sinirlendim kimi zaman . Nisandan sonra bir gece sildim tüm uygulamaları. Ovulasyon da yapmadım. Evde 10 tane var şuan . Ne diye düşünüyorum dedim kendi kendime. Zaten zamanı gelince olacak dedim. O aydan sonra gerçekten toparladım. Hamd olsun şuan buradaki insanları tanıyıp kafamı dağıtıyorum asla da üzülmüyorum. Ne olur üzülme ve herşeyi yoluna birak. Elinden geleni yaptıktan sonra gerisi Allah'tan. Uzun oldu kusura bakma 🙈
Aleykümselam estağfurullah ne kusuru seve seve okuyorum bütün cevaplarınızı. Ben Ağustos ayından beri senin gibiyim 2021 Ağustos şu ana kadar sürekli ovulasyon takibim leri kürler oydu buydu derken negatif testler gerçekten psikolojimi çok bozdu artık o benim çok çocuk isteyen hevesim yok şu anda bakabilir miyim onu bile bilmiyorum artık

Merhaba canm hoşgeldin 🥳 bence birkaç gün daha bekle net bir sonuç için benmde bat 1 temmuz aynı lekeyi dün gece gördüm hafif pembe bı lekeydi dahada gelmedi aynı belirtileri yaşıyoruz çok heyecanlı yarın test yapmayı düşünmüyorum
Hoşbuldum canım 🌺 yaaaa çok heyecanlı 😊😊 Bende erken test yapan biri değilim zaten gecikme bekliyorum genelde ama bu ay leke görünce aşırı merak ettim. Bekleyelim bakalım hayırlısı ile pozitif görelim inşallah 🌸

Hoşbuldum canım 🌺 yaaaa çok heyecanlı 😊😊 Bende erken test yapan biri değilim zaten gecikme bekliyorum genelde ama bu ay leke görünce aşırı merak ettim. Bekleyelim bakalım hayırlısı ile pozitif görelim inşallah 🌸
Ben geçen ay okadar çok test yaptım ki artık utanıyorum eczaneye gitmeye hepside tanıdık 😃bu ay günümü beklicem diye şartladım kendimi ama dayanamıyorum yarın yapcam inşallah bu ay hepimizin yüzü güler 🤲

Aleykümselam estağfurullah ne kusuru seve seve okuyorum bütün cevaplarınızı. Ben Ağustos ayından beri senin gibiyim 2021 Ağustos şu ana kadar sürekli ovulasyon takibim leri kürler oydu buydu derken negatif testler gerçekten psikolojimi çok bozdu artık o benim çok çocuk isteyen hevesim yok şu anda bakabilir miyim onu bile bilmiyorum artık
Canım sen tükenmişlik hissediyorsun. Umut etmek, hayal kurmak sonra negatif görüp üzülmek az şey değil biraz daha sabır. Kendine bir süre farklı hobiler edin kafanı dağıt gebelikle ilgili şeylerle ilgilenme sonra yine dön planlara, testlere, takvime. Her şey inşallah çok güzel olacak pozitifi göreceğin o güzel haberi alacağın zamanı canlandır gözünde o zaman bütün bunlara değecek 🐣

Selam canlar ben 5 gün erken adet oldum o lekeler galiba sökülemedikçe geldi dünle bu gün oldukça akışkan ve bildiğin artık afedersiniz pede geliyor erken olmuş oldum demekki göğüs ağrılarımda erken olacağım İçin erken başlamış olmalı Allah büyük nasip değilmiş bu ayda ama buralardayım topiktem çıkmıyorum nede önümüzdeki beklenen regli yine Temmuz içinde 😂sizleri takipteyim Cevap vermeye çalışıyorum veremediklerimi görüyorum inanın hepiniz için en iyisini istiyorum 🤲🏻 Rabbim hepimize tez zamanda hayırlısıyla versin inşallah😍🌸

Ben geçen ay okadar çok test yaptım ki artık utanıyorum eczaneye gitmeye hepside tanıdık 😃bu ay günümü beklicem diye şartladım kendimi ama dayanamıyorum yarın yapcam inşallah bu ay hepimizin yüzü güler 🤲
Ay ben yapmıyorum dediğim gibi ama bu ay dayanamayabilirim 😂bari ayın 1 ine kadar sabretsem evde test var dürtüyor 😂 Amin canım amin inşallah hadi bakalım haber edersen sevinirim 🌸🌸

Herkese merhaba 🌸 bende yeni üye oldum 🙂 denememin 4. Ayındayım. Ovulasyon testinde döngünün 12. Günü 18 haziranda pik gördüm bir gün sonra silikleşti. Pik görmeden bir gün önce aşırı şekilde akıntı yaşandım çok yoğundu. Akıntıyı görünce ogün değerlendirdim ertesi günde test pik yapnca yine değerlendirdim sonrasında devam ettim yani 17-18-19-20 haziranı değerlendirdik. Dün bir damla lekelenmem olmuş kırmızı değildi ama kahverengi de değildi çok az olduğu için anlaşılmıyordu. Yerleşme kanaması olabilir mi acaba yaşayan var mı.? Bat 5 temmuz. Arasıra karın, kasık ve bel ağrım var. Test yapmak için birkaç gün daha bekleyeyim diyorum ama yapsam çıkar mı acaba aşırı meraktayım 😊
Bende 17 sinde pik gördüm 18 de de baya yuksekti ovulasyon pikti hala ama ben 16-17-19 degerlendirdim insallah guzel haberler aliriz bu ay

Selam canlar ben 5 gün erken adet oldum o lekeler galiba sökülemedikçe geldi dünle bu gün oldukça akışkan ve bildiğin artık afedersiniz pede geliyor erken olmuş oldum demekki göğüs ağrılarımda erken olacağım İçin erken başlamış olmalı Allah büyük nasip değilmiş bu ayda ama buralardayım topiktem çıkmıyorum nede önümüzdeki beklenen regli yine Temmuz içinde 😂sizleri takipteyim Cevap vermeye çalışıyorum veremediklerimi görüyorum inanın hepiniz için en iyisini istiyorum 🤲🏻 Rabbim hepimize tez zamanda hayırlısıyla versin inşallah😍🌸
Canım olsn ileri atip uzayacagina erken olmuşsun rahatlamissin. Temmuzda guzel haberler verip aliriz insallah 🥰

X