Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet kızlar ben de günlerdir yazamamıştım. Venevv vesileyle hal hatır da sormuş olayım var mı durumunda bir değişiklik olan nasılsınız 🌸 G Gzmyts53 @Mucizemmm16 @miresl @sultansultan90 simcook simcook @Ihlamurseven iyilikperisi92 iyilikperisi92 @ZorluBekleyis @ucge ve etiketleyemediğim arkadaşlarım 🤭
Valla ben iyiyim kuzum biraz buralara ara vermek iyi geldi bugün kontrole gittim kısmetse perşembe günü ikinci çatlatma iğnemi vurucam kendime sen nasılsın.

Merhabalar sizleri yeni keşfettim , beni de yazın Haziran ayından ümidi kestim..
Bat 7 Temmuz :110:
Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz
Helenk Helenk 1 Temmuz
@tugce21101 Temmuz:anneadayı: 💕
@YesiilZeytin1 Temmuz
@Brs16911 Temmuz
@lokum82 Temmuz
@miresl2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
@Ceren35102 Temmuz
@000umutlu0002 Temmuz
@ucge3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
@Aycoregi13 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
simcook simcook 4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
iyilikperisi92 iyilikperisi92 4 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
@littlelazydaisy4 Temmuz
@Feslegeen4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@sss355 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@Marget-harry6 Temmuz
@Bebisee6 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Edyy967 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz
@Premses09 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
@Veziir10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
Q qwertyuop 10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz
M mucizeOldu 10 Temmuz
@mydreams9310 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Minik2311 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
@ozguss15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@bengisuuu17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@angel000318 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
@Random320 Temmuz
@mnekse20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@ASENK21 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@sadecemayn23 Temmuz
@Lale9523 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
@Nare19627 Temmuz

Ayyyy yavruuummm çokk sevindim hayırlı haberler ile gel bende perşembe vurucam kendi kendime yaa. Biraz herşeyden soyutlanmak inan çok iyi geldi valla toplanıp güçlenip geldim :KK70: :KK70:
Kız sen kendıne nasıl vuruyorsun yA 😅😅 iyi yaptın cok iyi olmus oh missss

Valla ben iyiyim kuzum biraz buralara ara vermek iyi geldi bugün kontrole gittim kısmetse perşembe günü ikinci çatlatma iğnemi vurucam kendime sen nasılsın.
Hadi inşallah pozitif sonuçların olsun 😇🤲🥰
Ben de pek takılamıylrum bu aralar girsem de şöyle göz atıp kaçıyorum🤭 çalışmaları tamamladık adetin 17. Günündeyim maalesef 16 yı değerlendiremedik bundan sonra beklemedeyiz. 😎

Kızlar size bu konudan bağımsız bir şey soracağım geçen ayın topiğine katılanlar hatırlar Mavilibiri Mavilibiri vardı onunla özelde iletişimi olan var mı

İstanbul kartal çevresi tavsiy
Olabilir bende ilişkiden sonra 13. Gün toz pembe lekelenmem olmuştu bir kere ertesi gün pozitifti testim :)
İnşallah canm ya geceden beri hiç gelmedi bide adet olsa gelirdi diye düşünüyorum bı test yapsakmi acaba kaset testte cikarmi ki

Hadi ya 😞😞Kuzum temmuza geldin aramıza inşallah bu son olucak gidicekmisin tekrar doktora peki
Yok canım ben buradan da uzak kalmayı planlıyorum
Herhangi bir şey yapmayacağım biraz keyif yapacağım hormonlardan da bi 3-4 kg aldım onu veririm bakalım

X