Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar benim artik cocuk konusunda gerçekten hevesim çok kaçtı ovulasyon günleri iliski bile istemedim cook isteyen halim yok artik niye böyle oldu bilmiyorum galiba artik ben istemiyorum...
Canim sen hic kontrole gittinmi doktor kontrolüne vs bi gitseydin ya değerlerine falan baktirsaydn

Kuzu 4 Haziran da adet oldum yaptım test şimdi cıkmadı 11 ci gğn
Kuzum ben yaşamış biri olarak soyluyorum ki igne etkisi nedeni ile çıkmış çift çizgiler,bu gün de etki azaldigi için çıkmamıştır,14gun bitsin 15ci gün yaparsin testini inşaallah o zaman hakiki çizgi görürsün

Benim test zamanım geldi canikom, yarın regl günüm ama o kadar eminim ki bişey olmadığına test bile almadım benim gibi test canavarının düştüğü duruma bakın

Günaydın kızlar sabah ovülasyon testinde çift çizgi gördükten sonra akşam silikleşirse çatlama olmuş ve 24 saat içinde ilişkiye mi girilmesi lazım demek kızlar?

Benim test zamanım geldi canikom, yarın regl günüm ama o kadar eminim ki bişey olmadığına test bile almadım benim gibi test canavarının düştüğü duruma bakın
Evet ya kafani rahat tut,olsa zaten belli edecek kendini,yoksa bizim gibi filtre duş filan yaptirdik garibim teste

Evet ya kafani rahat tut,olsa zaten belli edecek kendini,yoksa bizim gibi filtre duş filan yaptirdik garibim teste
Canım ben neler neler yaptım geçen aylarda artık gözüm tüm testlerde çizgi görmeye başlamıştı ay test yapmam günüm geçsin diyenlere de anlam veremiyordum şimdi test perilerimin kanadı kırık resmen

Al benden de o kadarher ay büyük büyük konuşuyorum ,yok bon tost yopmoyocomve adete 3-4gün kala eczanede buluyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…