Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bana kalsa söylemeyebilrim ama eşim asla dayanamaz öğrendiği gün bi gazeteye ilan vermediği kalır eminim çok istiyor çok heyecanlı ona bile belirtilerim olduğunu söylemiyorum bazen ümitlenip sonra üzülmesin diye biz dört senedir evliyiz ona kalsa hemen çocuk yapma fikri vardı ben aklına girdim çok yeniyiz biraz gezelim tozalım doyalım sonra ben yapsak dedim pandemi girdi boşver dedim riske atmayalım 3 seney böyle geçirdik 7 aydır acısı çıkıyor ahaha😂😂😄😄
🤣🤣 deme öyle deme eli kulağında inşallah bebişlerin anneler kulübüne geçelim hep birlikte 🤣 neler yiyip iciyorsun canım ekstra bir şey kullanıyor musun

Yaaa inşallah gerek kalmadan hamile kalırsın 🤗 ama olmazsa da neleri atlatmışsın, transfer o kadar basit ve sonrası heyecanlı ki 🐣🐣🐣
Ay inşallah 🥰 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥰 Hayırlısı neyse o olsun herşey Rabbimden düşük yaparken çok üzülmüştüm ama demek ki hayırlısı buymuş hatta düşük yapmasam belkide aldırmak zorunda kalcaktım ☺️ bir taraftanda ikiz olmasını istiyorum sanki tekini buldukta ikinci kalmış gibi 😅 o zaman transferden korkmuyoruz 🙈

🤣🤣 deme öyle deme eli kulağında inşallah bebişlerin anneler kulübüne geçelim hep birlikte 🤣 neler yiyip iciyorsun canım ekstra bir şey kullanıyor musun
Yok valla folikasit dışında bişey kullanmıyorum yok he ilk iki ay krallar gibi baktım kendime sonra baktım böyle olmayacak sağlıklı vitaminli diye diye kilo alcam normal besleniyorum meyvemide yiyorum sabah kahvaltı alışkanlığım pek yoktu onu alışkanlık haline getirdim ceviz fındık fıstık meyve, akşam yemeği bir gün sebzeyse diğer gün et tavuk arada balık herhangi biri çorba ve salata muhakkak herşeyin vitaminini düzgün yemek yiyince alabiliyoruz aslında paketli hazır ve dışardan beslenmemeyi öğrendim arada kaçamak oluyor can bu çekiyor soda meyve suyu kola vs ağzıma sürmüyorum bunlar bana ekstra geliyor ahahaha 😂😂😄😄 hamiş kalırsam gebelik diyetisyeniyle beraber devam etmeyi düşünüyorum

Ay inşallah 🥰 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥰 Hayırlısı neyse o olsun herşey Rabbimden düşük yaparken çok üzülmüştüm ama demek ki hayırlısı buymuş hatta düşük yapmasam belkide aldırmak zorunda kalcaktım ☺️ bir taraftanda ikiz olmasını istiyorum sanki tekini buldukta ikinci kalmış gibi 😅 o zaman transferden korkmuyoruz 🙈
Ayy iki embriyoyla transfer olursan neden olmasın? 😍 hayırlı ve sağlıklı olsun inşallah bebişlerimiz 👼 transferiniz ne zaman?

Yok valla folikasit dışında bişey kullanmıyorum yok he ilk iki ay krallar gibi baktım kendime sonra baktım böyle olmayacak sağlıklı vitaminli diye diye kilo alcam normal besleniyorum meyvemide yiyorum sabah kahvaltı alışkanlığım pek yoktu onu alışkanlık haline getirdim ceviz fındık fıstık meyve, akşam yemeği bir gün sebzeyse diğer gün et tavuk arada balık herhangi biri çorba ve salata muhakkak herşeyin vitaminini düzgün yemek yiyince alabiliyoruz aslında paketli hazır ve dışardan beslenmemeyi öğrendim arada kaçamak oluyor can bu çekiyor soda meyve suyu kola vs ağzıma sürmüyorum bunlar bana ekstra geliyor ahahaha 😂😂😄😄 hamiş kalırsam gebelik diyetisyeniyle beraber devam etmeyi düşünüyorum
Ayy ne güzel ben beslenmeyi oturtamadım kola, hamburger gidiyor valla ☹ çalışıyorum yemek yapmaya çok mecalim olmuyor ama yarından itibaren daha iyi bir beslenme düzenine geçeceğim 🥗

Ayy iki embriyoyla transfer olursan neden olmasın? 😍 hayırlı ve sağlıklı olsun inşallah bebişlerimiz 👼 transferiniz ne zaman?
Ama ilk transferlerin tutma olasılığı daha az diye biliyorum 🙈 6 embryom var kıyamıyorum bile 😅 şuanlık transfer yok 1 yıl içinde normal gebelik olmazsa transfer olcak benim ki önlem amaçlı donduruldu canım 🥰

Ayy ne güzel ben beslenmeyi oturtamadım kola, hamburger gidiyor valla ☹ çalışıyorum yemek yapmaya çok mecalim olmuyor ama yarından itibaren daha iyi bir beslenme düzenine geçeceğim 🥗
Haklısın çalışırken zor oluyordur ama sürekli dışardan beslenmek, hazır paketli gıdalar gerçekten çok sorun yapıyor zaten aslında bu yüzden doğurganlık ve türlü türlü sağlık problemi çekiyoruz büyüklerimiz daha doğal besleniyordu pat diye peşpeşe doğurmuşlar en büyük etki bu bence akşamdan bi çorba yapsan işten geldiğinde yanına bir salata tamam ahım şahım türlü türlü yapma vaktin yoktur ama en azından bunu yapsan iyi olur canım sonra sende evde yemek istersin alışırsın😊☺️

Eki Görüntüle 3089165 14. Gün pik i görmüştüm çatlama oldu mu olmadı mı anlayamıyorum 🙄
Ya muhakkak 😂 valla ben 7 aydır buraya üye olsam olmasam düşündüm durdum iyiki üye oldum iyi geldiniz bana 🥰etrafta kimseye söyleyemiyorum şüphem var diye ilk defa geçen ay gecikince heyecan yaptım bi kaç kişiye söyledim olmayınca bu sefer abuk sabuk yorumda bulunuyorlar çok kafaya taktın ay stres yaptın belki ondan oluyor bence bu belirtiler rahat bırak kendini acımayla bakıyorlar birde Allah aşkına yahu ben oturup bu ay hamile kalcakmıyım diye düşünmüyorum vücudumda daha önce olmayan şeyler olduğunu farkedip heyecan yapma hakkımızda olsun bi zahmet yaşamayınca anlamıyorlar o yüzden burda beraber aynı ve benzer şeyler yaşayan sizlerle paylaşmak daha güzel geldi 😍🌸
Ay canım valla içimdekileri yazmışsın bende hep burdan okuyordum kız sende üye ol bak ne güzel en rahat halinle içindekileri yazabilirsin dedim ve üye oldum 😍😍😍 iyi ki buradakileri tanıdım 🥰

Yaaa😍 evet çok iyi birşey yaptık bencede hoşgeldin canım🥰🌸 senin durumlar ne 😊
Hoşbuldum canım 🥰 valla bu hafta ful çalıştık bi piki görmeden önce ki gün boştu 🙈 (bebiş için her şey diye diye 😂) bugün den itibaren bugünden itibaren Rabbime bıraktım artık biz elimizden geleni yaptık 😇 Dilerim bayrama +1 le gireriz 😍 bu arada 9-10-11-12 bat tarihli arkadaşlarım eğer tutturduysak 🤲🏻Bayram hediyelerimiz olacak 😅😅

Sence fazla mı takıyorum ana ciddi mi gecmıs olsun kuzum
Kuzum hsg.de bir sorun olsaydı raporunda yazardı bunu takma bence.
Benim de bu ay akıntım geçen aydan biraz daha farklı ve fazla belki mevsimdendir diye düşünüyorum ve ya hormonlardandir

Haklısın çalışırken zor oluyordur ama sürekli dışardan beslenmek, hazır paketli gıdalar gerçekten çok sorun yapıyor zaten aslında bu yüzden doğurganlık ve türlü türlü sağlık problemi çekiyoruz büyüklerimiz daha doğal besleniyordu pat diye peşpeşe doğurmuşlar en büyük etki bu bence akşamdan bi çorba yapsan işten geldiğinde yanına bir salata tamam ahım şahım türlü türlü yapma vaktin yoktur ama en azından bunu yapsan iyi olur canım sonra sende evde yemek istersin alışırsın😊☺️
Zaten bir yerden başlamam gerekiyordu bebiş bahanesi oldu 😀 hem çok masraflı oluyor bir yandan kilo kontrolünü kaybediyorsun evde yapmak her zaman en güzeli 🍝

Ama ilk transferlerin tutma olasılığı daha az diye biliyorum 🙈 6 embryom var kıyamıyorum bile 😅 şuanlık transfer yok 1 yıl içinde normal gebelik olmazsa transfer olcak benim ki önlem amaçlı donduruldu canım 🥰
Potansiyel 6 bebeğin var 👼😅 inşallah doğal yolla gebelik elde edersin canım seni yormadan, bekletmeden ...

X