Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Uygulamadan baksana sonuclarına canım at bizede bir dahaki kontrolün ne zaman peki bu zamana kadar iyi beslen yeşillik ceviz kabak çekirdeği ye avakodo haslanmks yumurta folik asit vitaminler prolaktin yoksa incir ye
e nabıza düşmemiş henüz sonuçlarım ama doktorum mesaj attı şimdi. hormonunuz düşük çıkmış , salı günü tekrar kontrol edelim eğer hala büyümemişse önümüzdeki ay gonal f ye geçelim dedi. bi iki tur daha femara deneriz diye düşünüyordum bu biraz üzdü. sağlık olsun . salı gününe kadar ağzıma burnuma avokado ve ceviz sokacağım artık napim 😅 folik için de şase vermişti onu kullanıyorum her gün.

Ay inşallah öyle olur 🥰 benim sürecim çok farklı oldu canım ☺️ ben 2020 de düşük yaptım 3 gün suni sancı verdi doktorum kürtaj yapmamak için ama olmadı ondan 2 ay sonra 4. Evre kanser oldğumu öğrendim kemoterapi alcağım için önlem amaçlı embryo dondurduk ☺️ doktorum 1 yıl içinde normal gebelik olmazsa tüp bebek olsun dedi şuan 2. Aydayız 🥰
Yaaa inşallah gerek kalmadan hamile kalırsın 🤗 ama olmazsa da neleri atlatmışsın, transfer o kadar basit ve sonrası heyecanlı ki 🐣🐣🐣

Bence bunu bir tek sen ve ben yapmadık 🤣 sürecin doğal bir getirisi bu
Ya muhakkak 😂 valla ben 7 aydır buraya üye olsam olmasam düşündüm durdum iyiki üye oldum iyi geldiniz bana 🥰etrafta kimseye söyleyemiyorum şüphem var diye ilk defa geçen ay gecikince heyecan yaptım bi kaç kişiye söyledim olmayınca bu sefer abuk sabuk yorumda bulunuyorlar çok kafaya taktın ay stres yaptın belki ondan oluyor bence bu belirtiler rahat bırak kendini acımayla bakıyorlar birde Allah aşkına yahu ben oturup bu ay hamile kalcakmıyım diye düşünmüyorum vücudumda daha önce olmayan şeyler olduğunu farkedip heyecan yapma hakkımızda olsun bi zahmet yaşamayınca anlamıyorlar o yüzden burda beraber aynı ve benzer şeyler yaşayan sizlerle paylaşmak daha güzel geldi 😍🌸

Ya muhakkak 😂 valla ben 7 aydır buraya üye olsam olmasam düşündüm durdum iyiki üye oldum iyi geldiniz bana 🥰etrafta kimseye söyleyemiyorum şüphem var diye ilk defa geçen ay gecikince heyecan yaptım bi kaç kişiye söyledim olmayınca bu sefer abuk sabuk yorumda bulunuyorlar çok kafaya taktın ay stres yaptın belki ondan oluyor bence bu belirtiler rahat bırak kendini acımayla bakıyorlar birde Allah aşkına yahu ben oturup bu ay hamile kalcakmıyım diye düşünmüyorum vücudumda daha önce olmayan şeyler olduğunu farkedip heyecan yapma hakkımızda olsun bi zahmet yaşamayınca anlamıyorlar o yüzden burda beraber aynı ve benzer şeyler yaşayan sizlerle paylaşmak daha güzel geldi 😍🌸
Ben kimseye söylemedim bir annem biliyor bebek istediğimizi 👼 insana destek olacakları yerde saçma sapan söylemleri olur bazılarının hem oturup bu ay hamile kalacak mıyım diye de düşünüp vücudunu dinleyebilirsin ne var ki bunda 🤣 gayet doğal ve normal istiyorsun çünkü bekleyen durumundayız 🐣 burası bana da iyi geldi nasreddin hoca hesabı damdan düşen anlıyor hali 🤣

Ben kimseye söylemedim bir annem biliyor bebek istediğimizi 👼 insana destek olacakları yerde saçma sapan söylemleri olur bazılarının hem oturup bu ay hamile kalacak mıyım diye de düşünüp vücudunu dinleyebilirsin ne var ki bunda 🤣 gayet doğal ve normal istiyorsun çünkü bekleyen durumundayız 🐣 burası bana da iyi geldi nasreddin hoca hesabı damdan düşen anlıyor hali 🤣
Ahahaha😂😂 çok doğru bir söylem 😀 ya bende öyle iki üç arkadaşıma söyledim sadece ama yaşamayan anlamıyor, eşimede sıkı sıkı tembih ettim annenlere hamile kalana kadar söylemeyelim diye çünkü çocuk henüz düşünmüyoruz dediğimizde bile olmuyor mu demişliği var denediğimizi duyarsa deniyorsunuz niye olmuyor diye sorar sürekli benim motivemi düşürmesin diye😂😂 büyüklerimiz çok kolay hamile kaldıkları İçin bu nesilin derdini anlamıyorlar bence anlatmayla vakit harcayamam kimseye söylememek en iyisi kadınlar kulübü bize yeter🥰🌸 🤣🤣🤣

Ahahaha😂😂 çok doğru bir söylem 😀 ya bende öyle iki üç arkadaşıma söyledim sadece ama yaşamayan anlamıyor, eşimede sıkı sıkı tembih ettim annenlere hamile kalana kadar söylemeyelim diye çünkü çocuk henüz düşünmüyoruz dediğimizde bile olmuyor mu demişliği var denediğimizi duyarsa deniyorsunuz niye olmuyor diye sorar sürekli benim motivemi düşürmesin diye😂😂 büyüklerimiz çok kolay hamile kaldıkları İçin bu nesilin derdini anlamıyorlar bence anlatmayla vakit harcayamam kimseye söylememek en iyisi kadınlar kulübü bize yeter🥰🌸 🤣🤣🤣
Bence de en güzelini düşünmüşsün derler mi derler hatta karın belli olana kadar söylememek en güzeli bir de çok görüşmüyorsanız 4. 5. Ayda söylemek 🤣

Kızlar sizce yarın pik olur mu

IMG_20220625_234459.jpg
IMG_20220625_234508.jpg

Bence de en güzelini düşünmüşsün derler mi derler hatta karın belli olana kadar söylememek en güzeli bir de çok görüşmüyorsanız 4. 5. Ayda söylemek 🤣
Bana kalsa söylemeyebilrim ama eşim asla dayanamaz öğrendiği gün bi gazeteye ilan vermediği kalır eminim çok istiyor çok heyecanlı ona bile belirtilerim olduğunu söylemiyorum bazen ümitlenip sonra üzülmesin diye biz dört senedir evliyiz ona kalsa hemen çocuk yapma fikri vardı ben aklına girdim çok yeniyiz biraz gezelim tozalım doyalım sonra ben yapsak dedim pandemi girdi boşver dedim riske atmayalım 3 seney böyle geçirdik 7 aydır acısı çıkıyor ahaha😂😂😄😄

X