Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Kızlar benim aşılama olacaktı doktor günde 1 tane 5 tane klomen verdi içtikten 3 gün sonra kontrolde ben 2 yumurta gelişti diye iptal etti anladım ama 4 yumurta gelişmiş ondan çoğul gebelikten dolayı iptal etmiş dün akşam çok şiddetli bi ağrıyla hastaneye gittim resmen ağrıdan yürüyemiyorum doktor kist olduğunu söyledi 51mm yani 5 cm daha adetime 10 gün var diye de ilaç da vermedi reglla kendin atıcaksan dedi beta da 2.0 çıktı daha 10 gün olduğu için 1 hafta sonra tekrar kan ver dedi ama anlamadım hem gebelik hem kist aynı anda nasıl olucak ben ağrıdan duramıyorum

Arkadaşlar merhabaa bu ay aşılama oldum adetmin 5. Günü klomene başladım hergün 2 tane kullandım 1 hafta sonra kontrele gittim herşey çok güzel yumurta 18mm falan dedi yalnız 21-22 mm yapıyoruz dedi perşembe günüydü cumartesi çatlatma iğnesi yaptım pazarteside aşılama oldum 9. Günü dayanamayıp test yaptım 2.36 çıktı sonra 11. Günü tekrar gittim 0.30 çıktı ertesi günü yani dün regl olmam lazımdı olmadım bugünde olmadım hiçbir belirtmde yok sizce neden olabilir yardım edermisiniz düşünceleriniz nedir progesten kullanıyorum birde günde 3 tane ondan dolayımı anlamadım 🤦‍♀️🤦‍♀️

İnşallah canım benim eylüle yavrularımızla aynı bedende girmek nasip olsun Meryem suresi dinliycem gitmedeb bugün 11 buçukta Allah nasip ederse eşimde 9 da örnek vericej inşallah Rabbim hayirlis sağlıklı evlatlar nasip etsin sen femara mi kullanıyorsun canım
Ben gonalf kullandım canım salı aşılaman olucak sen naptın

Aşılama mi oldum canım Perşembe günü 4. Gün bugün bakalım inşallah ama bugün grip oldum o kadar mutsuzum ki ağlamamak için zor tutuyorum kendimi 😪😪😪
Önceki gebeliğimde bende grip olmuştum çok ağlamıştım üzülmüştüm çalıştığım yerde bi abla niye ağlıyorsun belki olumsuzluğun arkasından olumlu bişey gelecek üzülme dedi. Ki dediği gibi de oldu iyileştiğimde hamile olduğumu öğrenmiştim. Şimdide ben söyleyim üzülme belki hastalığından ardından allah hayırlı sağlıklı bi evlat verecek ☺️

Önceki gebeliğimde bende grip olmuştum çok ağlamıştım üzülmüştüm çalıştığım yerde bi abla niye ağlıyorsun belki olumsuzluğun arkasından olumlu bişey gelecek üzülme dedi. Ki dediği gibi de oldu iyileştiğimde hamile olduğumu öğrenmiştim. Şimdide ben söyleyim üzülme belki hastalığından ardından allah hayırlı sağlıklı bi evlat verecek ☺️
Allah razı olsun içime su serptiniz inşallah Rabbim kimsenin kucağını ve emeğini boş birakmasin bugün için biraz daha rahatli inşallah meleğim benimledir rabbim Evladını bağışlasın canım çok sağol 🤲🏼♥️

Allah razı olsun içime su serptiniz inşallah Rabbim kimsenin kucağını ve emeğini boş birakmasin bugün için biraz daha rahatli inşallah meleğim benimledir rabbim Evladını bağışlasın canım çok sağol 🤲🏼♥️
Bana nasip olmadı yaşamadı kuzum rahatsızdı. Ayın 2sinde bende aşılama yaptırdım dua edelim inşallah hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun ☺️

Bana nasip olmadı yaşamadı kuzum rahatsızdı. Ayın 2sinde bende aşılama yaptırdım dua edelim inşallah hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun ☺️
İnşallah Allahim sağlıkla nasip etsin Bende Duaciyim şişede Allah'ım saglikla hayırlı evlat nasip etsin hepimize inşallah bı belirtin varmı peki bende arada gören kaşık ağrısı dışında bişey yok bide akintimda yok öyle biraz moralim düştü ama 🤲🏼🤲🏼

İnşallah Allahim sağlıkla nasip etsin Bende Duaciyim şişede Allah'ım saglikla hayırlı evlat nasip etsin hepimize inşallah bı belirtin varmı peki bende arada gören kaşık ağrısı dışında bişey yok bide akintimda yok öyle biraz moralim düştü ama 🤲🏼🤲🏼
Belirti olarak bişry var mı bilmiyorum olanı da pek o tarafa yorup ümitlenmek istemiyorum. Göğüslerim acıyor ama her çatlatma iğnesinden sonra ağrır akıntı pek anlayamıyorum çünkü progestan verdi doktorum. Belirti olarak bişey yaşıyorsam da farkında değilim inan ki 🙄

Belirti olarak bişry var mı bilmiyorum olanı da pek o tarafa yorup ümitlenmek istemiyorum. Göğüslerim acıyor ama her çatlatma iğnesinden sonra ağrır akıntı pek anlayamıyorum çünkü progestan verdi doktorum. Belirti olarak bişey yaşıyorsam da farkında değilim inan ki 🙄
Benimde kasıklarımda ağrı var biraz ilk günden beri göğüs uclarim çok az aciyo o kadar progestan vermedi bana gerek yok dedi

Benimde kasıklarımda ağrı var biraz ilk günden beri göğüs uclarim çok az aciyo o kadar progestan vermedi bana gerek yok dedi
Önceki ilaçla takip edip çatlattıklarında vermemişti ama aşılama da verdi bende anlayamadım. Kasıklarımda arada bir batma oluyor onu farkettim sadece

Ağzından bal damlıyor henüz test yapmadım yarın nasip olursa sağlık ocağında vereceğim 🤲 testlere erken başlama strese girersin
Çok sabırsızlanıyorum ama bakalım hakkımızda hayırlısı afedersin çok gazim ve arada kasik jramplarim var ama akıntım hiç yok o beni üzüyor sadece

X