Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Benimde sol tıkalı sağda tam olarak açık değil 😅 oldukça uzun yıllardır deniyoruz hiç gebelik oluşmadı bu aşılama olmazsa bi ay rahmi dinlendirip diğer ay tüp bebeğe başlıcaz bakalım inş gerek kalmaz hepimiz tez zamanda alırız hayırlı haberi sağlıkla kavuşuruz 🙏
İnşaallah hiçbir şeye ihtiyacınız olmaz bu son tedaviniz olur güzel haberleri birlikte alırız

Benimde sol tıkalı sağda tam olarak açık değil 😅 oldukça uzun yıllardır deniyoruz hiç gebelik oluşmadı bu aşılama olmazsa bi ay rahmi dinlendirip diğer ay tüp bebeğe başlıcaz bakalım inş gerek kalmaz hepimiz tez zamanda alırız hayırlı haberi sağlıkla kavuşuruz 🙏
İnşallah ya. Sizin az kalmış

Arada kasik ve karın ağrısı oluyor iki gündür sabahları adet olacakmışım nazende adet sancısı gibi ağrılarım oluyor sanırım iğne etkisi diye düşünüyorum
Bende aynı şekilde sabahları adet sancısı gibi sancıyla uyanıyorum hatta tuvalete gidip kontrol etme ihtiyacı duyuyorum gün içinde. Progestan kullanıyor musunuz?

Merhabalar aşılamamın 12. Günü erken gebelik testi yaptım. Test kapalı halde çizgi görünmüyordu kapağı açtım 2. Çizgi net görünüyor ama emin olamıyorum sizce gebelik var mı??

Eklentiler

• 1000013097.jpg
    1000013097.jpg
    268,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 1000013096.jpg
    1000013096.jpg
    300,3 KB · Görüntüleme: 49
Bende yarın doktora gidicem adetin 3. Günü diye aşılama için bu süreçte önerileriniz nedir kızlar pcos var bende neler yapmalıyım ilk aşılamamı olucam 3 senelik evliyim
Önerilerim klasik şeyler olur ağır kaldırma bol bol yat dinlen gibi vs. Bende de pcos vardı bu arada ama çok şükür ilk aşılama tuttu darısı size ve isteyen herkese inşallah 🙏🏻

Önerilerim klasik şeyler olur ağır kaldırma bol bol yat dinlen gibi vs. Bende de pcos vardı bu arada ama çok şükür ilk aşılama tuttu darısı size ve isteyen herkese inşallah 🙏🏻
Amin çok sağolun bendede pkos var ilk aşılamam adetin 7. Günü 4 gün 75 lik iğne kullandım 11 mm olmuştu bi yumurtam 112.5 doza geçtik inşallah daha iyi büyür bana dua edin

Amin çok sağolun bendede pkos var ilk aşılamam adetin 7. Günü 4 gün 75 lik iğne kullandım 11 mm olmuştu bi yumurtam 112.5 doza geçtik inşallah daha iyi büyür bana dua edin
Benimde bu şekildeydi ben adetin 3. Günü başladım 75 lik vurdum 6 gün sonra 3 günde 112.5 vurdurdu 3 yumurtam oluştu normalde 3 yumurtaya aşılama yapmayız dedi ama sağdaki yumurtanın biri kalitesiz gibi dedi ve yaptık cuma günü. Bende ümitsizdim büyümez diyordum ama solda hiç olmayan yumurta iki günde 20 mm e ulaşıp şaşırttı bizi :)

Kızlar merhaba yarın aşılama olucak dua edin nolur banada Rabbim istiyen herkese benle beraber nasip etsin femara kullandım bende bugün 12. Günüm iğne oldum iki tane yumurtam vardı 17 19 mm ikisi de çok güzel kacirmiyalim dedi inşallah tutar

Kızlar merhaba yarın aşılama olucak dua edin nolur banada Rabbim istiyen herkese benle beraber nasip etsin femara kullandım bende bugün 12. Günüm iğne oldum iki tane yumurtam vardı 17 19 mm ikisi de çok güzel kacirmiyalim dedi inşallah tutar
Allahım inşallah tutar bende yarın kontrolum var muhtemelen bana pazartesi yapar aşılamayı beraber hamiş kalırız inşlalah bitanem dualarım seninle

Allahım inşallah tutar bende yarın kontrolum var muhtemelen bana pazartesi yapar aşılamayı beraber hamiş kalırız inşlalah bitanem dualarım seninle
İnşallah canım benim eylüle yavrularımızla aynı bedende girmek nasip olsun Meryem suresi dinliycem gitmedeb bugün 11 buçukta Allah nasip ederse eşimde 9 da örnek vericej inşallah Rabbim hayirlis sağlıklı evlatlar nasip etsin sen femara mi kullanıyorsun canım

X