Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Bana da 12.gün kan ver dedi. İlk günden meme hassasiyeti ve kasık ağrılarım var bazen batma gibi bazen sızı . Kaç gündür sağ sol yer değiştiriyordu. Bugün yaygın kasık bölgemde ağrı. Otururken yada ayakta dolanırken ağrım oluyor uzanırken rahatım
Aynı benimde sadece göğüs belirtisi yok bende bakalım hayırlısı inşallah canım belirtim olursa burdan bildir Allah'ım nasip etsin 🧿🤲🏼🤲🏼😊

Merhaba, temmuz 29da aşılama yaptım reglim 7 ağustostu ama geciktim olmadım test yaptım çıkmadı. Sol kasığımda batma ve alt karnımda ağrı var. Duphaston kullanıyorum doktor verdi. Sizce ilaç mı gecikme yapıyor yoksa geç döllenme vs olma ihtimali var mı? Başına gelen var mı?

Merhaba, temmuz 29da aşılama yaptım reglim 7 ağustostu ama geciktim olmadım test yaptım çıkmadı. Sol kasığımda batma ve alt karnımda ağrı var. Duphaston kullanıyorum doktor verdi. Sizce ilaç mı gecikme yapıyor yoksa geç döllenme vs olma ihtimali var mı? Başına gelen var mı?
Duphaston kullananlar bırakınca gecıkıyor ilaç etkisi diye okumuştum bi kaç yorumda

Ayyyyy inşallah canım benim kafamı şu karıştırıyor ben eşimle yan yana geldiğin gün olduysa eğer 11 gün oldu o sonuca göre düşük değil mi canım
Ya herkesin farklı oluyor ne zaman dollendiğini bilemeyiz sperm girdikten sonra 3 gün canlı kalıyormuş rahımde. O yüzden aklını hiç bulandırma bence

Ya herkesin farklı oluyor ne zaman dollendiğini bilemeyiz sperm girdikten sonra 3 gün canlı kalıyormuş rahımde. O yüzden aklını hiç bulandırma bence
Çok doğru söylüyorsun canım bakalım 3 gün sonra kan verip değerlerine bakıcam Allahım sen büyüksün rabbim hepimize nasip et Allahım 🙏🙏sen aşılama oldun dimi canım

GÜNCELLEME: Başlığı açan kişi olarak güncellemeye biraz geç kalsam da benim ilk aşılamam tuttu kızlar 🙏🏻 Darısı isteyen herkese inşallah ❤️😍
Canım çokkkkk sevindim kaç güm sonra beta kaç olarak öğrendin rabbim hatırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canım çokkkkk sevindim kaç güm sonra beta kaç olarak öğrendin rabbim hatırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin çok teşekkür ederim ☺️ aşılamanın 13.günüydü kan verdiğimde 82 çıktı iki gün sonra tekrarladım 259 oldu. 4 gün sonra 1461 bir dört gün sonra daha 7061 çıktı sonra bıraktım takibi randevu aldım. 6 haftalıktı ilk kontrolde karından kese göründü ama bebek vajinalde çok küçük görebildi anca. 7 haftalıkken tekrar gittim kalp atışını gördük çokşükür ama cihaz algılamaz duyamayız dedi. Birde belki bebek bir hafta geriden geliyor olabilir dedi aşılamada geç döllenme yerleşme oluyor mu anlamadım ama öyle söyledi bunuda 3 hafta sonra kesin olarak söyleyebilirim dedi haftaya cuma gidicem bakalım benim sürecim böyle ☺️

Son düzenleme:
X