Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

bence her an hazırlıklı olmak lazım ne olucağı belli olmaz walla..
bi anda suyun gelirse kötü olur ayerbacımm.
bence sen ertelemeden işini hallet..

benim durumum kötü sir ağdaya alerjim var :eek:benim geçen belki yapmaz diye yine gitim göğüslerime kadar sivilce doluyorum:1no2: ben napıcam yaaa öbür ağdalarda besliyoo

bence her an hazırlıklı olmak lazım ne olucağı belli olmaz walla..
bi anda suyun gelirse kötü olur ayerbacımm.
bence sen ertelemeden işini hallet..
doğru söylüyosun gelincikim ya...ben ptesi gideyim en iyisi...ay valla bişey mişey olur gideriz hastaneye açamam ben oralarda kimseciklere...şimdi 16sında gideyim.normal şartlar altında doğum 7 temmuz.ikinciye ayın kaçında gideyim sence?temmuza pek kalmak istemiyordum,ylda falan bişey olursa diye.napsam ki?

canım ayın 16 sında aldırırsan zaten 20 gün sonra anca çıkar ufak tefek onlarıda kendin permatikle halledersin..
1 ayda anca çıkıyo zaten..a.s.

zaten ayda 1 gidiyordum,sir azaltıyoda pek fazla çıkmıyodu ama insan rahatsız olur tabiki.artık çıkanları dediğin gibi kendimiz halletcez.alıncak gibi olursa iyide olursam yine giderim belki.
bu arada doğumdan sonrasını düşünüyorum bide.40 gün naparız bilemiyorum.mecbur permatik falan kendimiz halledecez ama o kadar ağdaya gittim,az ve yumuşak çıkıyor şimdi.jilet yine mahvedecek anlaşılan...
of of of bu ağda derdi öldürecek beni...

walla ben hep kendim hallediyorum hamilelikten beri
hiç çekemem walla bide o acıyı zaten canım burnumda
gerçi olunca iyi oluyoo 1 ay rahatsın ama işte
ben her duşda hallediyrum ne olur ne olmaz dimi sonuçta..

valla dün bende banyoa girdim belki bugün bakar diye (gene bakmadı yaa neyse) biraz alabildim ama baktım bacaklarıma kramp giricek eşime rica ettim o temizledi ama okdar tuhafıma gittiki kızlar utandım sanırım eşimde anladı ne oldu dedi güldü tuhafıma gitti dedim :dance:

Ben ağdacıdan şimdi geldim. Tertemiz olduk. Dünya varmış. Pazartesi doktorumuz bakacak. Aman baksında kurtulalım artık.

kızlar kendiniz nasıl alıyorsunuz ben normaldede alamazdım şimdi hiç alamam güzellik salonuna gittimde rahatladım ama doktor bakmadı isabette oldu yani

kızlar benim oğlumun adı sabri burak yazarmısınız listeyekafamçokkarıştıkafamçokkarıştı ama SADECE BURAK YAZARSANIZ MAKBULE GEÇER:sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::dance::dance:

u2rem yine kayboldu ortalıktannn...:sm_confused:
bizim listeler yine kaldııı...
kızlar amma tembelsiniz biriniz güncellese ya şu listeyiii:mymeka:jeyyarjeyyar

X