Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

siz bana sorun bi de heheh benim ikinci he ben sizden beterim ama
diyorum nedim bebegim icin
sonra veririz kilolari guzellesiriz bebislerimiz gelsin hayirlisiyla saglikla
bosverin gerisini vallaha ben takmiom artik ay nedim kocam beni boyle seviyor sevmezse hadi neyse
bi de onlar bizim bebisimiz
ben kuafore gitmek istiyorum saclarim icin ama korkuyorum genede doktoruma sorarim ole giderim yoksa gitmem

kızlar çirkinleşenin kızı olur derler kız bebekler annenin güzelliğini alırmış:)çorumlu cadı boşver çirkinleşek heriiiiii

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

kızlar çirkinleşenin kızı olur derler kız bebekler annenin güzelliğini alırmış:)çorumlu cadı boşver çirkinleşek heriiiiii

----------

benim de kızım olcak zaten :teytey: ewet bu duyguya değer dimi..

benimde kızım olucak ta kızlar ilk haftalarda cok cirkin buluyordum bende kendimi ama sonradan topladım okadarda cildimde farkedilcek bişi olmadı ilk 3 ay bende kolumu kıpırdatmaya halim yoktu eşim görüyordu her işi ama şimdi ben dönüyorum fıldır fıldır evde :KK70:

benim kızımmı olacak oğlummu hala muallakta tatlicadiarzu 15. haftada erkek 18.de kız dedi.yarın bi daha gidicem umarım belli olur.ama bende pek bi değişiklik olmadı.hamile olduğumu söylemesem kimse anlamayacak ki işyerindekiler hala bilmiyor :)

benim kızımmı olacak oğlummu hala muallakta tatlicadiarzu 15. haftada erkek 18.de kız dedi.yarın bi daha gidicem umarım belli olur.ama bende pek bi değişiklik olmadı.hamile olduğumu söylemesem kimse anlamayacak ki işyerindekiler hala bilmiyor :)

patronlarında bilmiyormu... ? Bilmiyorlarsa eğer söyle. Geç bile kalmışsın.

gercektende öyle herşeyi kafaya takıyoruz gecenlerde annem ve babam arasında kaldım (ikisi ayrı) ve konuşmadıkları icin aracılıgı ben yapıyorum ve işler cıkmaza girdi arada ben kaldım sakinleştiremedim kimseyi sonra ben fenalaştım sonrada hepsine düşüncesizliginden dolayı kızdım sonucta hamileyim üzülmemem gerek 1 ,2 gün gectikten sonra oturdum düşündüm olay aslında basit ama biz cıkmaza sokuyoruz dedim ben bunun icinmi kendimi ve bebegimi üzmüşüm sonra ben bagrındım cagrındım babama rahatladım :dance: şimdi takmıyorum cok şükür sürekli gülüyorum. beni üzecek herşeyden herkezden kacıyorum:eek:klava::icecream:

adasu canım haklısın evet bencede takmamak lazım asıl öyle zarar veriyoruz onlara, seni anlıyorum arada kalmak zor bişey tabi aracı olmak, ama herşey olacagına varıyo canım rahat ol, sen ve kızın şimdi herşeyden herkesten daha önemli, hayırlı bebişler canıö

Bence Hamilelik Bir Bayana Yakişan En Güzel Kiyafettir. Etrafanizda Size Imrenerek özenerek özlem Dolu Bakan O Kadar çok Insan Bakişi Varken Niye Iğrenç Hissediyorsunuz Ki. Siz önceden Hamile Birini Gördüğünüzde çok çirkin Diyemi Akliniza Getiriyordunuz. Bence önceden Hamilelere Ne Gözle Bakiyorsaniz Kendinizede O Gözle Bakin.ve Yolda Yürürken Göbeğinizi çikarta çikarta Gururla Yürüyün Kizlar. Bence Bugünleri çok özlücez...

bıdışım sana katılıyorum, bende bikaç kıyafet aldım sonunda, geçen bi giydim böle karnım hafif çıkmış çok sevimli geldim kendime:) bence bi bayana o koca göbişler içinde bebek varken çooook yakışıyo, bence hayatımızın en güzel dönemi olacak

kızlar ya ben çok şişko ve çirkin hissediyorum kendimi senağlama

semras canım git bişiler giy geç aynanın karşısınada bi bak kendine, bence çok güzel duruyordur seninde göbişin, eskisinden daha güzel olduguna inanıyorum ben, çünkü hamileler hep çok güzel oluyo ya

semras canım git bişiler giy geç aynanın karşısınada bi bak kendine, bence çok güzel duruyordur seninde göbişin, eskisinden daha güzel olduguna inanıyorum ben, çünkü hamileler hep çok güzel oluyo ya

sağol canım benim güzel iltifatların için ne biliyim işte bir rehavet üzerimde
haftaya alışverişe çıkıcam yeni seyler alayıım kendime moralim düzelsin
ben kendime kızıyorum iyice saldım tatlicadiarzu bunu gibiyim yani :)

kızlar makyaj yapıyormusunuz

----------

----------

Kız ben saçımı tarıyamıyorum diyorum sen makyaj diyorsun :)
Sadece ana müşretilere toplantı yada eğitime gideceksem yapıyorum yoksa
yapmam normaldede yapmıyordum zaten ben pek hergün makyaj yapma taraftarı değilim haftasonları yada biryere gideceksem yapıyorum
a.s.

adasu canım haklısın evet bencede takmamak lazım asıl öyle zarar veriyoruz onlara, seni anlıyorum arada kalmak zor bişey tabi aracı olmak, ama herşey olacagına varıyo canım rahat ol, sen ve kızın şimdi herşeyden herkesten daha önemli, hayırlı bebişler canıö

öylee canım kızdım zaten beni üzen herkeze dedim sizinlemi ugraşıcam bebişimle gecirdigim bu degerli zamanları sizin sıkıntılarınızla ugraşarakmı hatırlıycam dedim annem benden yanada babam gene eskisi gibi ama oda cok sıkmıyor artık beni dedim dede olucaksın bunun tadına varsana şimdi tüm bebegimin cicilerini alıcakmış ben aldıktan sonra eksik ne varsa siz tamamlarsınız dedi cok hediyeler geliyor herkez bişiler yapıyor sagolsunlar şanslı olucak benim kuzuum:teytey:

----------

canım ben cok özel zamanlarda yapıyorum oda agır olmuyor tabi kalem rimel ruj ve yüzümde nemlendiricim fondoten kulanmıyorum cildimde sorun yok zaten yaptıklarım sadece bunlar ama işte dedigim gibi cok fazla makyaj sevmiyorum evdeyim cogunlukla zaten ayda 1 oda belki yapıyorum diyebilirim ama cilt bakımı yapıyorum siyah nokta temizleyicileri falan kulanıyorum mesela.:smiley-cool:

----------

evet canim günlük fondoten kullaniyorum ve bir yerlere giderkende göz ve dudak makyaji yapiyorum.. makyaj yapmadigim zaman kendimi bakimsiz hissediyorum ..

maşallah nazarlar değmesin sizlere canlarım benim..:nazar:
sizlere yazmıyorum ama bakmadan da geçemiyorum..
hadi bakalım gayet iyi gidiyor hamilelikleriniz kötü düşünmek yok..
Listede bayağı bir uzamış ha,ha gayret doğuran doğurana maşallah..
Bende inşallah bir dahaki yaza yetişirim Rabbimden öyle dualar ediyorum.:a015:
Annişlerin duaları kabul olurmuş;sizde benim için bir bebek duası edermisiniz rica etsem.Sizi seviyorum..
:nazar:

gerci tam olarak bilemedim simdi :sm_confused: ama sanirim senin bebeginin kalbi durmu$tu demi canim..?Her$ey allahtan.. dualarim seninle insallah bir dahaki yaz gelmeden bir bebisin olur canim-- sakin kafana takip üzüntü yapma cünkü ne kadar takarsan o kadar olmaz olacagina birak herseyi eminim yüzün gülecektir :1hug:

kızlar ya makyaj yapmak bebeğe zarar veriyormuş duymuşmuydunuz:KK43:(((ben çok yapıyodumda korktum

----------

Ben de çalıştığım için önceden hergün fondoten dahil makyaj yapardım. ama şimdi ya hiç yapmıyorum ya da sadece allık ve rimel sürüyorum. hafif de ruj tabi. ama ruj zaten en fazla 10 dk kalıyor. böylesi rahat valla... çok şükür cildim de bozmadı. inşallah bozmaz. kız annelerinin bozduğu söylenir ama benim kızım annesini çirkinleştirmek istemiyor galiba :))) oje de sürmüyorum. zaten tırnaklarım iyice güçsüzleşti sürekli kırılıyorlar.

X