Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

slm kızlar, iyisinizdir inşallah, kalsiyum ilacını alayımmı diye sorarken size antibiyotige başladım ben yuh yani, çok fena grip oldum bir haftadır hiçbi iyileşme yok, bide dişlerime vurru grip, dişetlerim iltihaplandı konusamıyorum rapor verdi doktor yatıyorum evde, nefes alamadıgım için agzımı acmak zorunda kalıyorum o zamanda dişlerim agrıyo çok fenayım yani, gece birde acile gittim yine test yapıldı bi ton, zatüreye çevirmek üzere dedi dr, bide hapşırmaktan bebeği yormussun dedi onun yerine ilaçlar bile daha az zarar verir o sarsıntıdan dedi, doğumhaneye çıktım kalbine bakmak için gece 2 gibi, bi kız normal doğum yaptı, kızı oldu, 10dakkaya pijamalarını giydi çıktı maşallah bu arada cesaret geldi banada normal doğum için, sizde korkmayın diye anlattım, bide dua edin nolur ateşim düşmüo benim bir hafta oldu ama hiç iyileşemiyorum karnım acıyo hapşırmaktan artık

rhodora korkma hiç bebeğe bişey olur diye... olsaydı benimkine olurdu. öyle öksürüyordum ki ciğerlerim çıkacak gibi oluyordu. bi başladım mı yarım saat çıkarana kadar öksürüyordum. çok şükür bebişime de hiçbişey olmadı. hapşırmaktan da bişey olacağını sanmıyorum. sadece hapşışırken karnını sıkıca tut yeter.

rhodora korkma hiç bebeğe bişey olur diye... olsaydı benimkine olurdu. öyle öksürüyordum ki ciğerlerim çıkacak gibi oluyordu. bi başladım mı yarım saat çıkarana kadar öksürüyordum. çok şükür bebişime de hiçbişey olmadı. hapşırmaktan da bişey olacağını sanmıyorum. sadece hapşışırken karnını sıkıca tut yeter.

merhabalar ben yeni üye oldum kızımın muhtemel doğum tarihi 8 temmuz 2008...yerimseniben

1-esinsi.................1-temmuz-2008-erkek
2-Bereno................2-temmuz-2008-erkek KAYRA
3-Böceek................2-temmuz-2008-kız
4-Alleyna................2-temmuz-2008-erkek -Kaan
5-srose1985............2-temmuz-2008-erkek
6-sessiz çığlık..........3-temmuz-2008
7-hafsaa............... 5-temmuz-2008- erkek_ TUNA
8-Bersule................5-temmuz-2008-kız
9-fındıkiçim.............5-temmuz-2008
10-adasu................6-temmuz-2008 - Kız - Dilem
11-nesly................ 6-temmuz-2008
12-gülsene.............7-temmuz-2008 – kız
13-u2rem...............8-temmuz-2008-kiz
14-arcemir.............11-temmuz-2008-erkek
15-Hidennisko ........12-temmuz-2008- erkek
16-askito ..............12-temmuz-2008- erkek -Efe
17-görs.................12-temmuz-2008-kız-Ecenaz
18-facundia...........12-temmuz-2008-erkek
19-eylülnehir......... 13-temmuz-2008- kız
20-Melekk84..........13-temmuz-2008 - kız
21-egemavisi.........14-temmuz-2008
22-İlqnur...............15-temmuz-2008-kız - ADA
23-semras.............15-temmuz-2008
24-gsy..................15-temmuz-2008
25_ghaneli.............15_temmuz_2008_erkek_Eren Barış
26-çorumluucadi.....15-temmuz-2008
27-esterella...........16-temmuz-2008-erkek
28-yeşimnur...........17-temmuz-2008
29-semty...............17-temmuz-2008
30-zinedilla............18-temmuz-2008
31-meral76.............19-temmuz-2008-kız - SELİN
32-Şurup................19-temmuz-2008
33-Seramik.............19-temmuz-2008-kız
34-bıdışım..............20-temmuz-2008 - erkek
35-nurcanogretmen.....20-temmuz-2008-Kız
36-büşraanne...........20-temmuz-2008
37-Darkinangel........21-temmuz-2008-kız-DESTİNA
38-Tulpzaad............22-temmuz-2008
39-gül güzelim........ 22-temmuz-2008-erkek(ikiz)
40-yaseminkg..........22-temmuz-2008-erkek
41-elmas..bll...........22-temmuz-2008
42-ilkyas................23 temmuz-2008 Kız
43-genciza..............23-temmuz-2008-erkek
44-Sevil akın...........23-temmuz-2008
45-shpirt...............24-temmuz-2008
46-nilşah.................25-temmuz-2008-kız-FEYZA
47-Çiğdem...............25-temmuz-2008
48-yelsan................26-temmuz-2008
49-Rengin 35 ..........26-temmuz-2008- erkek
50-biblo...................26-temmuz-2008
51-harzemsah............26-temmuz-2008- erkek - yasir
52-rhodora...............27-temmuz-2008- erkek %90
53-oNcA..................27-temmuz-2008-Kız
54-Maeves...............27-temmuz-2008-Kız
55-Reşo...................27-temmuz-2008-erkek
56-aystuncer............27-temmuz-2008-Kız
57-Deli maviii.........27-temmuz-2008-Kız
58-febi.....................28-temmuz-2008-kız
59-tavsancik.............29 Temmuz 2008
60-tub83..................30-temmuz-2008-erkek
61-isyantus................30-temmuz-2008-erkek - Kayra
62-Saruboceg.............
63-hüzzam................31-temmuz-2008-kız
64-sixfinger.............. 31-temmuz-2008 -kız -Ecrin
65-ebtuna.................31-temmuz-2008- erkek
66-mdsud.................31-temmuz-2008-kız
[/]

meralcim çok saol canım, işte herşey insanın kafasına takılıyo hamileyken, ama sizler bişi diyince rahatlıyorum hep, çok saol canım sağsalim bi alsak kucağımıza bebişlerimizi

meralcim çok saol canım, işte herşey insanın kafasına takılıyo hamileyken, ama sizler bişi diyince rahatlıyorum hep, çok saol canım sağsalim bi alsak kucağımıza bebişlerimizi

gercektende öyle herşeyi kafaya takıyoruz gecenlerde annem ve babam arasında kaldım (ikisi ayrı) ve konuşmadıkları icin aracılıgı ben yapıyorum ve işler cıkmaza girdi arada ben kaldım sakinleştiremedim kimseyi sonra ben fenalaştım sonrada hepsine düşüncesizliginden dolayı kızdım sonucta hamileyim üzülmemem gerek 1 ,2 gün gectikten sonra oturdum düşündüm olay aslında basit ama biz cıkmaza sokuyoruz dedim ben bunun icinmi kendimi ve bebegimi üzmüşüm sonra ben bagrındım cagrındım babama rahatladım :dance: şimdi takmıyorum cok şükür sürekli gülüyorum. beni üzecek herşeyden herkezden kacıyorum:eek:klava::icecream:

maşallah nazarlar değmesin sizlere canlarım benim..:nazar:
sizlere yazmıyorum ama bakmadan da geçemiyorum..
hadi bakalım gayet iyi gidiyor hamilelikleriniz kötü düşünmek yok..
Listede bayağı bir uzamış ha,ha gayret doğuran doğurana maşallah..
Bende inşallah bir dahaki yaza yetişirim Rabbimden öyle dualar ediyorum.:a015:
Annişlerin duaları kabul olurmuş;sizde benim için bir bebek duası edermisiniz rica etsem.Sizi seviyorum..
:nazar:

rhodora ben geceleri öksürük krizlerinden sonra ağlamaya başlıyordum. bu bebeğe daha karnımdayken bakamıyorum doğurunca napcam diye... beceriksizin tekisin işte diyip duruyordum kendime... o anlık psikolojiydi tabi bunlar. çok şükür atlattım. o yüzden seni çok iyi anlıyorum. bu hamilelik psikolojisi çok feci birşey. hormonlar heran etkiliyor insanı... neyseki biz burda birbirimize destek olarak biraz olsun bu psikilojiyi atlatabiliyoruz. o yüzden iyi ki varsınız kızlar...

gercektende öyle herşeyi kafaya takıyoruz gecenlerde annem ve babam arasında kaldım (ikisi ayrı) ve konuşmadıkları icin aracılıgı ben yapıyorum ve işler cıkmaza girdi arada ben kaldım sakinleştiremedim kimseyi sonra ben fenalaştım sonrada hepsine düşüncesizliginden dolayı kızdım sonucta hamileyim üzülmemem gerek 1 ,2 gün gectikten sonra oturdum düşündüm olay aslında basit ama biz cıkmaza sokuyoruz dedim ben bunun icinmi kendimi ve bebegimi üzmüşüm sonra ben bagrındım cagrındım babama rahatladım :dance: şimdi takmıyorum cok şükür sürekli gülüyorum. beni üzecek herşeyden herkezden kacıyorum:eek:klava::icecream:

bizi üzen kişilerden uzak durmak en iyisi... kendimizi nerde iyi hissediyorsak orda olmalıyız, kimseyi takmadan....

Bence Hamilelik Bir Bayana Yakişan En Güzel Kiyafettir. Etrafanizda Size Imrenerek özenerek özlem Dolu Bakan O Kadar çok Insan Bakişi Varken Niye Iğrenç Hissediyorsunuz Ki. Siz önceden Hamile Birini Gördüğünüzde çok çirkin Diyemi Akliniza Getiriyordunuz. Bence önceden Hamilelere Ne Gözle Bakiyorsaniz Kendinizede O Gözle Bakin.ve Yolda Yürürken Göbeğinizi çikarta çikarta Gururla Yürüyün Kizlar. Bence Bugünleri çok özlücez...

bıdısım insan bir garip oluyor...ama şimdiye kadar senin yazdıgın gözle kendime hiç bakmamıstım...bundan sonra aklıma kötü şeyler geldiğinde bu şekilde düşünmeye çalışacağım...belkide bazen çevremizdeki dengesizlerin aa kilo almıssın felan demesinden etkileniyoruz malum çok duygusal gunler geçiriyoruz..

bıdısım insan bir garip oluyor...ama şimdiye kadar senin yazdıgın gözle kendime hiç bakmamıstım...bundan sonra aklıma kötü şeyler geldiğinde bu şekilde düşünmeye çalışacağım...belkide bazen çevremizdeki dengesizlerin aa kilo almıssın felan demesinden etkileniyoruz malum çok duygusal gunler geçiriyoruz..

ONLAR KISKANÇLIKLARINDAN DİYORLAR TAKMAYIN SÖYLENENLERİ KAFANIZA BUGÜNLERİN KEYFİNİ ÇIKARTIN...

Bence Hamilelik Bir Bayana Yakişan En Güzel Kiyafettir. Etrafanizda Size Imrenerek özenerek özlem Dolu Bakan O Kadar çok Insan Bakişi Varken Niye Iğrenç Hissediyorsunuz Ki. Siz önceden Hamile Birini Gördüğünüzde çok çirkin Diyemi Akliniza Getiriyordunuz. Bence önceden Hamilelere Ne Gözle Bakiyorsaniz Kendinizede O Gözle Bakin.ve Yolda Yürürken Göbeğinizi çikarta çikarta Gururla Yürüyün Kizlar. Bence Bugünleri çok özlücez...

ya hiçbirsey yapmak gelmiyor içimden saçımı bile taramak istemiyorum çok halsizim sonrada niye böyle yapıyorum diye üzülüyorum çok bakımlıyımdır ben aslında yani öyleydim şimdi öyle değil bunu için üzülüyorum belkide mevsim değişikliğindendir geceleri uyuyamıyorum sabahta dağınık bir sekilde geliyorum işe böyle işte kendime kızıyorum aslında yoksa hamile olmaktan son derece memnunum niye kendime daha fazla vakit ayırmıyorum diye

X