Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

kızlar dün kızımın nüfus cüzdanını aldık nihayet ismi Zeynep Duru oldu son anda ....

nufüsü çıkartmakta geç kalamdınızmı şekerım bune amma gevşeksınız yawss:roflol: bizim oğlan haftasonu oldu babası p.tesı hemen gıdıp aldı nuüfüsünü..:jeyyar:hihoyyyt adıyla yaşasın canım kızınız..iki isimde çok güzelll..

canım teşekkür ...evet 41 günlükken çıkardık ama eşim şehirdışına sık gitti bu aralar uzadı nufus cüzdanını çıkarma süreci...

alevcim kızın ismiyle yaşasın inşallahh çok güzel isimleri bizde çıkardık doğduktan ertesi günü ege sadece benim oğlumun ismi göbek adıda recep oldu recep ayında olduğu için kayınvalidem istedi ama nufüsta yazmıo:)yanlış yere yazmışım mevlüt okutanlara bidaha buraya yazayım dedim:)))

beni de eklermisiniz kızlar ...normal doğum kızımın adı ayşe nur...2 temmuz doğum tarihi...3450 gr 53 cm...beklenen tarihi 12 temmuzdu...aranıza geç katıldım çok eğlenceli bir grup gibi görünüyor temmuz anneleri...

hoşgeldın canım evet oleyız valla Allah analı babalı buyutsun benım bebekte 2 temmuz da dogdu

hoşgeldın canım evet oleyız valla Allah analı babalı buyutsun benım bebekte 2 temmuz da dogdu

sağol canım...seninki oğlanmış şimdi listeden baktım...Allah seninkini ve diğer tüm temmuz annelerinin çocuklarını da analı babalı büyütsün...:1hug:

canim benim malesef normal olmadi dogum sezaryen oldu duzeltirsen sevinirim sagol

sizin turkiyede nufus cikartmak ne kadar aliyor yaws hemen oluyor
bizim burda once kagitlari dolduruyorsunuz ondan sonra 5 hafta gelmesini bekliyorsunuz
bende az daha iyilesecegim gidip yaptircam insallah

benim oglan 4 temmuzda dogdu 5 temmuzda nüfusu elimizdeydi
anam bizd epek acele etmiiz yawsss :))
işlem falan yok cadicim..gidiyosun dogum belgenle pat diye veriyor adamlar

ellerine sağlık canım çok güzel olmuş liste.ben eşim olmadığı için 7 günü gittim kendim çıkartım .gercektende çok basit hastanenin verdiği doğum kağıdını götryosun nufusa direk veriyosusn hemen 15 dakıkada veriyolar.ay ne duygulandım anne adı baba adı söylerken .minik fareler ouuyyy

kısss sen nerelererdeydınnn en eğlenceli grup burda valla bırgun söyle bir buluşabılsekkk daha eülencelı olacazz ama çokkk zorrr....aramıza hoşgeldın canımm allah analı babaşı büyütsün ayşe nur unu....hihoyyyt

wayyy be liste en son güncellendiğinde 36 günlükmüşüz şimdi 62 günler nasıl da geçiyor değil mi

listede benim tarih boş kalmış benide ekleyin kızım 17 temmuzda doğdu hihoyyyt 50 cm 3600 gr :lepi:kaydirigubbakcemile5

Ellerine sağlik canim benim kizimin adina da eklersen sana zahmet zeyno beren

ellerine saglik guzelim simdi oldu sanirsam :)
ay bidisim yok ondan sonra semras yok hepsini ozledim yahuuuuuuuuuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…