Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

dogum gunun kutlu olsun canim oglusunla insallah mutlu uzun seneler gecirirsin,
benimde muhtemel dogum tarihimizde yani 22 temmuzda evlilik yildonumumuz,dun biraz citlattim ne yapariz eger bebek gelmezse biseyler yaparmiyiz diye bebegi bekliyoruz ne plani dedi biraz tersledi beni ya,bende hic sesi mi cikartmiyicam bakalim o gune kadar bebisimiz gelecekmi,gelmezse ne olacak,insallah yildonumumde gelmez:1closedeyes::1closedeyes:bencilmiyim neyim bizim evlilik yildonumu unutulur ozaman hep onun dogum gunu kutlanir artiksırnaşık şeysırnaşık şey

bu adamlarda bazen hiç anlamıyo kadın ruhundan.alcan eline bi zopaaa.siz üzülmeyin gün olurrr devran döneeerrr.

febicigim ayse ismini sil kurbanin olam ya daha isim bulamadim ama olsun ayse ismini gormek istemiyorum orda lutfen lutfen, cok yorduk seni ama bi zahmet

ha bide neden bu kadar cok sezaryen var ya :1no2:

Tesekkurler. 13 hafta yatak istirahati cok zordu. Simdi vucudumu toparlamaya calisiyorum. Kas kutlem o kadar azalmis ki yurumek bile zorluyor. Bir yandan yuksek lisansima devam ediyordum, onu dondurmak zorunda kaldim. Ama saglikli bir bebek icin herseye deger.

Umarim bizim Tristan da akilli uslu bir bebek olur. Esim Iskoc kokenli, o yuzden bu ismi sectik.

6 gun kaldi, heyecan dorukta)):sm_cool:

febicigim ayse ismini sil kurbanin olam ya daha isim bulamadim ama olsun ayse ismini gormek istemiyorum orda lutfen lutfen, cok yorduk seni ama bi zahmet

ha bide neden bu kadar cok sezaryen var ya :1no2:

CorumluCadi,

Normal dogum herkesin gozunu korkutuyor sanirim?
Benim mecburen sezaryen cunku bastan beri "yuksek riskli gebelik" grubundayim.
Ama risk olmasaydi da sezaryen dusunuyordum acikcasi.
Rahim agzi ve dogum kanali darligi nedeniyle doktorum da sezaryen oneriyor nitekim.

Ama epiduralle normal dogumun da kolay oldugunu duyuyorum.
Hem de dogum sonrasi surec cok daha acisiz ve kolay.
Amaaan, zor karar.
Herkese kolay gele....

bebişinin adı çok güzel.ben bir brad pitt hayranı olarak ihtiras rüzgarlarındaki ismi buydu çok hoşuma gider zaten.iyi yaşasınlar ismlerin ne önemi var.

Bugün benim doğum günüm :)))) ve bebişin gelmeye 3 günü kaldı. Gerçi pek gelecek gibi değil kerata ama aşağıya inmedi bile annem ile kayınvalidem bakıyorlar daha düşmemiş aşaıya diyorlar hala göbeğimin hemen altında..Bakalım ne zaman gelecek...

nice senelere canımm.bellimi olu bu işlerr daha sabaha çoookk var.a.s.

benimde dogum günüm canim .. ve benimde 2 günümvarSAT a göre :roflol: ama ben bugün gelmesini istemiorum.. :lepi:
pabucum dama yoksa :)))):roflol:

benimde dogum günüm canim .. ve benimde 2 günümvarSAT a göre :roflol: ama ben bugün gelmesini istemiorum.. :lepi:
pabucum dama yoksa :)))):roflol:

hilmişim doğum günün kutlu olsun nice senelere öptüm...facundia canım seninde doğum günün kutlu olsun

AŞKİTO NİCE SENELEREE BACIMMM.OĞLUN ZATEN SENİN DEĞİL BENİM DOĞUM GÜNÜMÜ BEKLİYO.14 ARALIK:roflol::roflol::roflol:lülülülülülü:lepi:

FACUNDİA SANADA MUTLU SENELEEERRR.

facundıa şekerım doğum günün kutlu olsunnn.a.s....hilmiş senınkını kutlamıştım şekerımmmm zatiii ama gene kutluyayım barııııııa.s.a.s.:enbuyukkk:senın oğlan hakkaten dünyayaya gelmek istemıyor...pek rahat heralde senıın göbüşşş:roflol::roflol:

askito dogum gunun kutlu olsun tatlim.
facundia senin de kutlu olsun:) nice senelere:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…