Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

ilk bebekte öyle oluyor uyku yorgunluk aranmıyor ben ne yapcam kara kara düşünüyorum valla oglum çok yaramaz bide küçük her an sakıncaz zarar verirse diye beni çoook zor günler bekliyor psikolojim bozuldu valla.nasıl seninki gazlımı uykusu nasıl?

bende ole dusunuyorum hemde kara kara bakalim bizim oglan kiz kardesi dogacak diye cok seviniyor ama eve geldiginde napacagiz zor olcak ama dikkat etmeliyiz allah yardimcimiz olsun vallaha:uhm:

bende ole dusunuyorum hemde kara kara bakalim bizim oglan kiz kardesi dogacak diye cok seviniyor ama eve geldiginde napacagiz zor olcak ama dikkat etmeliyiz allah yardimcimiz olsun vallaha:uhm:

seninki gene biliyor kardeş olcagını benimki nin haberi bile yok anlamıyorki biraz küçük.benimki bilinçsiz kıskanacak seninkide bilinçli zor günler bizi bekliyor valla

3temhj6.jpg

kızlar yarın annemlere gidebilirim .. annemlerin klavyede sorun varmış bakalım inş. listeyi aksatmam.. bir kaç gün listeyi yapamayabilirim ama bir ihtimal CADIARZU

benim sezeryan tarihim, 9 temmuz olarak belirlendi Beklenen doğum tarihim ise 19 temmuz. febi beni de bu şekilde eklersen sevinirim..a.s.

kızlar benide ekleyin listeye 02.07.2008 saat sabah 6 yı 5 geçe doğum yaptım şimdiden teşekkürler

Canim febicigim ben yeni hastahaneden geldim 29.06.2008günü 51cm 3090gr agirliginda bir kizim oldu canim eklersen sevinirim .Hepinizin Allah yardimcisi olsun
Simdiden ellerine saglik canim

Kizlar benim bebeklerimde Ethem 2440 deniz ise 2150 dogmustu ama boylarini hatirlamiyorum.

oofffffffffffffff offfffffffffffffffff daha 20 gün var anemm bısımkınden ses yok halaa

Corumlucugum tam senin gününde dogum yapmistim ben 37+2 de yani sabret canim azkaldi heran bebisin kapiyi cala bilir :)))

Bu arada febicigim benim dogumum normal dogum yasmamisinda söyleyeyim dedim tesekkür ederim canim

kızlar bende dogum yaptım sezeryan olamk zorunda kaldım lısteye benıde ekleyın 2 temmuz

kızlar bende sezeryan olacağım haftaya tarihide belli olacak bebişimiz yan duruyor...................... ben normal istiyordum ama allah hayırlısını versin hepimize...........

kızlar bende sezeryan olacağım haftaya tarihide belli olacak bebişimiz yan duruyor...................... ben normal istiyordum ama allah hayırlısını versin hepimize...........

hadi canim hayirlisi olsun ne diyelim
ama belki bebis doner donmez mi ? :bbo:

kizlar dogum yapanlar allah anali babali buyutsun ne mutlu size,,dort goz bes kulak bekliyorum ama hic mi hic gelecek gibi bi hali yok benim sipanin kiz corumlu cadi senle ben en sonami kalcaz nedir hayirlisi olsun bakalim,

kizlar dogum yapanlar allah anali babali buyutsun ne mutlu size,,dort goz bes kulak bekliyorum ama hic mi hic gelecek gibi bi hali yok benim sipanin kiz corumlu cadi senle ben en sonami kalcaz nedir hayirlisi olsun bakalim,

sen ya$iyormuydun yafs??:dilcikar:

slm canim,yuvarlanip gidiyorum,buaralar gezmekten pek firsat bulamadim kk ya,
bu arada kendime derken sen baksana kac haftalik olmuusn hala tik yok ay allah yardimcin olsun canim,burada 42 haftaya kadar bekliyorlar,trdeki gibi 39 gecti gel alalim sezeryanla olayi yok,sanirim almanyadada yok,insallah daha fazla bekletmez senin efecik.

X