temmuz anneleri hangi pozisyon

sol yana yatmak gerekiyomuş bebek açısından daha sağlıklıymış ama valla gece boyunca girmediğim pozisyon kalmıyo sağ, sol ,sırt üstü arada rahat edemeyip uyanıyorum hemde kaç kere sinir oluyorum o zaman ya. ama napalım katlancaz bebişlerimiz için demi arkadaşlar.

bende sol tarafima rahatlikla yatiyorum..bebek genelde sag tarafinda oluyor,o tarafa dondum mu hemen kiprasiyo zaten,sola donuyorum mecbur sag bacagimi karnima dogru cekerek destek yapiyorum..arada sirt ustu yatiyorum....

bende hep sol tarafıma yatmaya çalışıyorum ama bacaklarım uyştuğu için bu aralar sürekli yön değiştiriyorum uzun süre bir yanıma yatamıyorum uykumun arasında düz yattığımda oluo uyanıp fark edince hemen dönüyorum gene yan taraflarıma sağıma soluma dönerken dikkat etmeye çalışıyorumm zor walla işimiz neyseki az kaldı artıkkk kavuşmamızaa son 91 gün hehe...

ya ben yuz ustu yatmayi cok seviyorum.hep ole uyurum.ama simdi bu mumkun olmuyo.ya sola yatarim yada daha cok sirt ustu uyatarim.genelde hep sirt ustu yatiyorum.bunun bebege zarari varmi acaba????????:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

sırt üstü yatınca büyük damarlar baskı yapıor diye duymuştum

canım eğer sırtüstü yatarsan tansiyonunda düşme oluyomuş. benim doktorum öle demişti.

sırtüstü yatınca bebeğe oksijen ve kan gidişi azalıyormuş En uygun yatış şekli sola yan yatmak.. ben bacağımın arasına yastık koyup sola dönük şekilde yatıyorum. gece dönersemde yastığı bacaklarımın altına alıyorum biraz sırtüstü yatabiliyorum:)

uykuya dalmadan önce hep sola dönüp yatsamda sabahları uyandıgımda kendımı sag tarafa dönmüş buluyorum.
hamıle kalmadan önce hep saga dönüp yatardım sanırım onun etkisi var.

ben en çok sağa yatarken rahat ediyorum ama bir süre denedim sağa yatarken bebek daha az kilo alıyor sola yattığımda ise daha çok kilo aldı onun için zorda olsa sol tarafıma yatarak uyumaya çalışıyorum

kızlar bende sağ tarafıma yatınca rahat ediyorum sol tarafıma yattığımda rahat olamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…