temmuz anneleri bebekleriniz için güneş kremi aldınızmı

emosum

yaşamak direnmektir
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
246
0
37
arkadaslar merhaba bende temmuz annesiyim
havalar güzel oldugunda bazen kızımı parka götürüyorum
güneş kremi sürsemmi acaba yüzüne dısarı cıktıgımızda

aranızda kullanan varmı
birde hangi marka cvplarınızı bekliyorum arkadaslar

ayyy şimdi bu soruyu gördüm nasıl tühlendim.
dün doktora gitmiştik. bende bu krem olayını gittiğimde sorayım diyodum, ay nasılda unuttum ya :KK43:

bizim kontrlumuz bu ayın sonunda bende sorucam ama kullanan lar varsa lütfen yazsınlar

ben yarin doktora gidiyorum unutmazsam insallah sorarim, ben ogluma surmemistim o zaman 3 aylik falandi, ama simdi kizim da 8 aylik surmeyi dusunuyorum

ben bugun nette sipariş verdim sebamedin 50 faktörlük bebekler için
kullanıcam artık
cünkü parka dısarı cıkarıyorum hep eli ve yüzü karardı güneşten
canım sorarsan buraya yazarsan sevinirim

canım 50 fazla değilmi ben bebekler 30 faktorlü diye biliyorum.neyse dr soran varsa yazın lütfen.

kızlar bizim dr şöyle dedi...Denizdeyken bir yaştan kiçik bebekler için 50 faktörlü kullanması gerek.Normal günlük yani parktayken 30-40 cıvarında kullan dedi.Mustela ve sebamed önerdi.Niveanın güzel ama sürmesi zor deniz için spreyler daha kullanışlı.
bir yaşından büyük çocuklar normal günler için 15-30 arası deniz için 45-50.Bende mustelanın almayı düşünüyorum bide mustelanın güneş sonrası kremi de var onu da alacam.hem UVA hem UVB olacakmış

merhaba kızlar vucut için sebamed yüz içinde mutella yı vermişti dr :emir_bebek:

ben de bugün sordum muhakkak güneş kremi kullan dedi sebamed 50 üzeri faktörlü olmalıymış.. yanlız ii bir yerden al sahteleri çok var piyasada diye uyardı tarihi de yeni sezon olucak tabii.. bugün carrefour a sordum daha gelmemiş..

evet kızlar bende bugun drma sordum sebamed 50 faktör olanı aldıgımı söyledim rahatlıklala kullanabilirsiniz dedi

merhaba kızlar
bizde geçen hafta aldık güneş kremi,doktorum mutlaka kullanmamı önerdi,marka belirtmedi,güvendiğim bi eczacım var ona danıştım,organik içerikli olması konusundaki hassasiyetimi belirttim ve o da bana daylong babyi önerdi,kullanıyorum,memnunum

sebamed zor sürülüyo tabaka gibi merve de hiç durmuyo zaten o yönden pek memnun değilim

bende danışmıştım sebamed ya da cappertone ya da nivea önerdi. eczanede bakarken chicco nunda güneş kremi olduğunu tanıtım fiyatı ile satıldığını öğrendim. fiyatı da makul geldi onu aldım. alerji yapmasından endişe ediyorum henüz kullanmadım. güneşte dışarı çıkmıyoruz pek!

nemim kullandigim kozmetik urunlerim hep sebamed onun icin gunes kremi de sebamed aldim.

X